REPUBLIKA SRPSKA DA, DA LI I KRAJINA ?

Ko te yebe! Ne bih se smarao sa tobom nema šanse, ne nakon gluposti koje si pre lupao!

Ovde ima jako normalnih Hrvata koji normalno diskutuju. Moji pozdravi njima, a ti si neviđeni provokator!

zbog čega prostačite?
mislite li da je nemoguće voditi normalan razgovor bez vrijeđanja,AKO Vi imate argumente?

ako ste u pravu,nema razloga za prostačenje.

a ja Vam mogu u svakom trenutku argumentirati sve moje tvrdnje.i to argumentirati na takav način da Vi nećete imati što odgovoriti.

možda zbog toga prostačite?
 
Ajde.
Cak i u Perziji ste priznavali papu?
Ne znam samo otkud toliko Popovica,Markovica........................itd. u Perziji?
Da znas da mi i ovaj Ahmedinedzad,nesto sumnjiv,lici malo na Njofru a i prezime mu nesto,.........da nije on Rvat i to Ahmed i Nedzad Hrvatic,dvolican do bola.:rotf:

vodite računa o sebi:)

za početak - da ste ime dobili od riječi "serv" što znači rob.srbimaste se počeli zvati tek u 10.stoljeću.

u 6.stoljeću ste se na over prostore dovukli sa avarima i sa njima pustošili sve dok na ovaj prostor nisu stigli hrvati.tek tada ste se smirili i pomalo adaptirali u 8.stoljeću kada ste primili kršćanstvo.
 
vodite računa o sebi:)

za početak - da ste ime dobili od riječi "serv" što znači rob.srbimaste se počeli zvati tek u 10.stoljeću.

u 6.stoljeću ste se na over prostore dovukli sa avarima i sa njima pustošili sve dok na ovaj prostor nisu stigli hrvati.tek tada ste se smirili i pomalo adaptirali u 8.stoljeću kada ste primili kršćanstvo.

A vi stigli vec iz Perzije kao hrishcani?
 

Back
Top