Кремљ: Срби су заслужили поштовање, посебно Република Српска и Додик

R.Srpska je toliko dobro prociscenja, da i dalje zavise od budzeta Republike Srbije i crnih fondova nase Sluzbe, pa njihovi vladari tamo moraju da se slihtaju ovim nasim izdajnicima i slugama Trilaterale i Zapada.

Mnogo je dobra to stvar ja sam slobodarski protiv zapada, ali me zapade finansiraj.

Радио сам ја тамо и знам да су 10х мање добили од Муја...

Тачно је да се шлихтају свакој власти у Србији, зар није Додик рекао Тадићу 2008, немам ја шта да причам са Николићем, па је 2012.појео гомно. Тако ће бити када Вучић сиђе....итд...напљувао сад НАТО опозицију, а сутра да победе све би полизао

Чисто преживљавање од момента до момента. Сналажење и импровизација жешћа

Сваки другосрбијанац, па и ти треба да схватите да нема западних вредности без западног интереса. Амери су сами рекли да је из Србије изашло 50 милијарди евра од 2001-2011.г. Вучић је 2012.рекао, ако пола зауставимо да цури пола, ето нама 2.5милијарди ус$ као суфицит. А оно се повећало. Тако да је Вучић преузео те послове да паре излазе али уз провизију.

Другосрбијанци у бизнису воле вучића, али не и у политици !

Тако да имате ту ноту шизофреније око економије!
 
Радио сам ја тамо и знам да су 10х мање добили од Муја...

Тачно је да се шлихтају свакој власти у Србији, зар није Додик рекао Тадићу 2008, немам ја шта да причам са Николићем, па је 2012.појео гомно. Тако ће бити када Вучић сиђе....итд...

Чисто преживљавање од момента до момента.

Сваки другосрбијанац, па и ти треба да схватите да нема западних вредности без западног интереса. Амери су сами рекли да је из Србије изашло 50 милијарди евра од 2001-2011.г. Вучић је 2012.рекао, ако пола зауставимо да цури пола, ето нама 2.5милијарди ус$ као суфицит. А оно се повећало. Тако да је Вучић преузео те послове да паре излазе али уз провизију.

Другосрбијанци у бизнису воле вучића, али не и у политици !

Тако да имате ту ноту шизофреније око економије!

Ekonomija nije to sto vi mislite, tih '5 triliona evra iznetih iz napacena Drzave', to su price za Dejana Lucica i Trece oko, ne za ozbiljne ekonomske price.

Tacno je da Vucic bolje poznaje ekonomiju Srbije od vas kancelarijskih nacionalista i od one besmislene Djilas ekipe, zato i vlada Srbijom.

A naravno da svako gleda kako da sto vise izvuce za svoje dpe, to je obicna ljudska osobina.

Ja bih prvi uzeo svaku kintu koju mi drzava daje, i iskoristio bih svaku drzavnu regulaciju koja mi olaksava, a jbe neke druge na trzistu rada, zabole me u tom trenutku za moje anarho-kapitalisticke vrednosti, ima da uzmem sve sto mogu od Drzave.

Jedino me mrzi da stojim u redu po onim 'besplatno zdravstvo' primarna zdravstvena zastita, jer ne mogu da slusam seljake, babe, dede i pripadnike one manjine tamo, jer ubijaju od smora.
 
Ekonomija nije to sto vi mislite, tih '5 triliona evra iznetih iz napacena Drzave', to su price za Dejana Lucica i Trece oko, ne za ozbiljne ekonomske price.

Tacno je da Vucic bolje poznaje ekonomiju Srbije od vas kancelarijskih nacionalista i od one besmislene Djilas ekipe, zato i vlada Srbijom.

A naravno da svako gleda kako da sto vise izvuce za svoje dpe, to je obicna ljudska osobina.

Ja bih prvi uzeo svaku kintu koju mi drzava daje, zabole me u tom trenutku za moje anarho-kapitalisticke vrednosti, ima da uzmem sve sto mogu od Drzave.

Jedino me mrzi da stojim u redu po onim 'besplatno zdravstvo' primarna zdravstvena zastita, jer ne mogu da slusam seljake, babe, dede i pripadnike one manjine tamo, jer ubijaju od smora.

Наравно да не гледа. Али твој егоцентризам ти не да да имаш врлине и морал.

Зато и нема дискусије са вама другосрбијанерима, јер вам је генеалогија левих либерала, титословена и југословена, а то је узми из државе која се задужује, јер је потрошено и становништво и земља и ресурси, а не угради у државу своју крв+злато, као што су устаници уграђивали од 1804.г. вертикалом

Дошли сте 1944.г., без вертикале и мислите да се отимањем и разградњом државе нешто добије за себе, а после мене потоп.

И није битно јеси ли из комунистичке или либералне коминтерне.
 
Nije da nije ništa, ali isto počinje sa ''ni''


pa kazi STA?

Budi jasan mesto sto blatis najveceg srpskog prijatelja Putina bez argumenata

Sa druge strane zapad nam je oteo imovinu i teritoriju vrednu HILJADE MILIJARDI DOLARA EVRA - i odbija da je vrati! Plus proterao 300.000 Srba sa Kosmeta!!!!

I ti im ljubis bulju ,a Ruse napadas satro oni losi? Kako te bre nije sramota ?
 
Наравно да не гледа. Али твој егоцентризам ти не да да имаш врлине и морал.

Зато и нема дискусије са вама другосрбијанерима, јер вам је генеалогија левих либерала, титословена и југословена, а то је узми из државе која се задужује, јер је потрошено и становништво и земља и ресурси, а не угради у државу своју крв+злато, као што су устаници уграђивали од 1804.г. вертикалом

Дошли сте 1944.г., без вертикале и мислите да се отимањем и разградњом државе нешто добије за себе, а после мене потоп.

