Ribe u horoskopu

Ćaos, zanima me ako neko može da mi kaže kako se slažu riba i strelac? : ) Hvala...


Ženske ribe,ne pecajte se na njih,oni su najopasnija,nezaboravna droga :) (akcenat na:droga). Brzo se dese,ne znaš ni šta te snašlo,fascinirana si kao nikad,veže ti ruke svojim šarmom,a onda preko noći sve to nestane "kao rukom odnešeno" :mrgreen: Uh...i šta me potsećate na njega,bre?! :rida: :mrgreen:



A blizanci :heart: ...to je nešto duhovno najlepše,intelektualno najintrigantnije i emotivno najzdravije što se ribi može desiti,a ne može se ni zamisliti,dok se ne desi.I traje i sa vremenom je sve lepše i lepše.



Ribe,zenske ribe,ranjive i culne,zrtve,prave dobru kucnu atmosferu,ne preterano zatevne,dele ljude na one koje vole i one koje ne vole,prve cuvaju i paze,drugi mogu i da ne postoje i jedna od najspecificnijoh osobina je da zbog svoje ranjivosti i prave u muskarcima(barem meni) nekic cudan osecaj i potrebu da je zastitite,osetim se kao vuk koji se sunja i vreba neprijatelja,nigde drugde nisam to osetio.



... :) :ok:

Šta si ti u horoskopu,riiiba ti? :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
...Ko priznaje,pola mu se prašta. :mrgreen:

Ribe su same sebi suprotnost,jer ih je 2 in 1,a kako onda uspevate da budete baš sušta suprotnost obema... :think::)

Blizancem u podznaku :lol:

Evo baš sam se zamonašila, pišem vam iz manastira, kopam kukuruze rano ujutru. Inače sam bila jako stidljiva, pa sam ****** kevu predsedniku sela i oterao me je u manastir-da tamo ispoljim svoju riblju prirodu :DDD

Kakvi kukuruzi,bezi unutra zima je,moli se bogu :lol:
 
Blizancem u podznaku :lol:


:lol: Nije mi palo na pamet...

Eeee,ali šta ako je i ta riba u podznaku blizanac?


Pa mislio sam na mentalni sklop, logika protiv intuicije,razum protiv osecaja. :)



Dobro je ako ti je razum protiv osećajnosti riba (ovo iz mene govori smorenost ribljom osećajnošću).Ribe su emotivne do gnjecavosti.

Ali, intuicija bi trebala da je iznad logike.Ona je sinteza i logike i osećanja i oseta (čula),a i podsvesti koja sadrži element mističnog,nepoznatog (i mislim da je jača od svesti). I intuicija je direktnija od logike.Dok logika često ide metodom eliminacije,tipa "ovo nije..,ovo nije..", intuicija kreće od "osećam da ovo jeste". Kad je dobra i izoštrena,bolja je od logike. ;) ...Moram ja da filozofiram i na Astrologiji... :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ja imam drugaricu iz djetinstva riba podznak blizinac i bas je super osoba , mislim i stabilna cura, duga veza, brak, stabilan posao..rad..uvek nesmjana,vrlo ljepa sarmantna , dobar drug..sve naj Poznajem je godinama, nikad me nije razocarala.

Nema nikavu nestalnost.., kontradiktornost .naprotiv..Mjesec u Jarac..mozda to da satbilnost..
 
Ribe su najosetlijviji znak, lako ih pogadja svaka sitnica,
no isto tako ih i malo paznje i ljubavi jako pokrene na pozitivnu reakciju,
sta god da pruzis ribi 10X slicno takvo dobijas natrag, bilo to pozitivno ili negativno.

:)
 
Drago mi je kad se rodi dete riba i uvek se trudim da roditeljima objasnim kako da ga odgajaju. To su posebna deca. Vec u detinjstvu se razlikuju od druge dece. Tacno je sve sto ste napisali o ribama. Ali isto tako ima jos mnogo. Drage ribe butite u drustvu samo sa ribama i pricajte iskreno, mnogo cete nauciti o sebi, pomoci sebi, dobiti mnogo odgovora....
 
Svaka Riba je prica za sebe.Neptun moze biti obojen na razne nacine u zavisnosti od planeta koji ga dodiruju,samaraju,maze...Gde je mesec te male ribice,hoce li joj dati snagu da pliva snazno ili ce da je zaroni jos dublje na jedino mesto gde ona moze da bude sigurna?Tamo gde niko drugi ne sme...Ribe su znak o kome se nikada nece napisati sve,jer se i ne zna sve,jer i ona samu sebe nekad iznenadi....
Pozdrav za sve Ribice!!!!..................................Riba-Devica
 
definitivno najbezvredniji znak,da ne kazem najgori.izvinjavam se ali tako je,riba je ekvivalent nistavilu:zroll:

A na osnovu čega to tvrdiš...zvuci jako glupo pre svega a ona i ruzno... nijedan znak nije bezvredan a kamoli najgori, da ne treba da postoji ne bi postojao...i bas suprotno nistavilu, ribe su sveukupan znak, zato sto su zadnji u nizu i imaju kvalitete svih predhodnih znakova...
 
znam,ne mora da znaci da ako je neko ribic da je los covek,nego eto poznajem dosta ljudi u tom znaku,i prilicno su nepouzdani,rasejani,pomalo i dvolicni,najmanje se kapiram sa njima,ne cenim takve nesredjene ljude,ali ok to je moje misljenje,ja priznajem da nisam neki strucnjak za horoskop,ali eto to je moje misljenje,nestabilni ljudi,lutalice,ali to vec prelazi u generalizovanje,ali eto po mom skromnom misljenju,jer znam dosta ljudi u tom znaku.
 

Back
Top