Ribe u horoskopu

Slična sam, imam naglašen taj znak. I drugarica sa tim Mesecom, isti slučaj kao ja, izgubljene u prostoru i vremenu, i potpuno nehajne... :zcepanje: Prosto kao da se ne radi o meni, ne mogu život da shvatim ozbiljno, kao da sam posmatrač...
 
Interesantno... ipak, aspekti su ti koji određuju kvalitet neke planete pored samog znaka. Meni jeste stelijum u Ovnu, ali sam posmatrač koji samo izgleda nehajno, rekao bi čovek da veze nemam ni o sebi, a vrlo sam svesna i okoline i sebe, imam oko za detalje, u trenutku sam i te kako prisutna, a ''izgubljen u vremenu i prostoru'' mi zvuči zastrašujuće, i to se događa samo kad se napijem... tad mi nije zastrašujuće.
A i napijanje sam vrlo rano rezervisala za vreme i mesto kad najmanje može da dovede do nekih budalaština... :zkez:

Ribama i jeste najveći feler tendencija ka letargiji, gubitak fokusa, manjak discipline i (samo)kontrole... pa tako kad čovek sagleda svoje predispozicije na kojem god planu, ne treba da se tek pomiri sa svojim felerima i još da se ponosi njima, nego baš tu gde je najtanji da najviše radi.
 
Naravno, tkanina života je komplikovana i zato je i matematika kojom pokušavamo da ga predstavimo komplikovana, a ne zato što je sama po sebi matematika takva.
U suštini je sve što je najprirodnije jako teško jednostavno opisati, jako je sve složeno.

Jeste, menjaju se i kroz vreme, to su tranziti, koji dodaju još jedan nivo kombinacije na sve one naše kombinacije u natalu.Pogledajte prilog 627977

A iz te anarhične (ne)složenosti se javlja i potreba da se napravi logička, hladna i nesputana mehanička složenost, i tako u krug iz Pravilnog u Nepravilno i obratno.

To je osa 12 - 6, 6 - 12. S tim što je 12ica često zapostavljena, što je i njena priroda - biti zapostavljen. U tome treba prepoznati lepotu.


Obligatory Jinjer - Pisces

 
Interesantno... ipak, aspekti su ti koji određuju kvalitet neke planete pored samog znaka. Meni jeste stelijum u Ovnu, ali sam posmatrač koji samo izgleda nehajno, rekao bi čovek da veze nemam ni o sebi, a vrlo sam svesna i okoline i sebe, imam oko za detalje, u trenutku sam i te kako prisutna, a ''izgubljen u vremenu i prostoru'' mi zvuči zastrašujuće, i to se događa samo kad se napijem... tad mi nije zastrašujuće.
A i napijanje sam vrlo rano rezervisala za vreme i mesto kad najmanje može da dovede do nekih budalaština... :zkez:

Ribama i jeste najveći feler tendencija ka letargiji, gubitak fokusa, manjak discipline i (samo)kontrole... pa tako kad čovek sagleda svoje predispozicije na kojem god planu, ne treba da se tek pomiri sa svojim felerima i još da se ponosi njima, nego baš tu gde je najtanji da najviše radi.


Stelijum u Ovnu i ne može da se pronađe toliko u Ribama, jer su oni skroz suprotne ideje. U kojoj kući ti je taj stelijum. Ja smatram da je kuća ta koja najviše određuje, pa tek onda sve ostalo, jer je to naš lični zodijak, naših dvanaest znakova. Pa recimo ako neko ima naglašenu šestu kuću, to je Devica prava pravcata, moje Sunce u Devici ne može ni da im priđe po toj devičanstvenosti.

A tu sposobnost polusvesnosti Riba ne vidim kao feler, jer u tom stanju je čovek najmoćniji, može najbrže da koriguje podsvesne šablone. Ribe su znak koji najbržemože da manifestuje nešto, upravo zbog toga, i sposobnosti imaginacije, jer je to prvi korak ka manifestaciji.

To što se mi isključujemo često iz svesnih dešavanja, ne znači da gubimo, već dobijamo na drugoj strani, i saznajemo neke istine koje su drugima nepojmljive. Isto tako nam je iz tog razloga jasno da ove svesne stvari nisu najvažnije, niti toliko važne kao one podsvesne.

