Рогозин: У Украјини имамо посла с демонима који су бомбардовали Србију

nesko101

Elita
Poruka
18.175

Рогозин: У Украјини имамо посла с демонима који су бомбардовали Србију​

07:40 25.01.2024.
2

Често размишљам о тешкој судбини Срба, Србије, али и о поносној историји, лично се поносим вама, поручује руски политичар и дипломата Дмитриј Рогозин.​

„У Донбасу, одмах после Нове године неочекивано сам срео српске добровољце. Препознали су ме, грлили смо се и дуго причали. Срби су моја браћа и тиме је све речено“, каже Рогозин у интервјуу за портал Ин4с.

Иако је рањен у Специјалној војној операцији, Рогозин се успешно опоравио. Каже да нема сумње да ће Русија победити, али је само питање времена и цене коју ће платити.
„Цео овај рат је избио због Англосаксонаца, који су Украјину прво нахушкали на сопствено руско становништво, против Донбаса и Крима, а затим против Русије која је притекла у помоћ својим сународницима“, појашњава Рогозин.

Указује на то да је чак и Православна црква у Украјини подвргнута оштрој репресији, свештеници и верници су протерани из цркава, Кијевско-печерска лавра је одузета и дата „полукатолицима и полусатан
„У малом граду Бердјанску, који смо ослободили у Запорошкој области, пре нашег доласка отворено је деловало више од 30 секташких организација. Дакле, у Украјини имамо посла са демонима, иза којих стоје они који су бомбардовали Југославију 1999. године“, упозорава Рогозин.

Додаје да је ситуација на фронту сложена, непријатељ покушава да иде у контранапад, а не штите своје војнике.
О ситуацији у Украјини каже да ништа у њој није грађено после СССР-а, те да путеви нису ни санирани од совјетских времена.

„Ми смо међутим ‘окупацију’ започели изградњом нових путева и стамбених блокова. Све ћемо поново изградити, јер овде нема шта да се обнавља. Што се тиче природе, лепа је као цела руска земља. Овде ћемо донети опрему и минерална ђубрива, остварићемо добре приносе. Градићемо нове школе и болнице, вратићемо нормалан живот. За нас не постоји другачији пут“, поручује Рогозин.

На питање како види будућност односа Русије и Запада, Рогозин каже да Запад неће опстати у садашњем облику, те да је о таквим односима у будућности тешко говорити поготово што се Русија окреће Истоку.

„Будућност светске цивилизације ће бити тамо. А западне земље ће притискати мигрантима из Северне Африке, Блиског истока и Кине. Европа је јако деградирана, мислим да ће је докрајчити хомосексуалци и мигранти“, сматра руски дипломата.

Говорећи о томе што је Црна Гора увела санкције Русији каже да се не љути на Црногорце, те да санкције према њему није увео народ, већ власт коју је корумпирао Запад.

„Својој браћи Црногорцима пружам руку пријатељства и љубави. Надам се да ће ова споља наметнута одлука ускоро бити ревидирана и да ћу моћи да дођем у отаџбину својих предака – Црну Гору. Надам се да ће патриотске снаге Црне Горе исправити бројне грешке својих претходника“, поручује Рогозин.
https://srbin.info/svet/rogozin-u-ukrajini-imamo-posla-s-demonima-koji-su-bombardovali-srbiju/
Pitam se samo kako svi Srbi kao PRAVOSLAVCI ne kapiraju da rat sa demonima traje sve dok se ponovo ne pojavi Isus Hrist da ih uništi.
 

Рогозин: У Украјини имамо посла с демонима који су бомбардовали Србију​

07:40 25.01.2024.
2

Често размишљам о тешкој судбини Срба, Србије, али и о поносној историји, лично се поносим вама, поручује руски политичар и дипломата Дмитриј Рогозин.​

„У Донбасу, одмах после Нове године неочекивано сам срео српске добровољце. Препознали су ме, грлили смо се и дуго причали. Срби су моја браћа и тиме је све речено“, каже Рогозин у интервјуу за портал Ин4с.

Иако је рањен у Специјалној војној операцији, Рогозин се успешно опоравио. Каже да нема сумње да ће Русија победити, али је само питање времена и цене коју ће платити.
„Цео овај рат је избио због Англосаксонаца, који су Украјину прво нахушкали на сопствено руско становништво, против Донбаса и Крима, а затим против Русије која је притекла у помоћ својим сународницима“, појашњава Рогозин.

Указује на то да је чак и Православна црква у Украјини подвргнута оштрој репресији, свештеници и верници су протерани из цркава, Кијевско-печерска лавра је одузета и дата „полукатолицима и полусатан
„У малом граду Бердјанску, који смо ослободили у Запорошкој области, пре нашег доласка отворено је деловало више од 30 секташких организација. Дакле, у Украјини имамо посла са демонима, иза којих стоје они који су бомбардовали Југославију 1999. године“, упозорава Рогозин.

