Ribe u horoskopu

e stevcooo, ovo samo ti mozes, da kazes kako ti je lose sa sve smajlijem da to potvrdi :D prava si Riba! :kiss:
kod mene je sve ok, lep period, malo sam se ulenjila pa su se obaveze nagomilale, ali sad cu ja da se bacim na to... :)
a ljubav.. hm, nesto mi se ovih dana javljaju stare ljubavi, zeleli bi da me vide, izgleda da im je prolece vreme kad se dizu iz ''mrtvih'', ne znam sta ih je spopalo. iako mi je zanimljivo, ipak no thanks. ne vracam se na staro.
eto, u kratkim crtama sta ima kod mene... ajde sad sledeca Riba, da cujemo...! :bye: :kiss:
 
Ja mislim da je ribama teško reći volim te, jer sam i sama, ali će zato to pre pokazati, tačnije čitaj izmedju redova...mada ja više i poštujem dela, nego reči (pas laje, vetar nosi)
 
Cao svima...
Evo ja sam jedna muska ribica, u podznaku sam lav...
Imam i veneru u ribama u 7 kuci, a mars takodjer u 7 kuci u vodoliji...
Tako malo u zadnje vrijeme poceo da se bavim horoskopom i tumacenjem...sTvarno sam dosta slicnosti nasao u ponsanju i razmisljanju mene i ostalih riba koje znam.
Ne mogu da opisem kolebanja u meni, volio bih da to iskazem sve i prenesem nekom da vidim ima li iko i slicno da tako se osjeca...
Citao sam vecinu postova u temi i vidio sam da se pominje negdje ovan-riba kombinacija.
Eh tu je moj i problem...
Dok nisam upoznao djevojku sa kojom sam jos uvijek bilo mi je sve ravno do mora, nije bilo ovakvih depresija i melahonije i ostalog.
Prije 2 godine doticna se tako zaljubila u mene, toliko je govorila da me voli, ludila da me ubjedila da je to stvarno tako...Povjerovao sam i malo po malo, nesvjesno uvukao sam se u vezu i shvatio da je uzasno volim... Predao sam se potpuno,vezao se maximalno (cak nisam ni sa drustvom vishe izlazio) i poslije pola godine samo najednom se ohladila. Pocela se ponasati destruktivno prema meni, jednostavno zaljubljenost je nestala. Saznam da je imal vezu sa drugim momkom mjesec dana uporedo dok je bila sa mnom. Nisam mogao doci sebi, kad tad nisam umro ne znam.... Uzasan osjecaj, poslije onog osjecaja da ti neko pripada, da je neko samo tvoj i onda skontas da je drugi ljubi, da sa drugim ima isto tako kao i sa mnom, da....Imala je sve sa mnom i tako je uradila. I hajde poslije tog dogadjaja sam joj predlozio da cu zaboraviti sve samo da bude normalna, da mi se vrati... I bili smo neko vrijeme zajedno ali ponasala se uzasno prema meni. Jednostavno nisam to podnosio. Sve mi je bilo preko glave i usao sam u vezu sa drugom curom, rekao ovoj da je kraj definitvno da nema vishe nikad nazad. E pocela je uzasno da place, da jede sebe, valjda j enajednom tako shvatila sta je uradila ili sta ja znam. Nije mogla doci sebi. Molila me neprekidno da se pomirimo, molila i ja sam pristao ali rekao sam da necu prekinuti ovu vezu koju imam, da mozemo onako prijaetljski. I dva mjeseca je tako trajalo... I prekinem sa ovom djevojkom misleci da se urazumila i dosla pameti ali nee... Za mjesec dana promjenila je ponasanje prema meni ponovo.I hajde ponovo ista situacija, molila me ponovo jer sam stvarno sebi rekao ne ali popustio sam na kraju. :(
Evo i sada smo zajedno, od tog zadnjeg prekida proslo je skoro godinu ali najveci crnjak je sto mene konstanto da izvinete shebava ono sto mi je uradila. Ne mogu to sebi pojmiti nikako. Izjeda me stalno i to je stalno izvor svadja. Ne mogu preci preko toga, samo kad pomislim na nke stvari uzas... Stalno su sad svadje kad sam sa njom i uvijek je u pozadini razlog jer je smatram neravnopravnom sa mnom zbog toga sto je uradila to i sto je ispala takva debilka. Nekad dodje u situaciju da stvarno ne mozemo vishe ni ja ni ona, ali ja ne mogu bez nje. Imam osjecaj da je ostavim da bih umro. Ko droga mi je. I sto je najcrnje u meni su stalna kolebanja, nekad mi uopste nije bitno to sto je radila i kazem sebi pa hajde, volimo se sad smo sretni zajedno. Ali nekad padnem u tavku depresiju zbog toga i ne znam sta da radim... Evo upravo razmisljamo jer u nekoliko sljedecih dana bih trebao da se stvarno lducim sta da radim za sva vremena. Da ne mucim vishe ni sebe ni nju. :)
 
