Ribe u horoskopu

hvala, a dosta dobro sam upoznala ribe samo posmatrajući ponašanje mog dečka.
u suštini vaše srce ima ona koja zna da se majčinski i prijateljski postavi prema vama,
pruži vam i više nego dovoljno nežnosti i ljubavi.
tek kad se osetite malo sigurnije u vezi u stanju ste sve od sebe da date i volite najviše na svetu,
da rizikujete sve samo zbog voljene osobe.
u suštini su ribe dobri ljudi i ne umeju da lažu (bar ja kao blizanac znam da prepoznam kad lažu ;) )

kapiram ogorcena si zbog njega SVAKAKO NASE SRCE IMA ONA KOJA LJUBAVI I NEZNOSTI DA.ONDA MOZE DO KRAJA ZIVOTA DA ME IMA.

A sigurnost kod mene ja sam uvek znao sta zelim i kako zelim u zivotu tako da imao sam tacnu predstavu zena koje me privlace i njima sam prilazio.Posto su bile bas te koje sam trazio ja sam se maksimalno predavao i nikada u tome nisam taktizirao ili lagao ili nesto brljavio.Govorio sam im uvek sta osecam prema njima bez bilo kakvih predrasuda i to mi je donosilo uspeha.

Za rizik smo spremini u zaista stabilnim vezama, a to mora malo da prodje vreme.Nije mi tesko da ostavim svoj zivot ovde i preselim se istog casa negde daleko, ako je to u fazi koja vise nije samo zaslepljenost ili zaljubljenost u nekog vec prava i realna ljubav koja se samo oseca duboko u sebi i nikako drugacije ne manifestuje.Za tu ljubav sam spreman okrenuti ovaj svet naopacke.;)
 
Poslednja izmena:
misliš mene blizanca da predje? pa taj tek treba da uzima časove ;)
ja inače ne lažem, više ne vidim svrhu, ali da prepoznaš lažova i sam moraš da znaš da lažeš.

tako da može da proba. ništa ga ne košta ;) (sem možda veze)
 
Ćaos, zanima me ako neko može da mi kaže kako se slažu riba i strelac? : ) Hvala...

Iz mog iskustva lose....
Strelacevi su suvise povrsni za moj pojam.Privlace nas jer su pozitivni,nasmejani,optimisti ali to je sve...Za neku duzu vezu i nije neka kombinacija.Secam se da me je taj decko optuzivao da smaram sto uvek sve gledam pesimisticki,rasclanjujem i da sam suvise emotivna a to je po njemu gubitak vremena...
Ne znam,meni licno su slabo isle te kombinacije,strelac je kao vetar,sve radi u letu,brz je,drustven,a emocije su tu negde ali ih na cudan nacin pokazuju.Za njih su ipak vise blizanci,vodolije i sl.
A za nas provereno-rak,bik i skorpion
 
pa ne mozemo vise da se prikljucimo
da li ribe lazu???
pa sad , kako koja uglavnom
ne znam meni je ME u vodoliji i podznak ovan, pa me lazi cak negde i nerviraju, a
kad bi htela mogla bi da lazem ko baron minhauzen svi bi mi verovali.
 
Ribe,zenske ribe,ranjive i culne,zrtve,prave dobru kucnu atmosferu,ne preterano zatevne,dele ljude na one koje vole i one koje ne vole,prve cuvaju i paze,drugi mogu i da ne postoje i jedna od najspecificnijoh osobina je da zbog svoje ranjivosti i prave u muskarcima(barem meni) nekic cudan osecaj i potrebu da je zastitite,osetim se kao vuk koji se sunja i vreba neprijatelja,nigde drugde nisam to osetio.
 
Ćaos, zanima me ako neko može da mi kaže kako se slažu riba i strelac? : ) Hvala...
Katastrofalnoooo ! Ja sam riba, 4 godine sam se kocila sa strelcem, nema gore :) Ribe su previse emotivne i zahtevne za strelca koji nikada nece da miruje...Dok riba voli da je mirno :)
A sto se tice riba, izuzetno se slazem za deo o intuiciji ! nekada mi je toliko jaka da se stvarno uplasim, uvek predosetim kada treba nesto lose da se desi, ili par puta mi se desilo da kazem drugaricama kada idu na prvi sastanak sa momkom da imam osecaj da ce dugo da budu zajedno, i svaki put su to bile veze od po 3-4 godina o.O
 

Back
Top