Obzirom da zapad gubi rat u Ukrajini koje su im opcije?

Ne gubi zapad sto ne znaci da Rusija ne ostvaruje nove ciljeve.
Danas je Ukrajina poligon,sutra neko novo zariste,Iran,Tajvan ko ce ga znati vise.
A Bog znan kao "roke-koke", kome se @Тихи klanja, jel se pita on nesto?

Тајвански земљотрес: 1.038 повређених, 42 радника нестало, акција спасавања у току

Jак земљотрес у Њујорку, тресле се зграде, паузирана седница СБ УН о Гази! (ВИДЕО)

ja mislim da lansiramo teorije zavera, da su kinezi i rusi odgovorni, jer sta ako se ovo nastavi? sta cemo onda?
bolje da lansiramo teorije zavera nego balisticke rakete, kao debeli kim, samo ispucava
 
Nisam pobornik teorija zavera,od toga ume da se slosi coveku.
ja jesam, jer se drugacije ne bi proculo sve ono sto zapravo nisu teorije zavera, nego nasa surova realnost... ali, hajde objasni mi kako smo mogli drugacije da se borimo za vreme korone, nego pod laznom zastavom, kao teoreticari zavera? nikako, samo bi nas pocistili sa medija! a sada se ispostavlja da to 99% nisu bile teorije, nego zaista zavere... ursula npr. sto maznula para od vakcina ce sada da dolija, robijica, plus sto to uopste i nisu bile vakcine nego kancerogeni degeneratori masa koje su dobrim delom vec eliminisale zapadni svet, ako ga nisu samo obogaljile bespovratno
 
ja jesam, jer se drugacije ne bi proculo sve ono sto zapravo nisu teorije zavera, nego nasa surova realnost... ali, hajde objasni mi kako smo mogli drugacije da se borimo za vreme korone, nego pod laznom zastavom, kao teoreticari zavera? nikako, samo bi nas pocistili sa medija! a sada se ispostavlja da to 99% nisu bile teorije, nego zaista zavere
Pa ja to ne zovem teorijom zavere vec drugacije mislim,nisam se vakcinisao,nisam imao kovid iako su me svi tad smatrali debilom,onda kad su svi vakcinisani dobili koronu a ja nijednom shvatili su kako su izmajmunisani.
Ja sam po prirodi kontra i odbijam da radim ono sto masa proguta na tv i padne i histeriju.
 
Pa ja to ne zovem teorijom zavere vec drugacije mislim,nisam se vakcinisao,nisam imao kovid iako su me svi tad smatrali debilom,onda kad su svi vakcinisani dobili koronu a ja nijednom shvatili su kako su izmajmunisani.
Ja sam po prirodi kontra i odbijam da radim ono sto masa proguta na tv i padne i histeriju.
ja nisam kontras, samo reagujem kada se pojave silovatelji logike - u sred pandemije se ne vakcinise, a to cak i nisu bile vakcine, znaci duplo golo, dupla laz
znaci da kazem moze i mene neko da slaze, jednom, a ali odjednom duplo da me slaze? jedino ako sam se pozdravio sa pamecu, ali izgleda da vecina jeste

isto i sa ovim ratom - ne laze se po jednom, nego odmah duplo, po dve i vise lazi istovremeno se guraju kao 1 istina, pa moras da ih rastavljas na sastavne delove, vracas na fabricka podesavanja i tako to... nato agresor je zamenio teze
 
ja nisam kontras, samo reagujem kada se pojave silovatelji logike - u sred pandemije se ne vakcinise, a to cak i nisu bile vakcine, znaci duplo golo, dupla laz
znaci da kazem moze i mene neko da slaze, jednom, a ali odjednom duplo da me slaze? jedino ako sam se pozdravio sa pamecu, ali izgleda da vecina jeste

isto i sa oviom ratom - ne laze se po jednom, nego odmah duplo, po dve lazi istovremeno se guraju kao 1 istina
Pa eto slicne mehanizme imamo,meni sto nije logicno i kad me nervira ponasanje hipnotisane mase stvaram odbojnost,zato ne gledam tv vec 20 godina,ne bavim se politikom i dobar deo smeca sam odstranio iz svakodnevnog zivota.
Da ne pricam o rijaliti programima koji ti isperu mozak do te mere pa ti je glavna politicka tema cena parizera,na primer.
 