Da bi se tako često odlutavalo, potrebna je i ta letargija, i premeštanje fokusa sa svesnih dešavanja na nešto dublje, i manjak discipline za ove svakodnevne (Devičanske) stvari.

Mesec u Ribama je zato dobar što on to prihvata prirodno, i ne oseća se kao da tone u dubine okeana, već u tome ume da uživa.

Svaki znak ima i svoje prijatne i neprijatne stvari.

Koliko je dobro biti tu svestan u trenutku, i živeti u sadašnjosti, baviti se logičnim stvarima kao Devica, tako je potrebno i ovo drugo, jer jedno bez drugog ne postoje.

Mesec u Ribama ume da se opusti kao niko... I da sam sebe leči na taj način... (Jer je osa Ribe/Devica osa lečenja, i isceliteljstva)...
 
Ja tu sposobnost polusvesnosti ne vidim kao feler
Pravovremena svest o sebi i drugima se ne može izmeriti ni sa jednom polusvešću, a Ribe imaju običaj da se uljuljkuju iz polusvesti u podsvest, pa nesvest, pa niko više ne može da ih nađe jer su u bezdanu, i njima je super, ali na kratke staze. U nekom trenutku će npr. testirati opasno prijatelja koji taj dremež ne može da procesuje, i kasnije jadikovati (a retko javno) jer su izgubile nešto važno.
Ono što se boluje iznutra se manifestuje kao fizička bolest, kad tad.

Da bi se tako često odlutavalo, potrebna je i ta letargija
Letargija je Ribama otrov jer pre svega njihov abnormalan potencijal da stvaraju tu ostaje na nuli, oni tapkaju u mestu, blagovremeno počnu da misle kako ih je svet uskratio za nešto, a zapravo ih je letargija odvukla suprotno kreaciji i nisu se mogle izvući kao fantastične umetnice/umetnici (uslovno rečeno, jer sve je umetnost u životu) što ih inače sleduje.

Ribe osete trenutak kada je bilo dosta pukog sanjarenja, one odlično znaju da to nije pravi način, ali poznajem mnogo njih koje prespavaju taj alarm i posle se pitaju gde su aplauzi, gde je pravična nagrada za njihove žrtve.
Nije slučajno da ''obožavam'' Devicu koja me je vaspitavala, i da mi se uglavnom Device dopadaju.
Ribe mogu, ali je pitanje da li će uhvatiti brzi voz.
Mislim, sramota me je kao Ribe jer nas svi percipiraju za neke lelujave ličnosti, pogubljene, izgubljene, zanesene nekim nestvarnostima...
Dokle više taj stereotip da živi?
 
Pravovremena svest o sebi i drugima se ne može izmeriti ni sa jednom polusvešću, a Ribe imaju običaj da se uljuljkuju iz polusvesti u podsvest, pa nesvest, pa niko više ne može da ih nađe jer su u bezdanu, i njima je super, ali na kratke staze. U nekom trenutku će npr. testirati opasno prijatelja koji taj dremež ne može da procesuje, i kasnije jadikovati (a retko javno) jer su izgubile nešto važno.
Ono što se boluje iznutra se manifestuje kao fizička bolest, kad tad.


Letargija je Ribama otrov jer pre svega njihov abnormalan potencijal da stvaraju tu ostaje na nuli, oni tapkaju u mestu, blagovremeno počnu da misle kako ih je svet uskratio za nešto, a zapravo ih je letargija odvukla suprotno kreaciji i nisu se mogle izvući kao fantastične umetnice/umetnici (uslovno rečeno, jer sve je umetnost u životu) što ih inače sleduje.

Ribe osete trenutak kada je bilo dosta pukog sanjarenja, one odlično znaju da to nije pravi način, ali poznajem mnogo njih koje prespavaju taj alarm i posle se pitaju gde su aplauzi, gde je pravična nagrada za njihove žrtve.
Nije slučajno da ''obožavam'' Devicu koja me je vaspitavala, i da mi se uglavnom Device dopadaju.
Ribe mogu, ali je pitanje da li će uhvatiti brzi voz.
Mislim, sramota me je kao Ribe jer nas svi percipiraju za neke lelujave ličnosti, pogubljene, izgubljene, zanesene nekim nestvarnostima...
Dokle više taj stereotip da živi?

Ja mislim da je svest o svojoj podsvesti najvažnija, ali i najnevidljivija u ovom svetu, pa je i nedovoljno vrednovana.

