Повраћај гласова са Скупштинских избора?

Poruka
9.243
ПРИМЕР:
Гласао сам рецимо за двери и заветнике, не имајући за кога другоа, а у несторе нисам веровао
и сад, милица оде у владу, бошко побеже у мрчајевце, а мој глас оста на багрему да га ветар разноси.
ХОЋУ СВОЈ ГЛАС НАЗАД јер сам преварен!

каква законска средства имам да остварим ову намеру?

УГОВОРНА СТРАНА а то су заветници, су ушли у владу са СНС дакле прекршили су уговор.
мсм да нас има сасвим довољно да правду потражимо пред судовима Р.Србије.

Гласови убудуће морају бити ПЛИВАЈУЋИ чим ми се не свиђа шта радиш одмах те мењам!
блокчејн ово омогућава.
и свака одлука би морала бити стављана на проверу бирачима.
наравно ово смарање би трпело нас 5% којима и јесте стало до државе.
95% би рекло е договорите се па ми јавите.
дакле непосредна владавина народа, исто оно о чему драгаш говори
данас је то оствариво врло лако, гласало би се са сервера у МЗ, а блокчејн би спречавао проневере.

ово овако не води никуда више
демократија се не да преправљати више
мора се правити НОВО ДРУШТВО
а то САБОРНО друштво непосредна владавима народа
а не гласање за посреднике и посреднички систем.

будућност је наша!

 
Standardna situacija u Srbiji već par decenija. Ljudi neće stare političare, već traže nove, a u novima najčešće prevaranti i stalno se razočaraju. Sad je postao i trend podmetanja lažnjaka kako bi se narod sluđivao.

Ja sam se uvek nadao nekim novim ljudima koji će da odmene stariju ekipu (Đilasa, Jovanovića i slične), recimo kul mi je bio Grbović, vidim momak ima neka zdravorazumska razmiljanja, i onda sad na ovim izborima, prodaše se svi do jednog (!). Bili na dlaku do probede i razbiše opoziciju. Sad treba da poverujem da je to bilo slučajno?

Onda je tu i Savo, šibicar feketić tipa, totalno mi ni malo ne deluje kao opozicija. Narcisoidan solo nasup, sve nešto "ja ću, ja ću...", nema nigde "mi ćemo", što znači u prevodu, nisam došao da pobedim (da samo to hteo, priključio bih se u decembru), nego sam došao malo da mutim vodu pa da uzmem i neko parče za sebe.

Na desnoj strani takođe raspad. Jeremić se prodao. Gajić se prodao. Zanimljivo Gajić uzeo kao partnera Velji Ilića koji nije relevantan na političkoj sceni već godinama, i to je namerno uradio da bi otkačio ludog Radula. Verovatno su mutili oko potpisa, pretpostavljam da su im naprednjaci skupljali, a ludi Radul koliko god bio lud, to ne bi tolerisao, pa ga je ovaj otkačio jer se ne uklapa u kombinaciju. Dakle da povratiš šta se sve tu radi.

O likovima poput Zavetnice i Nestora ne treba previše trošiti reči, to je baš ispala za glasače. Mogu misliti kako se osećaju razočarano. Glasaš za opoziciju a zapravo si glasao za Vučića. Onda se razočaraš pa posle uopšte ne gasaš. Bolji poklon Vučiću nisi mogao da daš.

I na kraju zaista ostanu Đilas i Jovanović kao jedina prava opozicija. Bez starca nema udarca. Novi klinci su nam doslovce debili.
 

Back
Top