Несторовић и Павић се огласили: Напустили смо само састанак, покрет још ни не постоји

биће дивно посматрати изборе у београду .... и дебакл свих ових ''гласова'' из тобож народа
Ја лично сумњам да ће доћи до Нових Избора.
Зато се све ово закувава како НЕ БИ дошло до Нових Избора,како би неко издао и прешао на страну Тиранина.
 
станојевић јел...

лепо је звучало ми глас из народа ... патка за будале. Кад се мало боље погледа седморица ''величанствених'' који стоје иза тог тобож гласа из ''народа'' видимо мутљагу станојевића који је још 1992 отишао у русију као неко обезбеђење тобож јел де, а потом видимо да је оснивач био и у укрјаини неких тобож друштвених организација... дакле чедо службе....

видимо и генерала, дакле још једно лице у гласу из тобож ''народа'' из службе...

видимо несторовића , играча из корона епидемије , који се прво смејао том ''безазленом'' вирусу а потом нам предложио полицијски као стручњак са др коњом...

лепо друштванце....

и сад гледамо станојевића који тобож има информације из русије како је несторовић тражио састанак у русији али еј одбијен у питању око београдаских избора... наравно заклео се станојевић да никада неће одати одакле му информација .... дакле , пример могу да лапрдам и верујте ми то је истина ал одакле ми та ''истина'' не могу да вам кажем и нећу... потом му из биа и вба рекоше да му живот угрожен :rotf: наравно и то неће да ода... да је нормалне државе одмах би се то морало проверитиодакле му те информације и ко му је то тобож рекао ако је и уопште неко рекао...а кад се докаже да намерно лаже и да је све игра онда бувара...али наравно да то они који су га ангажовали неће учинити и онда имамо бесконачни циркус с теоријама завере на делу...

сад је народ увидео да су они далеко од гласа из ''народа'' већ глас и продужена рука служби, титоистичка удба не мирује...

биће дивно посматрати изборе у београду .... и дебакл свих ових ''гласова'' из тобож народа који ће доживети дебакл редом од станојевића до несторовића...


тобож се завадили.... сад када се оголише јунаци тог покрета народ је увидео да је опет испао наивчина и овца...лепо је звучало. ми глас из народа јел ....
Ma daj, molim te, ne zamaraj me tim tvojim nebulozama. Sve te teorije zavere i ovi tvoji napadi na ljude su smešni koliko i tvoj pokušaj da se predstaviš ozbiljnim. Ajde, uzmi dubok udah, smiri se malo, a onda se vrati sa nečim konkretnim. Ne zanima me tvoje mrmljanje o tome ko je gde bio i šta radio pre 30 godina. Šta, zar nemaš ništa bolje da radiš nego da se zavlačiš u te glupe teorije?

Idi negde drugde s tim, molim te, nemoj da mi kvariš dan sa tim smešnim optužbama i besmislenim rečenicama.
 
"Шта ће тај Станојевић у кругу тих врхунских Интелектуалаца и људи Доказаних у својим Професијама
и која Фракција га и даље чува у својим недрима"?
Убачени елемент.
 
Ma daj, molim te, ne zamaraj me tim tvojim nebulozama. Sve te teorije zavere i ovi tvoji napadi na ljude su smešni koliko i tvoj pokušaj da se predstaviš ozbiljnim. Ajde, uzmi dubok udah, smiri se malo, a onda se vrati sa nečim konkretnim. Ne zanima me tvoje mrmljanje o tome ko je gde bio i šta radio pre 30 godina. Šta, zar nemaš ništa bolje da radiš nego da se zavlačiš u te glupe teorije?

Idi negde drugde s tim, molim te, nemoj da mi kvariš dan sa tim smešnim optužbama i besmislenim rečenicama.
ти и даље лажеш.

ја нисам износио своје закњучке но чињенице које лажима покушаваш да поништиш.

али људи овде знају да си ти ботина снсовска и то од тебе нечуди. сем с напоменом за разлику од других ботина ти си у великом дефициту интелекта.

ајде изнећемо конккретне доказе о тим њушкама из тобог ''гласа'' из народа.

Rođen 1971. u Priboju.

U biografiji objavljenoj u „Večernjim novostima“ navodi se da je završio Ekonomski fakultet, smer “menadžer biznisa”.

„U periodu 1989-1990 služio je vojni rok u JNA, a potom radio kao načelnik obezbeđenja, u velikoj građevinskoj firmi u Srbiji. Početkom 1992. stigao je u Rusiju, u grad Perm na izgradnju čuvenog sportskog kompleksa. Radio je kao načelnik obezbeđenja ovog objekta do početka 1994. godine. Započeo je svoj biznis i odselio se u Ukrajinu.“ (Večernje novosti, 14. 8. 2013. godine)

Ističe da je tada u Ukrajini otvorio privatnu firmu i ostao da živi i radi u Dnjepropetrovsku.