Ribe kukaju zato što drugi ne razumeju važnost toga, pa ih procenjuju kroz materijalno i svetovno, a njihova vrednost je unutrašnja, duhovna. Ona se ne vidi tako lako. Pa se Ribe često osećaju neuspešnim u realnosti, a u stvari uopšte nije tako, jer postoje i druge stvari, po meni bitnije od tih očiglednih.

Sve to što se generalno toliko vrednuje treba da bude samo paravan i podrška za naš duhovni rast.

Zato je potrebno da Ribe bar taj deo realnosti ostvaruju, jer im više od toga i ne treba.

Ja ne viđam da Ribe toliko kukaju, i sama sa naglašenim Neptunom, i dvanaestom kućom i Mesecom u Ribama sam hej-haj kad nešto opipljivo krene nizbrdo. Iako sam dupla Devica.

Mislim da se Ribe pogrešno posmatraju, govorim o znaku. Prosto kao pogrešno primenjena metoda za merenje nečega. Jednostavno ne mogu se svi znaci procenjivati na isti način, jer je svaki različit svet.

Ja jesam lelujava, i to ne radim namerno, prosto sam takva od rođenja, uvek bila izgubljen slučaj, i to je uglavnom većini bilo komično, a često su i gubili živce... Ali ja prosto uživam u tom lebdenju, ne umem drugačije. Kažu mi da hodam kao da sam drogirana, i da im deluje kao da ću se svakog časa saplesti, ahaha...
 
Ribe ispaštaju jer ostatak sveta ne uviđa značaj tog umovanja, kapiram.
Ništa, ovde ili nedostaje glas zdravog razuma, ili ja moram da se kandidujem za neki drugi znak jer mi ništa nije jasno, a Ribe sam.
Koji to posao Ribe završavaju sanjareći u letargiji i upoznajući se sa svojim nivoima svesti?
Inače Ribe mogu da otkriju i 12 nivoa svesti legitimno jer to objašnjava neke stvari, ali...
Ribe su izgubljen slučaj ako se povode za tim... i, realno, zašto bi to bila voda u kojoj hoda kao drogirana?
Kažete da ste neke Device?
Koje Device hodaju kao drogirane?
Dupla Devica hoda kao drogirana? Ajte, molim vas... Devica to sebi ne može da dozvoli, pre svega.
Jedino ako je stvarno drogirana.
Wtf?
Odradite natal i sa sigurnošću recite da ste ovo ili ono.
Kapiram, i ja sam šaltala, ali sam grešila samo u podznaku jer je pola familije imalo različiti pojam o tome kad sam se rodila, i reko- piše u listu rođenih, ajd' više dosta sa tim.
 
Poslednja izmena:
Danas sam nešto na momente bio nervozan, agresivan...je li to bio Pluton? Osim toga, fin dan, za sad. z:lol:

Mesec ulazi u znak Riba 30. decembra 2019. u 16:44 i ostaje tu do 02. januara 2020. u 5 ujutru.

Relativno lošiji doček za NG i moguće su porodične drame, te izolacija, potreba da se više spava, više kupa, legne u krevet, pobegne od realnosti, ili drugim rečima da se jednostavno nema volje da se NG proslavi.
Utiče na Ribe, podznak Ribe i ljude sa Mesecom u Ribama.

Kratak aspekt, ali dovoljan da skenja NG.
 
2JNP5vN.jpg
 
Ribe ispaštaju jer ostatak sveta ne uviđa značaj tog umovanja, kapiram.
Ništa, ovde ili nedostaje glas zdravog razuma, ili ja moram da se kandidujem za neki drugi znak jer mi ništa nije jasno, a Ribe sam.
Koji to posao Ribe završavaju sanjareći u letargiji i upoznajući se sa svojim nivoima svesti?
Inače Ribe mogu da otkriju i 12 nivoa svesti legitimno jer to objašnjava neke stvari, ali...
Ribe su izgubljen slučaj ako se povode za tim... i, realno, zašto bi to bila voda u kojoj hoda kao drogirana?
Kažete da ste neke Device?
Koje Device hodaju kao drogirane?
Dupla Devica hoda kao drogirana? Ajte, molim vas... Devica to sebi ne može da dozvoli, pre svega.
Jedino ako je stvarno drogirana.
Wtf?
Odradite natal i sa sigurnošću recite da ste ovo ili ono.
Kapiram, i ja sam šaltala, ali sam grešila samo u podznaku jer je pola familije imalo različiti pojam o tome kad sam se rodila, i reko- piše u listu rođenih, ajd' više dosta sa tim.

