Rezultat Tadićeve vlade: 4.5 miliona Srba GLADUJE

Srba u Srbiji (ne racunajuci Kosmet) ima 83%.
Pre nego sto sledeci put pokusas da se napravis pametna pokusaj da se informises makar o osnovnim stvarima. I inace si poznata kao osoba koja ama bas ni o cemu nema blage veze, pokusaj makar da izmenis tu sliku o sebi koju si sama stvorila.

Onih koji se tako izjasnjavaju da,ali Srba je puno manje. Nezvanicno samo Roma ima minimum 700 hiljada (tj 10 %),Rumuna 300 hiljada,itd. Zvanicno je samo teorija. Nezvanicno je ono sto je u praksi. ;)
 
Zalosno mi je doci na forum, jer smo toliko ne tolerantni, vulgarni, vredjamo se a to uopste nije lepo. Zasto je to tako? Zar ne mozemo odgovarati duhovito, argumentovano, sa strascu ako treba, ali kulturno, pametno, lepim recima... Sta covek od nas da nauci ako zaluta na forum, pa pomisli da smo to mi, SRBIJA, tada ce tek verovati sve negativno sto je napisano u zadnjih 100 gpodina o nama.
Budimo fini, budimo kulturni, pokazimo domace vaspitanje, obrazovanje... Mi to mozemo...
 
Zalosno mi je doci na forum, jer smo toliko ne tolerantni, vulgarni, vredjamo se a to uopste nije lepo. Zasto je to tako? Zar ne mozemo odgovarati duhovito, argumentovano, sa strascu ako treba, ali kulturno, pametno, lepim recima... Sta covek od nas da nauci ako zaluta na forum, pa pomisli da smo to mi, SRBIJA, tada ce tek verovati sve negativno sto je napisano u zadnjih 100 gpodina o nama.
Budimo fini, budimo kulturni, pokazimo domace vaspitanje, obrazovanje... Mi to mozemo...

Pa da Jefimija.. ali to je tako dosadno :(
 

Back
Top