REPUBLIKA SRPSKA DA, DA LI I KRAJINA ?

i uvek im se chini da su izabrali pravu stranu..posle ce da kukaju ko za blajburg..znate ono o pobijenim nevinim rvatima europejcima,sledbenicima europske ideje..guze se tamo gde ih nece,a misle ako nas predstave za divljake onda automatski postaju kolonijalna europska sila..koji bolesnici...:eek:8)
 
nema poštovanja ni malo prema jeziku iz kojeg je nastao današnji srpski jezik.:)

a stvarno koji je tebi interes da si na ovaj forum.verovatno nemas vremena i za hrvatski forumi tako da se skoro iskljucivo druzis sa nas.sto te toliko interesuje sta mi ovde trabunjamo.
il si srbin il radis za neki hrvatski list.ne mislim nista lose o tebi al mi malo cudno sto si ovde.sta bi ja naprimer trazio na neki bosanski il makedonski forum.valjda me vise interesuje da pricam sa svoj narod koji je u ista g. ovna ko i ja nego da se interesujem ko je sad presednik opstine varazdin.mlogo me briga.
 
i uvek im se chini da su izabrali pravu stranu..posle ce da kukaju ko za blajburg..znate ono o pobijenim nevinim rvatima europejcima,sledbenicima europske ideje..guze se tamo gde ih nece,a misle ako nas predstave za divljake onda automatski postaju kolonijalna europska sila..koji bolesnici...:eek:8)

mislite da uporedite današnje izbjeglice iz hrvatske sa srpskom vojskom u solunu?
 
a stvarno koji je tebi interes da si na ovaj forum.verovatno nemas vremena i za hrvatski forumi tako da se skoro iskljucivo druzis sa nas.sto te toliko interesuje sta mi ovde trabunjamo.
il si srbin il radis za neki hrvatski list.ne mislim nista lose o tebi al mi malo cudno sto si ovde.sta bi ja naprimer trazio na neki bosanski il makedonski forum.valjda me vise interesuje da pricam sa svoj narod koji je u ista g. ovna ko i ja nego da se interesujem ko je sad presednik opstine varazdin.mlogo me briga.

da me to pitao bilo tko,u redu.

ali TI?:)
 
samo se ti lozhi..previshe smo slichni..evo vidish tvoji postovi su chisto srpsko sitno podjebavanje..mora da ti radi turski gen..ne?

zbog čega tako mislite?

kažem, Vam,provjerite - hrvati i srbi su GENETSKI posve različiti narodi.

vi i makedonci imate iste korijene.na ove prostore došli ste PRIJE hrvata,zajedno sa avarima.

ime ste dobili po riječi "serv",pokrštavanjem i prelaskom na pravoslavlje dobili ste nacionalni identitet i proglasili PRVU državu na prsoru današnjeg sandžaka.zvala se "raška".i od tada se zovete SRBI.

tako ste nastali i tako se razvijali.

hrvati su posve druga priča.
 
zbog čega tako mislite?

kažem, Vam,provjerite - hrvati i srbi su GENETSKI posve različiti narodi.

vi i makedonci imate iste korijene.na ove prostore došli ste PRIJE hrvata,zajedno sa avarima.

ime ste dobili po riječi "serv",pokrštavanjem i prelaskom na pravoslavlje dobili ste nacionalni identitet i proglasili PRVU državu na prsoru današnjeg sandžaka.zvala se "raška".i od tada se zovete SRBI.

tako ste nastali i tako se razvijali.

hrvati su posve druga priča.

Zaboravio si da pomenes Acu Makedonca?:think::rotf:
 
mozhesh ti da lazhesh sebe koliko god ti milo..al' tako ti je..mi smo isti narod..samo shto ste vi katolici i lozhite se da ste stariji od ameba...a mi da smo pravoslavni i da smo od pre ameba..i to samo takvi exstremi k'o shto si ti i ovi nashi shto su se meshali sa autohtonim dinaridima.. tvoja povijest je smijeshna..imamo mi jednog,zove se Deretic..pronadji negde zabavan je k'o ti..
 

Back
Top