Rusija posle izbora, vesti, protesti, komentari i zapažanja

Ova gospođica u sredini se zove Ina, imao sam tu čast da je prošle godine upoznam (al' ebga tada je bila obučena) u hotelu Kosmos u Moskvi.
Studira žurnalistiku ... i malo je premlada - tada je imala jedva 20 g.
Po političkom uvjerenju je (ona je tako rekla) ortodoksni komunista.

Само да је ниси срео у лифту, јури као ракета, бубреге ми је у нос сатерао.
 
Само да је ниси срео у лифту, јури као ракета, бубреге ми је у нос сатерао.
:hahaha:

Jest', jest', liftovi su strava ... al' nije bilo u liftu.

Ona je bila na nekakvom okupljanju feministkinja, a mi opet smo bili na simpoziju o Kavkazu u XX vijeku.

I one (feministikinje) su saznale da kod nas nema nijedne žene među učesnicima (međutim bile su tri, ali nisu bile tu) i upale su da prekinu tu mušku šovinističku farsu.

E ali tada su se pojavile ove tri (prespavale) i onda su se stvari izgladile, te su nas one čak pozvale na njihov oproštajni banket (banket je bio samo "taki" - imaju love k'o blata).
 
Хехе, добро си прошао, ја сам задњи пут "упао" на протестни скуп жена у црном посвећен злостављању жена у Гани и тамо, у дискусији, заступао ставове да су очеви приликом развода и доношења одлуке коме доделити децу јако дискриминисани у односу на мајке. Било је више него забавно. :roll:
 
Ne, mislim da će Komunisti da budu iskorišćeni od stranih obaveštajnih službi, kao Bane Ivković

ili kao Socijalistička Narodna Partija Crne Gore na izborima u septembru 2000.

Nisi ti bas tako lud kao sto se pravis ... :cool: ... Mislim da si cak i ovo znao - ali zbog drugih ...


111210224423.jpg


Ruska opozicija na sastanku sa Bajdenom ( koji je trazio da se Putin povuce iz politike ) - na sastanku je i visoki predstavnik Komunisticke partije Rusije Nina Ostanina .... :thumbdown:

Слева направо: Джон Байерли (посол США в РФ), Леонид Гозман ( "Правое дело" ), Григорий Явлинский ( "Яблоко" ), Оксана Дмитриева (СР), Джозеф Байден (вице-президент США), Нина Останина (КПРФ), Борис Немцов, Владимир Рыжков, Гарри Каспаров.
 
Јуче је протекао мирни и достојанствени протест на коме су се углавном слушале песме Калинка-Малинка, Казачок и Каћуша. ...
У Москви се сакупило само око 30.000 људи што је пропорционално Београду равно око 3 хиљаде људи. Народ се углавном досађивао гледајући старе фаце из 90-тих одевене у ново рухо.
Народ је добијао чај и сендвиче бесплатно на поклон од Хилари Клинтон и Меккејна а могли су се чути повици људи из масе:
"Какого хрена Я пошёл на этот протест". И "Спасибо Хиллари за сенвичи но наши шашлики лучши" !! ...
.... :worth:
 
A ko je zabranio ovde, u Srbiji, Rusima da protestuju?Ako im se protestuje, neka ih.Pa nije, valjda, Putin jedini covek koji moze da vlada Rusijom!Ove zapadne vesti me ne zanimaju, ali ako nisu zadovoljni, valjda im Srbi nece nametati predsednika.Ovo deluje prilicno masovno..a da li je namesteno, ne znam.Ako je namesteno, pa Rusi su namestili.Kakve veze ima to sa nama, sa Srbijom?
 
Јуче је протекао мирни и достојанствени протест на коме су се углавном слушале песме Калинка-Малинка, Казачок и Каћуша. ...
У Москви се сакупило само око 30.000 људи што је пропорционално Београду равно око 3 хиљаде људи. Народ се углавном досађивао гледајући старе фаце из 90-тих одевене у ново рухо.
Народ је добијао чај и сендвиче бесплатно на поклон од Хилари Клинтон и Меккејна а могли су се чути повици људи из масе:
"Какого хрена Я пошёл на этот протест". И "Спасибо Хиллари за сенвичи но наши шашлики лучши" !! ...
.... :worth:
:eek:
 
A ko je zabranio ovde, u Srbiji, Rusima da protestuju?Ako im se protestuje, neka ih.Pa nije, valjda, Putin jedini covek koji moze da vlada Rusijom!Ove zapadne vesti me ne zanimaju, ali ako nisu zadovoljni, valjda im Srbi nece nametati predsednika.Ovo deluje prilicno masovno..a da li je namesteno, ne znam.Ako je namesteno, pa Rusi su namestili.Kakve veze ima to sa nama, sa Srbijom?
Не знаш ти груба грешко зашто је америма сада Путин трн у оку !!!
Он долази на власт да испуни програм Панамарина усвојен 2008г. Једино он то може успешно урадити, а то је и у нашем интересу.
 

Back
Top