Додаје да је ситуација на фронту сложена, непријатељ покушава да иде у контранапад, а не штите своје војнике.
О ситуацији у Украјини каже да ништа у њој није грађено после СССР-а, те да путеви нису ни санирани од совјетских времена.

„Ми смо међутим ‘окупацију’ започели изградњом нових путева и стамбених блокова. Све ћемо поново изградити, јер овде нема шта да се обнавља. Што се тиче природе, лепа је као цела руска земља. Овде ћемо донети опрему и минерална ђубрива, остварићемо добре приносе. Градићемо нове школе и болнице, вратићемо нормалан живот. За нас не постоји другачији пут“, поручује Рогозин.

На питање како види будућност односа Русије и Запада, Рогозин каже да Запад неће опстати у садашњем облику, те да је о таквим односима у будућности тешко говорити поготово што се Русија окреће Истоку.

„Будућност светске цивилизације ће бити тамо. А западне земље ће притискати мигрантима из Северне Африке, Блиског истока и Кине. Европа је јако деградирана, мислим да ће је докрајчити хомосексуалци и мигранти“, сматра руски дипломата.

Говорећи о томе што је Црна Гора увела санкције Русији каже да се не љути на Црногорце, те да санкције према њему није увео народ, већ власт коју је корумпирао Запад.

„Својој браћи Црногорцима пружам руку пријатељства и љубави. Надам се да ће ова споља наметнута одлука ускоро бити ревидирана и да ћу моћи да дођем у отаџбину својих предака – Црну Гору. Надам се да ће патриотске снаге Црне Горе исправити бројне грешке својих претходника“, поручује Рогозин.
https://srbin.info/svet/rogozin-u-ukrajini-imamo-posla-s-demonima-koji-su-bombardovali-srbiju/
Pitam se samo kako svi Srbi kao PRAVOSLAVCI ne kapiraju da rat sa demonima traje sve dok se ponovo ne pojavi Isus Hrist da ih uništi.
a dok se on ne pojavi, demoni ce pobiti milione dece po svetu.
 
У праву је Рогозин. То исто мисле и честити муслимани Русије:
IMG_20240125_093942.jpg
 
Najveći problem je to što Rusi vole, ali iz daleka. Oni su dosta čudan narod, vole neke ljude ali ne osećaju nužno da to moraju podržati i u delu, u smislu davati neka sredstva, naoružavati, činiti nešto konkretno, kao što USA i NATO čine za Albance. To se zove podrška.
 
Najveći problem je to što Rusi vole, ali iz daleka. Oni su dosta čudan narod, vole neke ljude ali ne osećaju nužno da to moraju podržati i u delu, u smislu davati neka sredstva, naoružavati, činiti nešto konkretno, kao što USA i NATO čine za Albance. To se zove podrška.
U Rusiji su radili istraživanje među narodom koju zemlju Rusi najviše vole i koju najviše mrze.

Interesantno da se na obe liste (TOP 10 OMILJENIH i TOP 10 NAJOMRAŽENIJIH) našla Amerika, a Srbija nije ni na jednoj.
 
U Rusiji su radili istraživanje među narodom koju zemlju Rusi najviše vole i koju najviše mrze.

Interesantno da se na obe liste (TOP 10 OMILJENIH i TOP 10 NAJOMRAŽENIJIH) našla Amerika, a Srbija nije ni na jednoj.

Ono što sam i ja video da mnogo više rangiraju Bugare, npr.
 
Treba da gledaš svoja posla i da voliš svoju porodicu i svoje prijatelje, a da shvatiš da svi oni tamo daleko gledaju svoja dupeta pre svega.
jbg i roditelji Milice Rakić su možda gledali svoja posla a onda joj je, dok je sedela na noši,. geler nato fašista prosuo mozak
 
U Rusiji su radili istraživanje među narodom koju zemlju Rusi najviše vole i koju najviše mrze.

Interesantno da se na obe liste (TOP 10 OMILJENIH i TOP 10 NAJOMRAŽENIJIH) našla Amerika, a Srbija nije ni na jednoj.
ko je radio istraživanje? na koliko uzoraka je sprovedeno? ko je naručio istraživanje?
evo moj drug Nikola ima marketing agenciju, izađe u Knez Mihajlovu pita 10 prolaznika od kojih je 6 pijanih Poljaka, koji su upravo izašli iz kafane ,slučajnih turista : da li volite Rusiju?
rezultat istraživanja: 60% ispitanih u Beogradu ne voli Rusiju

