Несторовић и Павић се огласили: Напустили смо само састанак, покрет још ни не постоји

''Meni je kao pacijent dolazio Rade Bulatović koji ga je hapsio... to smo mi sve saznali dosta kasnije, kad smo već duboko zagazili''.

Ono kad se upetljaš u sopstvene laži.
све су то титиоистички пиуни

сад више и не знају како и шта да причају
 
Znači, Bulatović mu pričao pre ko zna koliko godina, Nestor bio svestan sve vreme ko je Stanojević, ali je zaboravio pa se tek sad setio.
а дакле био је против државе некад тобож чим га булатовић хапсио ?

па зар тадс а булатовићем није био и вучић , министар у тадашњој влади милошевића ?

дакле хапсио га и вучић јер је био део власти

а потом се сликао са њим
 
а дакле био је против државе некад тобож чим га булатовић хапсио ?

па зар тадс а булатовићем није био и вучић , министар у тадашњој влади милошевића ?

дакле хапсио га и вучић јер је био део власти

а потом се сликао са њим
Ne bre, to je Rade Bulatović, ne Momo Bulatović.
 
Ne bre, to je Rade Bulatović, ne Momo Bulatović.
наравно да је раде

ДБ

ако га је он хапсио као неко из власти из дб, тада је у власти био и вучић

па да је и момо, и тада је са њим у власти код милошевића био вучић 1999, момо је био у власти па и вучић

титоистичка чеда
 
Ко је бре тај Ковач?
Ко је тај Јањић..ма и ко је онај Станојевић?
Алоо,па да им није било Нестора и Павића...сви они би комплетно заједнички само хранили голубове по оближњем Парку :lol:
 
Znači, Bulatović mu pričao pre ko zna koliko godina, Nestor bio svestan sve vreme ko je Stanojević, ali je zaboravio pa se tek sad setio.

Inače, Rade Bulatović je bio direktor BIA, tako da ispada da je Stanojević bio figura opasna po nacionalnu bezbednost, a ne neki običan lopov.
Па и сам ти је објаснио да је ћутао зарад ,, мира у кући", што се каже.
 
Па није се нигде упетљао...каже да му је то причао Булатовић, али да нису сви то значи, тек су касније сви то сазнали.
несторовић је изјавио :

Nestorović: Ne mogu da me isteraju iz pokreta, ja sam ovlašćeno lice u APR​


ово је чиста лаж!

ево и доказ молићу лепо :kpozdrav:


РегистраторРегистрa удружења који води Агенцијаза привредне регистре, на основу члана27. Закона о удружењима („Сл. гласникРС”, бр. 51/2009, 99/2011 - др. закони и 44/2018 - др.закон) и члана 15. став 1. Закона о поступкурегистрације у Агенцији за привреднерегистре („Службени гласник РС”,99/2011, 83/2014, 31/2019 и 105/2021), одлучујући ојединственој регистрационој пријавиоснивања правних лица и других субјекатаи регистрације у јединствени регистарпореских обвезника: "МИ - ГЛАС ИЗНАРОДА", коју је поднео/ла:​





Име и презиме:Драган Станојевић





доноси:





РЕ Ш Е Њ Е





Усвајасе јединствена регистрациона пријаваоснивања правних лица и других субјекатаи регистрације у јединствени регистарпореских обвезника и региструје се уРегистар удружења:​





Назив:"МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА"​





Обликорганизовања: Удружење





Седиште иадреса: ЛЕПОСАВЕ ВУЈОШЕВИЋ14, стан 25,БЕОГРАД (ЧУКАРИЦА), ЧУКАРИЦА,Србија





Матични број:28367554





ПИБ: 113953382





Датум оснивања:01.09.2023





Датум доношењаСтатута: 01.09.2023





Делатностудружења: 9499 - Делатностосталих организација на бази учлањења





Подаци о заступнику:





Име и презиме: Драган Станојевић



ЈМБГ:2805971793428


Пребивалиште:ПРИБОЈ, Србија​





Предвиђеновреме на које се удружење оснива:Неограничено











Област остваривањациљева:


Политичка, Привредна, Друштвена иКултурна област.​






ОБ Р А З Л О Ж Е Њ Е





Подносилац јединствене регистрационепријаве број БУ 7844/2023, поднео је дана25.09.2023. године, регистрациону пријавуза регистрацију:​


"МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА"​


у Регистар удружења и документацијузаведену у потврди о поднетој регистрационојпријави број БУ 7844/2023.


Проверавајућииспуњеност услова за регистрацијупрописаних одредбом члана 14. Закона опоступку регистрације у Агенцији запривредне регистре, регистратор јеутврдио да су испуњени услови зарегистрацију и донео је одлуку као удиспозитиву.





