Razbijaju zemlju uz demars :"Sta se bunite pa samo smo vam Kosovo uzeli" !

Ako neko kaze "Kosovo je Srbija" to je danas po EU standardima zapaljiva retorika! = TEOREM
A ako neko iz nevladinih organizacija kaze "Kosovo vise nikada nece biti deo Srbije" to je demokratija i pozeljna sloboda govora = AKSIOM

Gospodo patriJote ako vam nije jasno onda najpre na casove matematike.

jel nam se to IDI_DADA_AMIN vratio?:)
 
Aha, znaci ovo je potpis na to da "neki" mediji i NVO-i, a svi znamo koji, rade na stetu Srbije i njenog naroda, jer doticna EU otvoreno staje u direktnu odbranu istih! Dobro, cisto da se zna! :x



Mogu oni da budu "spremni da rade sa nama na tome" koliko hoce, Srbija se nikada nece predati toj uvrnutoj fasistickoj tvorevini koja gradi "albansko Kosovo"!!! Krv koju su prolili srpskom narodu im polako stize do pojasa a oni hoce jos!

mcamvt.png
dobra zastava
 
koliko je meni poznato trazili su republiku u SFRJ, a ne nezavisnost
a, trazili su je, zbog djelomicne aparthaidske politike Srbije nad njima...

Какве политике? Јел знаш ти какве је ингеренције имала АП КиМ по уставу из 1974, који је још био на снази тада? И како је то Србија вршила притисак на њих јел? Да им није узимала новац, протеривала, итд, итд, кад Србија буквално није имала сувренитет на територији Косова? и како онда ми радили ово? И грешиш, Албанци су тада тражили независност, односно припајање Албанији, зато су били протести...... Имали су већ републику, иако се звала Аутономна покрајина КиМ........;-)
 
Какве политике? Јел знаш ти какве је ингеренције имала АП КиМ по уставу из 1974, који је још био на снази тада? И како је то Србија вршила притисак на њих јел? Да им није узимала новац, протеривала, итд, итд, кад Србија буквално није имала сувренитет на територији Косова? и како онда ми радили ово? И грешиш, Албанци су тада тражили независност, односно припајање Албанији, зато су били протести...... Имали су већ републику, иако се звала Аутономна покрајина КиМ........;-)

Ma, neki šiptarski vrač se overdozirao i davno prorekao šta će im se desiti 99-e godine!:D
 

Back
Top