pričao sam sa Rusima i mi smo narod prema kojem gaje posebna, bratska osećanja
 
Pa kad slušaš Rogozina, nije ni čudo da donosiš pogrešan zaključak.
A šta je tvoj zaključak? Hajde nas još malo ubeđuj da su fašisti, nacisti, satanisti, to svezlo je produkt zapadnjačkih krvoločnih hijena, dobrobit za čovečanstvo, naročito za nas Srbe i našu iskonsku braću Ruse? Zar pederastija i satanizam nisu bolesti duše i uma? Ubedi nas da te krvoločne hijene sa zapada nisu ubile više nevine dece, žena, staraca i običnih ljudi od Hitlera? Zar nisu i veći zločinci od Hitlera? Zar nije najveći zločin u istoriji ljudske civilizacije da su najveći zlikovci Ameri bacili dve atomske bombe na nevin narod u Hirošimi i Nagasakiju? Ko je za taj neviđeni zločin do sada odgovarao bilo gde?
 
A šta je tvoj zaključak? Hajde nas još malo ubeđuj da su fašisti, nacisti, satanisti, to svezlo je produkt zapadnjačkih krvoločnih hijena, dobrobit za čovečanstvo, naročito za nas Srbe i našu iskonsku braću Ruse? Zar pederastija i satanizam nisu bolesti duše i uma? Ubedi nas da te krvoločne hijene sa zapada nisu ubile više nevine dece, žena, staraca i običnih ljudi od Hitlera? Zar nisu i veći zločinci od Hitlera? Zar nije najveći zločin u istoriji ljudske civilizacije da su najveći zlikovci Ameri bacili dve atomske bombe na nevin narod u Hirošimi i nagasakiju? Ko je za taj neviđeni zločin do sada odgovarao bilo gde?
sve je tačno
 
U Rusiji su radili istraživanje među narodom koju zemlju Rusi najviše vole i koju najviše mrze.

Interesantno da se na obe liste (TOP 10 OMILJENIH i TOP 10 NAJOMRAŽENIJIH) našla Amerika, a Srbija nije ni na jednoj.
Gde, kada i ko je to istraživao i na kojom i gde uzorku?
 
jbg i roditelji Milice Rakić su možda gledali svoja posla a onda joj je, dok je sedela na noši,. geler nato fašista prosuo mozak
I mog pokojnog sina, nije imao još ni tri godine, su krvoločno ubili hijene sa zapada samo zato što je bio sin Srbina i želeo je to i ostati ... Zar se to može prežaliti i tim neviđenim zločincima to oprostiti?
 
pričao sam sa Rusima i mi smo narod prema kojem gaje posebna, bratska osećanja
Čim ti pričaš sa nekim Rusom, znači da on već zna za Srbiju jer priča s tobom koji si Srbin. Normalno je da izrazi prijateljsko osećanje. I ja isto sa svim Rusima koje poznajem imam divan odnos i smatram da su sjajni ljudi.

Ali ako odeš u neku rusku pripizdinu i pitaš sasvim slučajnog Rusa, on će o Srbiji znati isto koliko i neki slučajni kauboj na pumpi u Teksasu.
 

Често размишљам о тешкој судбини Срба, Србије, али и о поносној историји, лично се поносим вама, поручује руски политичар и дипломата Дмитриј Рогозин.​


Teška sudbina Srba i Srbije postoji isključivo zato što se nalazi na teritoriji i sferi uticaja zapada a okrenuta je istoku i Rusiji. To je recept za propast i mi ga uspešno primenjujemo decenijama. Jes da zbog toga trpimo pritisak zapada i polako nestajemo sa mape Evrope, ali barem svi naši ljudi koji beže odavde idu na istok... ili beše na zapad, uh, baš je konfuzno 🤔 . Mi zapravo mazohistički volimo istok ali pre biramo da živimo na zapadu 😜.

„Будућност светске цивилизације ће бити тамо. А западне земље ће притискати мигрантима из Северне Африке, Блиског истока и Кине. Европа је јако деградирана, мислим да ће је докрајчити хомосексуалци и мигранти“, сматра руски дипломата.

Vidim često se Rusi hvale kako su Evropu preplavili migranti. Pa jeste, kad niko ih njih neće da ide u Rusiju. Nemaju taj problem. Ljudi idu gde je standard. Ali nećeš to tako da predstaviš, nego kad pišeš propagandau, sve izokreneš kako tebi odgovara 😉.

Pitam se samo kako svi Srbi kao PRAVOSLAVCI ne kapiraju da rat sa demonima traje sve dok se ponovo ne pojavi Isus Hrist da ih uništi.

Pa ne znam koliko su oni relevantni da pričaju o pravoslavlju kad bacaju bombe po pravoslavnoj državi a saveznici su im Kina, Iran i Severna Koreja. Nekako imam utisak da sve što rade ide na štetu pravoslavlju ali dobro, možda grešim 😉.
 

Back
Top