Рогозин: У Украјини имамо посла с демонима који су бомбардовали Србију

Skontao sam ja davno da Rogozin nije sav svoj. Posle je to i Putin ukapirao pa ga je maknuo s položaja.
Znači demoni proganjaju Rogozina. Dooobro.
Постоји јако пуно свједокa који су потврдили да се ради о демонима
Једна од њих је госпођа Аризона Вајдлер
Њихова сведочења су много бизарна да би била неистинита
Ово је транскрипт разговора а читав разговор са преводом имаш доле
Шта кажеш на ово

D.A.: Ljudi u Britaniji, slušajući vas šta ste govorili, bili bi zaprepašćeni, a i ceo svet, a najviše bi ih zaprepastilo ovo: u Britaniji je kraljica majka lik prabake cele nacije, ljupka stara dama, dobra stara kraljica mama, dobra dama. Kakvo je vaše iskustvo vezano za nju?

A.V.: U realnosti je vrlo hladna i surova, i drugačija je kad se pojavljuje u javnosti. Hladnokrvna je. Ono što sam ja videla, uživala je dajede ljudsko meso, da vam se smuči.

D.A.: Šta ste videli da kraljica i ostali članovi kraljevske porodice rade?Jeste li ih videli da prinose žrtve i da jedu ljudsko meso?

A.V.: Postoji određeno vreme kad oni prinose žrtve ili to radi neko drugi zanjih, ali se to ne dešava brzo. Oni bi ušli pred kraj i sami to dovršili, jer moraju lično učestvovati u ritualu i rastrgnuti žrtvu. Zatim u isto vreme piju krv iz te činije. Ne mogu da čekaju kad nastane žrtvo prinošenje, kad rasporežrtvu po stomaku.

D.A.; Jeste li videli da oni to rade?

A.V.: Videla sam da kraljica majka to radi, princ Filip, Čarls, Gedeon Rotšild. Videla sam i druge članove kraljevske porodice. Oni koji to nisu, neusuđuju se na to, ali obično to rade članovi kraljevskih porodica.Raskomadaju žrtvu jer ne mogu da čekaju.


D.A.: Možemo li sada da kažemo nešto o ovim poznatim ljudima koji su čestvovali u ovim ritualima ?

A.V.: Na tim ritualima sam videla Džordža Buša, Medlin Olbrajt, Henri Kisindžera, Ronalda Regana I takođe njegovu ženu Nensi Regan. Videlasam Hilari Klinton pre no što sam znala ko je ona. Ona se takođe tamo pojavljuje. Ostale koje sam pomenula, videla sam kako menjaju oblik u reptile. Hilari Klinton nije menjala oblik, ali je uključena u ovo.Videla sam dva sina Džordža Buša, dok su još bili mali. – Jesu li to oni sinovi koji su sada guverneri? – Da.Jedan je u Floridi, a drugi u Teksasu. Videla sam Dž. Rokfelera i on menja oblik, Džordža Digmendžijana, pa opet Ronalda Regana dok je bio guverner Kalifornije. Bilo je i drugih ljudi, kao Njukingrič. U to vreme nisam znala daje on Njukingrič, kad je Klinton došao na vlast on je bio predsednik senata.Bila sam prestravljena kad sam ga tamo videla.

 
Ne verujem. Ovo mi više deluje kao da je neko organizovao. Neko ko hoće da napakosti Evropi. A ovi se primili pa ih dočekali raširenih ruku.
ЕУ је у свему пратила политику САД. Сад се то враћа као бумеранг.
 
Pitam se samo kako svi Srbi kao PRAVOSLAVCI ne kapiraju da rat sa demonima traje sve dok se ponovo ne pojavi Isus Hrist da ih uništi.

a ne pitaš se da tog Isusa Hrista nisu možda smislile same prikaze i utvare, da se ne bi borio
već sve prepustio nekome drugome da rešava stvar umesto tebe?

zapitaj se i to malo, ne šalim se...
tu pustinjsku religiju ko je širio? PA ZAPAD!
to što mi vizantiju zovemo istokom to je naš problem
vizantija je takodje zapad posvadjan sa rimom.
a isti su jedan i drugi.
Srbi kad se budu otresli strane tudjinske vere, procvetaće!
ako prežive dotle...
 
Vojvodina ide putem nezavisnosti zbog nezajažljivog veliko-srbskog nacionalizma, e to je očekujući rezultat
Види се по броју гласова који је главни војвођански сепаратиста Чанак добио на изборима, а то је 0,5%...;)
 


Pitam se samo kako svi Srbi kao PRAVOSLAVCI ne kapiraju da rat sa demonima traje sve dok se ponovo ne pojavi Isus Hrist da ih uništi.
Грци су православци, Румуни су православци, Бугари су православци, Украјинци су православци ...како то да од свих православаца само ми једини морамо да се боримо против неких демона.

Да ли је већина глупа, а ми једини паметни или обрнуто ?
 
Reci šta sam pobrkao konkretno, reci, šta sam preskočio konkretno reciiii
од почетка до краја твог исказа... ништа не стоји...
Помињеш Чечене, а не знаш да су америчке плаћенике из Чеченије истерали управо Чечени...
 
Vojvodina ide putem nezavisnosti zbog nezajažljivog veliko-srbskog nacionalizma, e to je očekujući rezultat
Нисам сигуран да ли си грађанин Србије, али у сваком случају ширење мржње и лажи није одлика нормалних особа..
 
Нисам сигуран да ли си грађанин Србије, али у сваком случају ширење мржње и лажи није одлика нормалних особа..
Građanin Bosne i Hercegovine🇧🇦 sam.
Širenje mržnje i laži...
U potpisu Dobrica Ćosić.
Samo ne zaboravi kako je sve krenulo '90-ih godina prošlog veka. Ko je izvršio agresiju na susedne republike a ko se branio?
Tim pre, ću još više govoriti o srbaljskom ili velikosrbskom nacionalizmu koji u stvari prerasta u čisti šovinizam !
 
Нисам сигуран да ли си грађанин Србије, али у сваком случају ширење мржње и лажи није одлика нормалних особа..

Написао је у свом називу (nešo.malinar YT) да има страницу на Јутјубу, осим што и тамо исто овако лупета зна и да запјева:)...


...https://www.youtube.com/@nesomalinar5662/videos
 
Написао је у свом називу (nešo.malinar YT) да има страницу на Јутјубу, осим што и тамо исто овако лупета зна и да запјева:)...


...https://www.youtube.com/@nesomalinar5662/videos
Dirljiva prica tovaris Dimitrija Roguzina… Samo je zaboravio kad bacuske glasase ZA uvodjenje sankcija YU
Rusija glasala ZA Rezoluciju 757 UN kojom se nameću sankcije Saveznoj Republici Jugoslaviji.
U znak zahvalnosti Srbija danas nije uvela sankcije Rusiji.
Love is in the air ❤️
 
Rusija glasala ZA Rezoluciju 757 UN kojom se nameću sankcije Saveznoj Republici Jugoslaviji.
U znak zahvalnosti Srbija danas nije uvela sankcije Rusiji.
Love is in the air ❤️

Та Русија која је била са Јељцином више није иста, и не титра `ајца Американцима. Тадашњи министар спољних послова Козирјев данас живи у вили на Флориди, што ли?
Само ти понављај те изанђале фразе милион пута, ал` без мене!
 

Back
Top