Ribe u horoskopu

Posto ne zivimo u istom gradu,a trebalo bi da se vidimo kroz par nedelja,da li mislite da bi bilo bolje da sacekam sledeci susret,pa lagano s obzirom da smo se tek drugi put u zivotu videli (znali smo jedno o drugom iz prica),ili da ja inicaram neko vidjanje....plasim se da ne prenaglim. Hvala jos jednom

Do susreta-neki sms,mail...nenametljivo,ali veselo,opusteno..
 
Posto ne zivimo u istom gradu,a trebalo bi da se vidimo kroz par nedelja,da li mislite da bi bilo bolje da sacekam sledeci susret,pa lagano s obzirom da smo se tek drugi put u zivotu videli (znali smo jedno o drugom iz prica),ili da ja inicaram neko vidjanje....plasim se da ne prenaglim. Hvala jos jednom

ja bih volela da dobijem neku porukicu ili poziv, cisto da znam da taj neko misli na mene :) ja ti to savetujem...
pa sad u zavisnosti od toga kako ona na to odreaguje vidi sta ces za taj susret... da li da malo ubrzas vidjanje ili da sacekas tih par nedelja.
 
Draga @LJUB252, malo si me zbunila tumacenjem tipa, jer je meni @Vip napisala da sam tip Skorpije, a meni je sunce u ribama...Zato bi ipak bilo jaaaaako lepo da nam neko iskusniji pomogne, kad bude imao malo slobodnog vremena...A mi ga Ribe lepo molimo:worth:...I ljubimo...:cmok2:
Elem, @Wim86...Kao Blizanac kome su promene i dinamika u krvi, mislim da bi se jako brzo smorio uz duplu Ribu...Tebi treba veliko drustvo, razgovori, "svetla pozornice"...A njoj, tisina, jedva upaljena lampa, taman toliko da moze da cita neki "hiljadustranski" roman...Videces to vec posle kraceg vremena, kad te prodje idealizacija njene licnosti i dela...Mom bratu se to desilo u 3 navrata, pa smatram da polako moze da postane i pravilo...Ali...Moj savet je da probas i da nam javis...
A sad, da odgovorim @VesnaKS...Draga moja, ova senilna Riba nije stigla da caska sa vama na temi koju obozava jer radi jedan jako ozbiljan projekat iz njene strucne oblasti, pa nema vremena ni :manikir:, jos manje da :telefon:, a po najmanje da :zag:...Mislili smo da ce da ide sve kako mi hocemo, ali...Avaj...Majka Priroda nam stalno lupa packe i zauske...Taman pomislimo - to je to!!!!:vatromet:...A ono - :dash:...I tako dan za danom...
Eto mene redovnije uskoro...
Ljubac od mame...:cmok2:
 
Poslednja izmena:
Draga @LJUB252, malo si me zbunila tumacenjem tipa, jer je meni @Vip napisala da sam tip Skorpije, a meni je sunce u ribama...

Draga mama, ako je Vip rekla da si tip Skorpije to znaci da ti je Sunce u 8. kuci. Za tip nije bitno u kom znaku je Sunce (u nasem slucaju je u znaku Riba, zato se kaze da smo ribe u horoskopu), vec u kojoj kuci se nalazi Sunce. Kod tebe je u osmoj kuci, a osmi znak po redu je Skorpija, zato si ti taj tip. meni je Sunce u ZNAKU Riba, ali u 11-oj kuci, a 11. znak po redu je Vodolija, zato sam ja tip Vodolije. Nadam se da sam sad bila malo jasnija?
Veliki poljubac od mene!!! :heart:
 
Ajde ako se neko razume u horoskop neka mi kaze nesto.....naravno interesuje me ljubav...
Znam da nije za ovaj pdf .... Hvala
 

Prilozi

  • astro_w2gw_01_pera_peric_hp.79807.jpg
    astro_w2gw_01_pera_peric_hp.79807.jpg
    64,6 KB · Pregleda: 6
Zasto, o zasto su Ribe taaaaako lenje kada je sport u pitanju??! (cast izuzecima) :besna:
pod hitno okrecem novi list!!!!

@Raisa
jel bolje sad? I mene je drzalo neko neraspolozenje pocetkom marta, ali hvala bogu nije potrajalo.
 
ljudi evo i mene tu.....zivot mije postao haos....ziveo sam sa majku i sestru posvadzali smo se sa nju za bezveza stvari i ozbacila me je iz kuce pa sam otisao kod otac skim imao sam samo neki onako prijateljski odnos.... jedino sta me odrzava je ova moja veza sa tu stariju curu ...do sad smo se vidjeli 2 puta sad spremam diplomski rad za na fax pa iducu nedelju branim to pa posle to vidjam se sa nju 3 put al ovaj put u Nis na pola putu od mene i nje :)
tako da ako je sve kako treba sa nju idem sto pre kod nje da zivim u BiH trazicu tamo posao ovo ono pocecu zivot iz 0 jer tu mi je bas sve uzas......izgubio sam i najbolje drugare jer su ispali uzasno gadni prema meni pa sad sam bas sam sam sam sam...osim neke bezz ljudi koi znam ih iz ranije


pozz svima
 
stevcooo bacim ja pogled s vremena na vreme, ali vidim da su se svi nesto uspavali, pa ni ja nista ne pisem... videla sam tvoj prethodni post i iznenadilo me to koliko ti je zivot buran i promenljiv, a problemi ne bas uobicajeni... moram ti reci da se drzis prilicno dobro, bar koliko ja to ovako ''sajber'' mogu da vidim. pa posle neka mi neko kaze kako smo mi ribe slabi ljudi!!! :)

meni je ovaj period lep, doslo je prolece pa uzivam u lepom vremenu, i trudim se da svoje dane lepo i korisno ''utrosim''..
sta ima kod vas drage moje ribe?? :bye: :kiss:
 
Ribe su najcesce umetnici... dosta riba su i glumci :) vole novac, i nije mi jasno zasto svi predstavljaju ribe kao osobe kojima je samo ljubav najvaznija??? dobri su prijatelji, ali u vezi bas komplikovane :( vole pare, ali da im to neko drugi obezbedi!!!
misli jedne ribe :" ne bih zelela da sam milioner, ali bih volela da zivim kao on "
 

Back
Top