glavna politicka tema cena parizera,na primer.
u usa isto, kao da je ljudima usadjen neki mehanizam skretanja paznje na potpuno nebitno, cak glupo;
obicni ljudi isto, samo razglabaju o trivijalnom, banalnom, tako da ja 99% vremena radim samo ovo :dash:
onda sam dosao do ideje da je korona paravan, da mi u stvari imamo posla sa nekim MOZGOJEDCEM koji se zapatio u glavama mnogih... naravno, dokaza nema, ali je moguce da u umovima mi zapravo imamo neki nepoznati virus kome su mnogi vec podlegli, i odatle sve ovo ludilo
 
on covek prati zapadne medije za razliku od vas mnogih, a koji javno mnjenje navikavaju na nukl. rat. analiziraju kakav ce svet biti posle, moze li se pobediti u takvom ratu itd - on sve to prati ili mu prenose saradnici, i onda odgovara da ako zapad hoce to., da je rusija spremna

a zapad bi hteo samo delimican,. ima po evropi pacijenata koji vole rusku terapiju, tako da mi ameri mislimo da ce nuklearni rat biti samo na evropksom tlu, mi se necemo mesati ni u izraelskom ratu, vidis da je ceo svet poludeo, mora neko i da prezivi sa zdravom pamecu, sutra posle tog nukleanog rata

shvaticete svi kad tad da je rat za ameriku samo posao, duznik si, izbije rat, medju pobednicima si, postajes kreditor... samo jos da vidimo ko ce da izgubi, da nece rusija? ako nece rusija, onda opet mora RAJH, SADA VEC 4.

Ne sećam se da je zapad ikada pretio nuklearnim oružjem, uopšte ga ne spominje. Jedini koji to spominju su Rusi i Rusofili.
 
Ne sećam se da je zapad ikada pretio nuklearnim oružjem, uopšte ga ne spominje. Jedini koji to spominju su Rusi i Rusofili.
zapad je upotrebio ali bombe sa slobodnim padom na japan
isto bi uradio i rusiji, ali je problem velicina zemlje
onda su dosle rakete, pa kubanska kriza
dosta toga se ti "ne secas"

recimo da rusija napravi vojni savez kao nato sa svim zemljama koje ne ljube zapad, i postavi im kao nato nuklearne lansere uperene na zapad - sta mislis, jel bi moglo to tako, da kaze da nikome ne preti, vec da je za odbranu?

rusija ima 6000 nuklearnih bojevih glava, sta ce joj? da ih postavi polovinu recimo po libijama, sirijama, srbijama, brazilima i uperi ih na zapad, kao odbraniu od zapada koji nasrce? sta mislis, da se to vec ne desava?

i samo kaze po tvom savetu da nikome ne preti, da je to za odbranu? kao poljska sto se brani i trazi nuklearno, tako i sirija, ili kuba, a sta mislis da repriziramo kubansku krizu, jel bi voleo, jel moze?
srpska da se naoruza nuklearno, kao belorusija i odhebe onog smita i svapsku bandu, a zasto da ne? pa jel nas malo svaba napadao? jel treba opet?

e, vidis, zato ja kazem da se nije dovoljno pretilo,. a zapad samo istovara svoje nuklearne bombe ili osiromaseni uranijum
i kako izrael nije zapad, a on stalno preti?
i kako zapad ne preti ako kaze da je potrosio konvencionalne rakete, a to znaci da su mu ostale samo nuklearne?
 
Poslednja izmena:
Obzirom da zapad gubi rat u Ukrajini koje su im opcije?

jos koliko imaju vremena jer dolaze uskoro izbori u USA a velika je verovatnoca da ce da izgube izbore u USA. Razlog je naravno ogroman novac koji su ulozili
opcije su im da bježe iz izraela...zatvore hormuški tjesnac i omoguče putinu da uz cjenu nafte od 200% za barel učini neku stratešku grešku...

US, France and Britain diplomatic officials have evacuated Israel tonight.” -Jerusalem Post
❗️
US is saying a strike is imminent.
 

Back
Top