Висинанакнаде за вођење овог поступка утврђенаје на основу Одлуке којом се уређујевисина накнаде за послове регистрацијеи друге услуге које пружа Агенција запривредне регистре и која је јавнообјављена на званичној интернет страниАгенције.





Упутство о правном средству:





Противовог решења може се изјавити жалбаминистру надлежном за пословање и правниположај удружења и других организацијацивилног друштва, у року од 30 данаод дана објављивања на интернет страниАгенције за привредне регистре, прекоАгенције за привредне регистре непосреднописмено, усмено на записник, или путемпоште, са административном таксом уизносу од 560,00 динара за жалбу и таксомза другостепено решење у износу од660,00 динара, које се уплаћујуу буџет Републике Србије.





Напомена:лице овлашћено за заступање удружењаима обавезу да у року од 15 дана од данарегистрације оснивања изврши евидентирањестварног власника у Централну евиденцијустварних власника, под претњом прекршајнеодговорности.












РЕГИСТРАТОР​



________________​

Нивес Чулић​
 
Ко је бре тај Ковач?
Ко је тај Јањић..ма и ко је онај Станојевић?
Алоо,па да им није било Нестора и Павића...сви они би комплетно заједнички само хранили голубове по оближњем Парку :lol:
Као што ће им и бити сад кад су нелегално избацили Нестора.
 
Као што ће им и бити сад кад су нелегално избацили Нестора.
ајде иди на линк у апр

https://pretraga2.apr.gov.rs/Associ...&rnd=C2C772E0A8C9F9F529FDA56593C0E93EE778A23D


потом кликни под редним бројем 10 ''објављени документи'' покушај да отвориш статут удружења па нам га свима овде лепо постави, то нисам успео.

10Објављени документи
Помоћ
Број решењаДатум регистрацијеВрста документаОпис документаДатум доношења документа
БУ 7844/202326.9.2023Статут удружења1.9.2023



ајде нек неко отвори овај статут удружења да га лично прочитамо.

пошто у апр уопште не пише да је заступник удружења (овлашћено лице) несторовић већ се ко заступник води драган станојевић
 
ајде иди на линк у апр

https://pretraga2.apr.gov.rs/Associ...&rnd=C2C772E0A8C9F9F529FDA56593C0E93EE778A23D


потом кликни под редним бројем 10 ''објављени документи'' покушај да отвориш статут удружења па нам га свима овде лепо постави, то нисам успео.

10Објављени документи
Помоћ
Број решењаДатум регистрацијеВрста документаОпис документаДатум доношења документа
БУ 7844/202326.9.2023Статут удружења1.9.2023



ајде
Нмг сад да чепркам по тим документима. :) ;)
 
Нмг сад да чепркам по тим документима. :) ;)
ај не лажи !

нема ту шта да се чепрка само лепо стисни на ово горе где сам поставио и где пише статут удружења

само че ти се отворити . да видим дал ћеш ти успети да га отвориш.... ја сам успео решење о удружењу , али ето статут вид Бога ти не могу....
 
Јесам ли ти управо рекао због чега је тако било?
имаш времена да овде цео дан пискараш а немаш времена да отвориш документ једним кликом ....
 
Do juče je Stanojević bio veliki srpski heroj i rusofil, a danas je hapšeno lice.
ајде ти онда молим те иди на линк у апр

https://pretraga2.apr.gov.rs/Associ...&rnd=C2C772E0A8C9F9F529FDA56593C0E93EE778A23D


потом кликни под редним бројем 10 ''објављени документи'' покушај да отвориш статут удружења па нам га свима овде лепо постави, то нисам успео.

10Објављени документи
Помоћ
Број решењаДатум регистрацијеВрста документаОпис документаДатум доношења документа
БУ 7844/202326.9.2023Статут удружења1.9.2023



ајде нек неко отвори овај статут удружења да га лично прочитамо.

пошто у апр уопште не пише да је заступник удружења (овлашћено лице) несторовић већ се ко заступник води драган станојевић

решење о удружењу сам отворио без проблема, лепо пише заступник је драган станојевић у решењу


али статут не могу да отворим...
 
ај не лажи !

нема ту шта да се чепрка само лепо стисни на ово горе где сам поставио и где пише статут удружења

само че ти се отворити . да видим дал ћеш ти успети да га отвориш.... ја сам успео решење о удружењу , али ето статут вид Бога ти не могу....
Капетане, тренутно не могу да тражим и читам те дугачке документе. Извини. :)
 
имаш времена да овде цео дан пискараш а немаш времена да отвориш документ једним кликом ....
Нисам писларао цео дан, нисам ја залудан. Имао сам ја посла данас доста, друже капетане. ;)
 
Капетане, тренутно не могу да тражим и читам те дугачке документе. Извини. :)
нема шта да се тражи. само кликнеш и отвори ти се. имаш директан линк дао сам ти га.

не требаш да читаш већ само да отвориш и копираш и поставиш.