O tome se i radi, dominantna energija u natalnoj karti je bitna, a ne pozicija Sunca u znacima, podznak, Mesec i sl. Već onaj arhetip koji nam je naglašen, a on može da se manifestuje preko kuća, znakova, i planeta i njihovih aspekata. Nije dovoljno gledati samo znake, čak je to po meni skroz pogrešno prvo gledati, već najpre kuće i aspekte planeta.

Kod mene je ta dominantna energija 12-i arhetip, tj Ribe, odnosno Neptun. Iako imam naglašenu i Veneru, i Škorpiju i sl.

Zbog toga klasične astrološke metode funkcionišu naizgled ali je nejasno zbog čega funkcionišu. Tek modernim astrološkim otkrivanjima je postalo jasno zbog čega je nešto tako kako je u tradicionalnoj astrologiji. Kao što je klasična mehanika samo podskup generalnih zakona relativiteta i kvantne fizike, a ne nešto što je iznad toga. Tako je moderna astrologija nadskup i nije ona proizašla iz tradicionalne, već smo je mi samo kasnije otkrivali (što je logično). Tradicionalna astrologija je deo cele priče, ali je prevaziđena, u tom smislu što je shvaćeno odakle su sve te stvari i zakoni u stvari došli, tj. generalniji zakoni kojima se bavi moderna astrologija. Ona se samo u otkrivanju nadovezuje na tradicionalnu, ali nikako nije njen podskup, već obrnuto.
 
O tome se i radi, dominantna energija u natalnoj karti je bitna, a ne pozicija Sunca u znacima, podznak, Mesec i sl. Već onaj arhetip koji nam je naglašen, a on može da se manifestuje preko kuća, znakova, i planeta i njihovih aspekata. Nije dovoljno gledati samo znake, čak je to po meni skroz pogrešno prvo gledati, već najpre kuće i aspekte planeta.

Tako je i saglasan sam. Ljudi mešaju Ascendent, Sunce i Mesec kao nešto najbitnije za posmatranje u karti, a to je puka osnova po kojoj gledamo samo ono šta čoveka čini površinski, ljudska ljuska pretežno. Ono šta čovekom dominira je uvek nesvesno što ne možemo da vidimo niti čime možemo da zaista ovladamo, a što nas uvek tera da tu ljusku energije koju posedujemo upravo i iskoristimo za (ne)dela naše podsvesti. kompleksnost čovečija se ogleda u svim tranzitima i svim postavkama planeta, te promenama u načinu razmišljanja ali i toga šta i kako osećamo prema nekome i na koji način. Jedine stvari koje se nikada ne mogu promeniti su SMČ i JMČ. Oni su po definiciji glavni i bitni, vanserijski, vanvremenski.

Ljudi sa jakim naglašenim motivima Riba i Škorpije su u stanju da u ovo lako proniknu i otkriju dublje istine koje ljudi često dobijaju jer im imponuje lagodnost i lakoća ne samo u saznanjima našeg postojanja već i u odnosima sa ljudima. Rak već u ovo ne spada jer na prvo mesto stavlja Brigu za dobrobit Ljudskog.
 
Mesec ulazi u znak Riba 30. decembra 2019. u 16:44 i ostaje tu do 02. januara 2020. u 5 ujutru.

Relativno lošiji doček za NG i moguće su porodične drame, te izolacija, potreba da se više spava, više kupa, legne u krevet, pobegne od realnosti, ili drugim rečima da se jednostavno nema volje da se NG proslavi.
Utiče na Ribe, podznak Ribe i ljude sa Mesecom u Ribama.

Kratak aspekt, ali dovoljan da skenja NG.
eo prepo sam se ne smem ni da pogledam kroz prozor od straa
 
Polako, još je rano za taj aspekt :mrgreen:

danas su na repertoaru SciFi stvari i tehnika. A Vodolije su u skenju.

Kod mene traje retro Merkur energija već danima, moj život je knjiški primer Marfijevih zakona... Mars tranzitira između mog Urana i Marsa u trećoj, a Jupiter konjukcija JMČ mi kvadrira Merkur, tranzitni Saturn/Pluton mi kvadrira natalni Saturn/Pluton.