Kako su pisale „Večernje novosti“, u junu 1999. je, „zahvaljujući njegovim patriotskim aktivnostima“, osnovana prva srpska organizacija na prostoru bivšeg SSSR-a, pod nazivom Srbska opština “Sveti Sava”, sa centrom u Dnjepropetrovsku.
U Srbiji je registrovano predstavništvo ruske nevladine organizacije "Druga Ukrajina", koju je nakon odlaska u Rusiju osnovao Viktor Medvedčuk, bivši ukrajinski političar optužen za izdaju.Na čelo ove organizacije došao je Dragan Stanojević, kandidat za poslanika Srbije, koji javno podržava rusku agresiju na Ukrajinu.Organizacija "Druga Ukrajina", koju je osnovao Medvedčuk u Rusiji, preimenovana je. Nije više "regionalni" već "međunarodno-društveni pokret".

Prema Agenciji za privredne registre (APR), predstavništvo ruske organizacije "Druga Ukrajina" otvoreno je u avgustu 2023. godine.

Prema podacima iz zvaničnog registra, predstavništvo "Druga Ukrajina" (naziv ogranka na srpskom jeziku) za svoju delatnost navodi "uspostavljanje uzajamno korisne saradnje između naroda Srbije, Rusije i Ukrajine". Ovlašćeni zastupnik predstavništva je Dragan Stanojević.
Он се у Србији у АПР води и као заступник ми глас из народа чисто да се зна, а у статуту (који се налази такође у апр) несторовић је тај који рапсолаже финансијама тј вршио председавајућег скупштине удружења ми глас из народа.

1708777004408.png


Krajem '90-ih i početkom 2000-ih Dragan Stanojević je živeo u Ukrajini. Bio je na čelu "Srpske zajednice u Ukrajini", učestvovao u javnim akcijama u Kijevu i na sastancima "Putinove političke partije".
1708777136638.png



"Šema" je ranije objavila da su se političkom pokretu "Druga Ukrajina", koji je u Rusiji napravio Viktor Medvedčuk optužen za izdaju, pridružili begunci iz Ukrajine - politički komentatori već zatvorenih proruskih TV kanala, poslanici mesnih odbora i optuženi za izdaju države i separatizam. Uspeli su da izbegnu kaznu i napuste Ukrajinu, a neki od njih su pobegli nakon početka ruske invazije na Ukrajinu, 24. februara 2022. godine.

Predsednik Rusije Vladimir Putin kum je ćerke Viktora Medvedčuka, Darine.


Дакле Станојевић има биографију веома интеренсантну и јасно еј да је ћовјек службе или ћеш и то оповргнути своји закључцима без покрића ?
Е то можеш али са сиззифом одавде са крсте па лепо уз неку јефтину брљу да се фино издиваните са вашим закључцима за које никог није брига.



што се тиче још једног шлана удружења такође човека од службе довољно је поставити шта је он изјављивао и са чиме се поносио:

Генерал Митар Ковач: НАТО помаже реформу система одбране Србије​

:mrgreen:

они који нас сатраше 99 те (који су и током рата у бих помагали исламске фанатике ) бомбардоваше, побише, урнаијумом затроваше , отеше нам КОСОВО ,они нам помажу ? :mazi::mazi::mazi:
ПРВО СМО ГА ГОТИВИЛИ , када је износио чињенице о поношу :

ISTINA O PONOŠU: General-major Mitar Kovač otkrio sve tajne o Đilasovom predsedničkom kandidatu​

Sudbina rodoljuba na probi​

Bez razvijenog osećaja o potrebi odbrane zavičaja, sela Golubića, Knina, RS Krajine u ratu 1991-1995. Zašto nije tada komandovao bataljonom ili brigadom u Krajini ako je pravi oficir, patriota? Mogao se tada preporučiti kao patriota. To mu je sudbina dala na probu. Očigledno, bilo je lakše biti u Beogradu. Ko ne brani svoj zavičaj, zaista neće ni tuđi. Saradnik i ljubitelj NATO
Pokazao se kao promoter NATO pakta u Srbiji, organizacije koja je pomogla Hrvatskoj pripremu i izvođenje operacije "Oluja", kao i progon preko 230.000 Srba s prostora RSK. Formirao je prvu kancelariju u Ministarstvu odbrane za saradnju s NATO, koja je prerasla u odeljenje za saradnju s NATO paktom. To je bio taj njihov pulen koji ispunjava obaveze.

а потом видимо како и ковач хвали нато како нам помажу јел...


па довољно је само узети њих двојицу, станојевића и ковача да се види да је у удружењу ми глас из народа служба и те како умешана.



дакле назив , глас из народа је била само обична патка за народ.


а ово је све циркус наравно.
 

Back
Top