Ana Brnabic predsednik vlade rekorderka

Nije najbolja moguća šefica vlade, ali je bitno bolja od prethodnika - ovo se ne odnosi na AV, o njemu imam isto mišljenje kao o Đilasu i Mariniki.

Ako koza laže, rog ne laže - za vreme njenog mandata nije bilo recesije u Srbiji, što je za srpske pojmove nezapamćen uspeh. Da treba mnogo bolje, naravno.

Pogledajte prilog 1492429
Zadużenja, rasprodaja svega po Srbiji, devizne rezerve na minimumu, nema realne proizvodnje, uvoz nikad veći......
Saznaćemo prave cifre tek kad lopovska banda ode sa vlasti.
 
Nisam uopšte rekao da je ne znam šta, samo sam konstatovao činjenicu da ni jedna prethodna vlada nije mogla da živi dok ne bi gurnula zemlju u još težu recesiju nego što je nasledila od prethodne.

Zamisli npr Voolina na mestu šefa vlade, ili možda Čankovu perjanicu Mariniku i njenog Ćutu sa srednjom. Kakav je preCednik šefica vlade je iznad očekivanja.

Zanima me da li znaš koliki je javni dug Srbije bio 2023. godine ili do kraja 2022.?

Ovo su podaci za period 2000-07.07.2015.

Iznosi su u milijardama evra.

.
49012532_10215750011960159_7708457387027333120_n.jpg
 
Zanima me da li znaš koliki je javni dug Srbije bio 2023. godine ili do kraja 2022.?

Ovo su podaci za period 2000-07.07.2015.

Iznosi su u milijardama evra.

.Pogledajte prilog 1511112
Trenutno su mnoogo veće cifre.
Najgore je što se žvaljavi, bez dana radnog staža, zadužuje sa otplatom od 2031god i dalje..pre neki dan jednu milijardicu..Jadna deca koja će to plaćati.
Da ne pominjem da su svi autoputevi u stranom vlasništvu..zemlju arapima
Ponašaju se kao narkomani..prodaj, pozajmljuj..nek traje dok je nas a posle nas potop
Braća i kumovi vuçiçi imaju na računima desetine milijardi evra..njima samo bitno da to sačuvaju.
 
Trenutno su mnoogo veće cifre.
Najgore je što se žvaljavi, bez dana radnog staža, zadužuje sa otplatom od 2031god i dalje..pre neki dan jednu milijardicu..Jadna deca koja će to plaćati.
Da ne pominjem da su svi autoputevi u stranom vlasništvu..zemlju arapima
Ponašaju se kao narkomani..prodaj, pozajmljuj..nek traje dok je nas a posle nas potop
Braća i kumovi vuçiçi imaju na računima desetine milijardi evra..njima samo bitno da to sačuvaju.

Da, nisam sigurna da li je reč o cifri 35-36 milijardi evra, pa nisam ni stavila taj podatak.

Sve je prodato, što Arapima, što Kinezima, što nekim drugima..

Ne mogu da zamislim budućnost u Srbiji sa dugovima koje će plaćati generacije naših potomaka.

Boldovano- Braća i kumovi i uzak krug ljudi oko njih ne žele samo da sačuvaju, već i da uzmu još, dok mogu.
 
Zanima me da li znaš koliki je javni dug Srbije bio 2023. godine ili do kraja 2022.?

Ovo su podaci za period 2000-07.07.2015.

Iznosi su u milijardama evra.

.Pogledajte prilog 1511112
U procentima GDP dug Srbije je sada manji nego za vreme žutih, to je činjenica, ma koliko ja ne voleo parizere. Čisto sumnjam da bi AV-u palo na pamet da tu nešto menja sam.
 
Da, nisam sigurna da li je reč o cifri 35-36 milijardi evra, pa nisam ni stavila taj podatak.

Sve je prodato, što Arapima, što Kinezima, što nekim drugima..

Ne mogu da zamislim budućnost u Srbiji sa dugovima koje će plaćati generacije naših potomaka.

Boldovano- Braća i kumovi i uzak krug ljudi oko njih ne žele samo da sačuvaju, već i da uzmu još, dok mogu.
Dug se računa u procentima GDP a ne u apsolutnim iznosima. Inače svi lamenti po televizijama oko duga su čista demagogija: bez investicija nema rasta, prosta činjenica, koliko god Šolak sad urlao opet bi i Đilas morao da juri investicije, i još kako.

Inače ne glasam već više od deset godina niti i nameravam.



Investment adds to the stock of capital, and the quantity of capital available to an economy is a crucial determinant of its productivity. Investment thus contributes to economic growth.


https://open.lib.umn.edu/principleseconomics/chapter/29-3-investment-and-the-economy/
 

Back
Top