Slažem se o onome za čvorove, taj JMČ nosi sva iskusva u paralelnim životima, toliko svega što nam je poznato, i naše navike, sve ono što smo mi. A SMČ je toliko sve što nas prestravljuje... Kao neki ekstremni Rak i Jarac. Zona komfora i veliki daleki svet.
 
Nije retro, biće u februaru. Ja sam retro Merkur lično. Moj jbni neaspektovani Merkur. Ne znam, kod mene tih retro Merkur perioda ima više nego što ih realno ima. :think::zcepanje: To ja samo tako kažem... Mars mi je između Marsa i Urana u trećoj, a natalni Merkur iskvadriran...
 
The month opens with communication planet Mercury meeting with your ruling planet Jupiter in Capricorn on January 2, which bodes well for your social life. An exciting new beginning is here—you’re sharing big ideas about the future and being introduced to inspiring people! Action planet Mars enters fire sign Sagittarius on January 3, revving up the sector of your chart that rules fame and fortune, bringing you a big boost in energy around your career, and helping you be strong and confident in the spotlight. The sun connects with your other ruling planet, Neptune, which is currently in your sign, on January 7, and Mercury in Capricorn does the same on January 8, finding you coming into contact with creative people. Neptune is a spiritual planet, and this is a great time to be charitable and connect with a community that shares your beliefs, or to connect with people who are passionate about the same causes.


2020 opens with some serious planetary alignments, which are some of the heaviest of the year: A lunar eclipse in fellow water sign Cancer lands on January 10, which coincides with the sun meeting Mercury, and Uranus ending its retrograde in Taurus. Two days later, Mercury, Saturn, and Pluto align on January 12. Eclipses are exhausting, emotional, and dramatic—this one in particular will kick up issues in your social life, your love life, and your creative collaborations. You’re letting go of something, or someone, that was close to your heart, but new space is being made in your life for deeper, more profound connections, dear Pisces.

Eclipses have a destined feeling about them, so you might feel like you’ve connected with a soul mate; however, eclipses also pull us away from situations that are no longer serving our highest good, and saying goodbye can be hard—even if that’s what you’re meant to be doing. The sun’s meeting with Mercury on January 10 brings an important perspective on your social life and finds you dreaming up new plans for the future, while Uranus’s shift in direction brings unexpected news your way, but may also find you feeling jittery (lay off the coffee, and cut down on screen time so you can give your mind a rest). Deeper love and richer creativity is coming, but you have to be gentle with yourself and take good care of your body at this time. The architecture of your social life undergoes a total renovation as Saturn and Pluto meet, and friends or acquaintances who don’t live up to your values or standards will be outed. It’s time to team up with more responsible people! Work you’ve been doing in your community is also a major theme at this time as you seek to bring justice to causes you’re passionate about.


  • Make the switch from coffee to antioxidant-rich matcha. Mix it with your favorite non-dairy milk for a delicious morning or afternoon pick-me-up.
  • Make sure you’re eating healthy meals and staying hydrated during these colder months.
  • As you recharge your devices, use that time to step away from the screens and focus on something creative instead.
The sun, Pluto, and Saturn align on January 13, helping you integrate the changes taking place this month and find a sense of wholeness, despite the feelings of jealousy or inadequacy that may be in the atmosphere. The key to working with this energy is to feel the feelings, not repress them! So find trusted friends you can vent to, make time to dance, or do whatever it takes to stay present in your body. Fortunately, darling Venus enters your sign, Pisces, on January 13, finding you feeling sexy, connected, and valued. Venus in Pisces is all about fantasy and romance—two things you love! Venus in your sign finds you more flirtatious than usual and makes it easy for you to confidently attract others. People are especially into your vibe right now! Unexpected good news and a dash of fun arrives on January 15 as Venus mingles with Uranus: Something unexpected and cute may take place in your neighborhood, or you could receive a surprising message.

Another shift in energy takes place as messenger planet Mercury enters Aquarius on January 16, bringing a big boost to your already strong intuition. Two days later, unexpected secrets are shared as Mercury clashes with Uranus on January 18. Pay attention to the messages that come in your dreams and during your meditations at this time. An amazing solution to a problem might be right under your nose!