по минута посла, ни толко.
 
нема шта да се тражи. само кликнеш и отвори ти се. имаш директан линк дао сам ти га.

не требаш да читаш већ само да отвориш и копираш и поставиш.

по минута посла, ни толко.
Не чита ми се сад то. А и не поставља. ;)
 
Не чита ми се сад то. А и не поставља. ;)
дакле нешто мутиш и лажеш са разлогом.

пошто сам поставио решење из апр , где се види да је једини заступник драган станојевић јасно је да је данас у медијима несторовић изјавио чисту неистину и лаж да је он овлашћено лице :kpozdrav:


то решење сам лако отворио

док статут не могу

дакле нека мућка постоји коај се крије а за коју ви снсовци ето напрасно немате времена и не чита вам се.

јер можда дискредитује ваше лађи и несторовићеве ?


ето доказали смо да несторовић лаже да је у апр уписан као овлашћено лице!

није истина у решењу пише да је то драган станојевић

и по чему би онда било чудно да драган станојевић располаже са рачуном ако је он заступник тог друштва у апр ?

ево и доказа

Претрага удружења​

1Основни подаци
Статус:Активан
Назив удружења/савеза:"МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА"
Облик организовања:Удружење
Матични број:28367554
2Назив

3Пословни подаци
Датум оснивања:1.9.2023
Датум доношења статута:1.9.2023
Време трајања:Неодређено
ПИБ:113953382
Шифра делатности удружења:9499
Опис делатности удружења:Делатност осталих организација на бази учлањења
Бројеви рачуна у банци200-3706770101945-26
200-3706770101988-91

дакле ту је и рачун из банке

а ево ко је заступник ми гласа из народа у апр (тај логично и раполаже рачуном )

Претрага удружења​

1Основни подаци
Статус:Активан
Назив удружења/савеза:"МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА"
Облик организовања:Удружење
Матични број:28367554
2Назив

3Пословни подаци

4Контакт подаци

5Седиште

6Заступници
Име и презимеЈМБГ / Број пасоша и држава издавањаПребивалиште
Драган Станојевић2805971793428ПРИБОЈ


дакле све су то несторовићеве лажи а у лажи су дуле србендо кратке ноге!
 
Ко је бре тај Ковач?
Ко је тај Јањић..ма и ко је онај Станојевић?
Алоо,па да им није било Нестора и Павића...сви они би комплетно заједнички само хранили голубове по оближњем Парку :lol:
To što je Nestor govorio o lećenju zlih očiju, vanzemaljcima i uništenim univezumima od CERNA jeste tu stranku popularzovao ali je u startu oteralo normalne ljude. S druge strane osim dečje pulmologije i tih fantastičnih priča on o svemu što je vezano za državu nema blage veze.
Kovač je najmlađi doktorant vojne veštine , završio sve visoke vojne škole i obavljao funkcije načelnika za planiranje i razvoj vojske te strategijsko planiranje u generalštabu. Znači imao je impresivnu vojnu karijeru i kada priča o vojsci i ratu zna o čemu priča.
Janić publicista , novinar , kulturolog , predavač , urednik časopisa "Književnost".
Stanojević jedna obična budaletina koga je dovukao upravo Nestorević.
O Pavloviću sam već pisao pa ne bih ponavljao.
 
дакле установили смо лажи несторовића изговорене данас

Nestorović: Ne mogu da me isteraju iz pokreta, ja sam ovlašćeno lice u APR​

Politika | 22.02.2024 | access_time 10:50


Poslanik izabran na listi "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da njega niko ne može da izbaci iz tog pokreta jer je on "ovlašćeno lice", što može da se proveri i u Agenciji za privredne registre.


па проверили смо несторовићу лажовчино.

заступник удружења је драган станојевић. решењем је то и констатовано

он самим тим је једини који располаже рачуном удружења који је такође заведен у апр !


дакле
несторовић је обична и велика лажовчина
 
To što je Nestor govorio o lećenju zlih očiju, vanzemaljcima i uništenim univezumima od CERNA jeste tu stranku popularzovao ali je u startu oteralo normalne ljude. S druge strane osim dečje pulmologije i tih fantastičnih priča on o svemu što je vezano za državu nema blage veze.
Kovač je najmlađi doktorant vojne veštine , završio sve visoke vojne škole i obavljao funkcije načelnika za planiranje i razvoj vojske te strategijsko planiranje u generalštabu. Znači imao je impresivnu vojnu karijeru i kada priča o vojsci i ratu zna o čemu priča.
Janić publicista , novinar , kulturolog , predavač , urednik časopisa "Književnost".
Stanojević jedna obična budaletina koga je dovukao upravo Nestorević.
O Pavloviću sam već pisao pa ne bih ponavljao.
станојевића је довео несторовић ?

чедо удбе довело чедо удбе :kpozdrav:
 

Back
Top