Yema,nisi bas u zavidnoj situaciji.
Ovo je ona od onih situacija ili-ili. Ili oprosti i kreni dalje ili prekini to.
Ali ti to ionako znas...
Primetila sam da kada god se tako premisljam sta da radim, kada mi nije lako da se odlucim, uvek se ispostavi da je ispravno ono sto mi je teze da uradim... :(
 
Da, znam da trebam to odluciti.
Samo problem je promjenljivost hehe...
Meni je sa njom prelijepo i sve ali...
Bojim se ako prekinem skroz da ne ostavi predubok trag na meni, da se ne mognem oporaviti... :)
Nego, kako zivot kod ostalih riba ovih dana? Nisu pretjerano aktivne u zadnje vrijeme...:D
 
EEEee,evo i mene.I ja sam riba!Pa sta ima ribe??Yema,sta je na kraju bilo sa ovom tvojom??Jesu li dosli bolji dani za vas dvoje??Reci nam,please,mogu samo da zamislim kako si se osecao kad si saznao da je sa drugim u isto vreme......Znam kako bi meni bilo....Pozdrav ribama!:heart:
 
Molim vas,pisite volela bih da prikupim sto vise informacija...
Pisite iskustva,opisujte cak i ove znakove..a ako je neko u prilici da vidi sa ovim datumima nesto tacnije...
HVALA UNAPRED...
PISITE,PISITE I SAMO PISITE :D
by BIXY
 
Ja sam strelac,i zanima me sta to privlaci muskarce u znaku ribe.. ne mislim samo na izgled vec na ostale mogucnosti i sposobnosti kojima se moze dobiti njihovo srce... Sta ih to zavodi??
Hvala unapred....
 
Ja sam muskarac i riba-skorpija. Sve je tacno sto ste napisali. Samos to mi je Mars u Ribama pa sam vise riba. Skorpija mi daje veliku zelju da se svidim suprotnom polu . Da zavedem, da sarmiram. Opet ja zahtevam duzu ljubavnu vezu posto sam Ribe. Tako da sam u startu sado-mazohista i prema sebi i prema partneru...nisam fer. Kada me napusti devojka pravim scene ,,, kukam...(naravno pod uslovom da mi znaci... Bavim se astrologijom i zato znam da dalje ulazennje u moje ponasanje ne objasnjava sve ljude ove kombinacije. Sve zavisi od kombinacija aspekata. Ja sam neptunijanac. Vise sam riba nego skorpija... preuzimam ulogu zrtve...jurim za svojom devojkom kao pashce...Nadam se da sam pomogao.
Pozdrav od plavookog:>
 
Ja sam riba/skorpija ,samo mi je Mars u Jarcu ali opet,svako od nas je razlicit...ja sam inace jaako osetljiva,i previshe,ali skorpija je dobra jer te kriznim trenutcima izvlaci,kad je teshko ne povlacis se,ne padas vec za inat dobijas motivaciju i snagu...
 
Poslednja izmena:

Back
Top