The sun enters Aquarius on January 20, encouraging you to slow down and catch up on rest and quality time alone. January 23 brings a shake-up as the sun clashes with Uranus, finding you itching to ditch a restrictive plan. You’re seeking freedom and space at this time, but Venus also connects with lucky Jupiter on January 23, which does bode well for romance and for being well-received by others. Ultimately, to make the most of this cosmic energy—and to have happy relationships!—bringing joy and generosity is just as important as getting and giving space. A balance of the two creates harmony and keeps things fresh. Catch up on rest and be alone with your feelings during the new moon in Aquarius on January 24, but keep in mind that this is also a brilliant time to release the past.


Conversations pick up as Mercury connects with Mars on January 25, and passion is in the air as Venus clashes with Mars on January 26. You’re often a private person, Pisces, but this is an exciting time to step into the spotlight. Your psychic abilities are also boosted! One of the most romantic days this month is January 27, when Venus meets Neptune. Venus is all about love, and Neptune is the planet of fantasy, making this an especially whimsical moment! People are finding you completely dreamy at this time—this could be a fun opportunity to experiment with your style and cast spells for abundance. In your love life, a gentle, empathetic energy flows! But watch out for lazy or even shady behavior on January 28 when Mars clashes with Neptune—be smart about what you share with the public on this day. Good luck this month, Pisces, and see you in February!
 
January 6-12, 2020



You’re getting your crew organized, Pisces. The people that you surround yourself with can determine how much fun you’re having, or even your creative output! The full moon lunar eclipse makes it clear how you’re being looked after in your friendships and dating life—what needs to change and what you want to ask for more of! Social relationships run smoothly and magically at the beginning of the week as the sun and messenger Mercury gently connect with Neptune, planet of fantasy. A regime shift is taking place in your community as Saturn, planet of structure, meets with power planet Pluto, completely changing the structure of your support system! Don’t let paranoia get the best of you. Protect yourself, but lean into your caring, loving side!

The cosmic events behind this week’s horoscope:

There is literally so much going on right now! Not only is there a full moon eclipse in the middle of a Mercury cazimi (a traditional astrology term for when the sun and a planet meet, which purifies the planet’s energies in “the heart of the sun”), but this Sunday brings one of the most highly anticipated astrological events of the decade: a Saturn and Pluto conjunction!

The sun gently connects with Neptune, the planet of fantasy, on Tuesday, January 7, and Mercury, planet of communication, does the same the next day. This makes for a nice social atmosphere and sharing of creative ideas and beliefs. While emotional, abstract, and less concrete ideas can be shared, things that require a greater focus and patience need more time. Neptune confuses things, but creating illusions certainly has its appropriate time and place, like in art, storytelling, and spirituality.
This weekend things get real: There is a full moon lunar eclipse in Cancer, the sun meets Mercury (a regularly scheduled “Mercury cazimi”), and Uranus, the planet of rebellion, ends its retrograde—all on Friday, January 10! This represents a hugely clarifying moment. Once we have the breakthroughs and clear realizations that these planetary aspects represent, we are willing to do things that we never thought were possible. (It’s hard not to when our feelings and needs are clear as day!) Eclipses are like super-charged full moons, and this one will reveal deep emotional truths. The sun’s meeting with Mercury finds us thinking rationally, practically, and realistically. And with Uranus, the planet of rebellion, no longer retrograde, we are willing to be brave and break out of whatever doesn’t make sense for our emotional wellbeing, even if it’s not easy.
We’re taking responsibility for our own ideas and vision as messenger Mercury meets Saturn, the planet of commitments and structure. There are no excuses! But look out for being so concerned with doing things the correct way that you don’t take any action at all. Saturn is overly-concerned with the rules. The Uranus station should help your willingness to break rules, but perhaps y9ou’ll be paying attention to how rules have been broken.

Speaking of breaking, power planet Pluto and structural Saturn finally meet on January 12—this has been anticipated by astrologers for years, and will have major implications for American life. A regime shift is taking place, and this is true in our personal lives as well. There are walls being broken down, habits being built or destroyed, and a complete overhaul of our support systems. Buckle up! All things pass, especially planetary transits.
All times ET.
 
Venus enters your sign today, and you're feeling sexy, confident, and popular! Your best qualities are shining through. Treat yourself to a spa day or go shopping. This is a lovely time for romance—but do watch out for drama in your social life. Partnerships are ending or transforming. Change is here!
 

Back
Top