И није битно јеси ли из комунистичке или либералне коминтерне.

Ima da uzmem sve sto mogu, a ne k'o Ustanici, casni i posteni, da.
 
Ima da uzmem sve sto mogu, a ne k'o Ustanici, casni i posteni, da.

Знамо... зато ћемо то да мењамо од ових вучића и осталих дијаболичних егоманијака и егоцентрика који развијају те несистеме

Другосрбијанац је за нас оболела социопатолошка особа.

Том променом, слуђени народ временом би дошао себи, јер је у тешкој ендогеној депресији, управо од социопатских елита које су ненародне и несрпске.

Ми смо спремили програм лечења
 
Знамо... зато ћемо то да мењамо од ових вучића и осталих дијаболичних егоманијака и егоцентрика који развијају те несистеме

Другосрбијанац је за нас оболела социопатолошка особа.

Том променом, слуђени народ временом би дошао себи, јер је у тешкој ендогеној депресији, управо од социопатских елита које су ненародне и несрпске.

Ми смо спремили програм лечења
Necete vi nista da menjate, jer i vi gledate prvo svoje dpe.

Kao i svi ljudi na svetu.

A posebno svoje dpe gledaju vasi seljaci koje romantizujete, oni su ti pa tek reper za gledanje svog dpeta.

Doktori nauka za gledanje svog dpeta.

Ti ako mislis da znas sta je to gledanje svog dpeta, treba da provedes 2 dana neprekidno sa srpskim seljakom, postenim i napacenim; otvorice ti potpuno nove dimenzije postojanja u toj sferi.
 
Хвала Русији, што су без увијања рекли став. Након што поразе ретроградне снаге у свијету, ово ће још гласније да одјекне.

Зна се ко је једини јасно и гласно подржао Русију и Путина кад им је најтеже било, а при том је добио и орден РС, и све то у земљи под окупацијом НАТОа и домаћих колаборациониста.

https://sputnikportal.rs/20240306/peskov-srbi-su-zasluzili-aplauz-1168503991.html
Хвала Русима на томе што смо савезници.
 
Он мисли јадан да си ти комуниста, а нема појма да те ми, поштени људи комунисти, никада не би примили у друштво. :D
Ne bi ga trpeli ni za susednim stolom u meani.
 
Он мисли јадан да си ти комуниста, а нема појма да те ми, поштени људи комунисти, никада не би примили у друштво. :D
Ma covek je potpuno pomahnitao, mislim da ni on ne zna sta misli ponekad :eek:
 
Kako je održiv s njima bio bi i bez njih.
Nakon privatizacija nije moglo
Naftni ili bilo koji drugi energetski monopol se ne predaje strancu, bio on Rus, Amerikanac bilo šta, nebitno.
Ne kažem ja, kaže STRATFOR. A održivi su bili i tenkovi koje ste topili i to T-55 koji može preživeti atomsku bombu
 
Хвала Русији, што су без увијања рекли став. Након што поразе ретроградне снаге у свијету, ово ће још гласније да одјекне.

Зна се ко је једини јасно и гласно подржао Русију и Путина кад им је најтеже било, а при том је добио и орден РС, и све то у земљи под окупацијом НАТОа и домаћих колаборациониста.

https://sputnikportal.rs/20240306/peskov-srbi-su-zasluzili-aplauz-1168503991.html
Jednom u dalekoj zemlji, u vremenu velike napetosti, postojao je grad čiji su stanovnici bili podijeljeni. Jedni su vjerovali u svijetlu budućnost uz podršku Rusije, dok su drugi gledali prema zapadu i NATO savezu.

Jednoga dana, dok su ljudi još uvijek raspravljali o svojim uvjerenjima, stigla je vijest iz daleke Rusije. Glasno i jasno, Rusija je stala uz svoje prijatelje u toj dalekoj zemlji, hvaleći hrabrost i podršku koju su pokazali.

Čovjek po imenu Marko, koji je uvijek bio odan Rusiji i njenom lideru Putinu, osjetio je ponos. Još davno, kad su mnogi sumnjali, on je stao uz njih. Sada je dobio priznanje u obliku odlikovanja, ali još važnije, osjećao je da su njegova uvjerenja potvrđena.

Grad je zatresao aplauz, a Marko je osjećao toplinu u srcu. Njegova vjera i hrabrost nisu bile uzaludne. I dok su zvuci aplauza odjekivali, ljudi su shvatili snagu solidarnosti i istinskog prijateljstva koje nije zaboravilo svoje saveznike ni u najtežim vremenima.
 
Хвала Русији, што су без увијања рекли став. Након што поразе ретроградне снаге у свијету, ово ће још гласније да одјекне.

Зна се ко је једини јасно и гласно подржао Русију и Путина кад им је најтеже било, а при том је добио и орден РС, и све то у земљи под окупацијом НАТОа и домаћих колаборациониста.

https://sputnikportal.rs/20240306/peskov-srbi-su-zasluzili-aplauz-1168503991.html
Zaslužili smo poštovanje i tačno NULA RUBALJA
 
Хвала Русији, што су без увијања рекли став. Након што поразе ретроградне снаге у свијету, ово ће још гласније да одјекне.

Зна се ко је једини јасно и гласно подржао Русију и Путина кад им је најтеже било, а при том је добио и орден РС, и све то у земљи под окупацијом НАТОа и домаћих колаборациониста.

https://sputnikportal.rs/20240306/peskov-srbi-su-zasluzili-aplauz-1168503991.html
ne verujem iskrenosti ovih izjava sve dok ne vidim da je putin zatrazio srpsko drzavljanstvo
 

Back
Top