Несторовић и Павић се огласили: Напустили смо само састанак, покрет још ни не постоји

дакле нешто мутиш и лажеш са разлогом.

пошто сам поставио решење из апр , где се види да је једини заступник драган станојевић јасно је да је данас у медијима несторовић изјавио чисту неистину и лаж да је он овлашћено лице :kpozdrav:


то решење сам лако отворио

док статут не могу

дакле нека мућка постоји коај се крије а за коју ви снсовци ето напрасно немате времена и не чита вам се.

јер можда дискредитује ваше лађи и несторовићеве ?


ето доказали смо да несторовић лаже да је у апр уписан као овлашћено лице!

није истина у решењу пише да је то драган станојевић

и по чему би онда било чудно да драган станојевић располаже са рачуном ако је он заступник тог друштва у апр ?

ево и доказа

Претрага удружења​

1Основни подаци
Статус:Активан
Назив удружења/савеза:"МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА"
Облик организовања:Удружење
Матични број:28367554
2Назив

3Пословни подаци
Датум оснивања:1.9.2023
Датум доношења статута:1.9.2023
Време трајања:Неодређено
ПИБ:113953382
Шифра делатности удружења:9499
Опис делатности удружења:Делатност осталих организација на бази учлањења
Бројеви рачуна у банци200-3706770101945-26
200-3706770101988-91

дакле ту је и рачун из банке

а ево ко је заступник ми гласа из народа у апр (тај логично и раполаже рачуном )

Претрага удружења​

1Основни подаци
Статус:Активан
Назив удружења/савеза:"МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА"
Облик организовања:Удружење
Матични број:28367554
2Назив

3Пословни подаци

4Контакт подаци

5Седиште

6Заступници
Име и презимеЈМБГ / Број пасоша и држава издавањаПребивалиште
Драган Станојевић2805971793428ПРИБОЈ


дакле све су то несторовићеве лажи а у лажи су дуле србендо кратке ноге!
А ово шта значи сад?

 
А ово шта значи сад?

то значи да у апр драган станојевић стоји као заступник ми глас из народа, на решењу из апр, јер је драган станојвеивћ поднео захтев за регистрацију.
решење смо видели као и бр рачуна у странци.

међутим у апр стоји и статут удружења

то ниси хтео да погледаш јел де наравно јел у том статтуту пише да је налогодавац финансијски , и онај који располаже финансисјама председник удружења а као вршиоц председавајућег скупштине удружења потписан је лично несторовић


дакле НЕСТОРОВИЋ ЈЕ онај који располаже рачуном!


дакле књиговођа несторовићев или од удружења је лично изјавио да станојевић није тражио од њега било какав налог да би подигао паре


дакле јасно је да је несторовић покушао лажима око новца да оптужи станојевића



дкале јасно је да је несгоровић играч , који лаже на станојевића и да је станојевичу глава у торби


само будала је могао да помисли да несторовић неки глас из народа....


играч вучића

сада видимо да је та прича и тај покрет убачен само да разводни дласове и још једном да обману народ.... лепо звучи ми глас из народа...
 
А ово шта значи сад?

овде рекоше да је несторовић тражио састанак са русијом у москви око избора у београду ?

опа лутко...

јел ово намерна лаж ? или је истина ?

да се компромитује русија ?
 
несторовић хтео у москву око разговора о изборима у бг ?

па потом кажу претње су добили по живот од бие и цие су сазнали да су им животи угрожени, тј овом станојевићу...


хм....


дакле озбиљно се подигла прашина око избора у Бг....


разне су ту игре у оптицају , то можемо да закључимо ?




пазите станојевић лично изјављује да је добијао информацију да је несторовић био са амбасадором руским лавровим , где је одбијен, то јепризнао и несторовић станојевићу и покрету.... станојевић каже да је имао неке позиве, и повратне информације да су људи из русије били изненађени да се од њих тражи разговор око нечег везаног за београд. али станојевић кађе да никада неће рећи ко му то тражио.... хм ... дакле то може бити лаж


биа и циа би морале да се огласе после овога, где их је лично прозвао да су му дали упозорења да му је живот у опасности....


овде очито може да се прича шта год ко хоће али морамо признати да су ово више него озбиљне речи поготово те озбиљне оптужбе


друго на страни ових овде је и генерал митар.... јле неки његов човјек можда из вба дао станојевићу информаицју да му је живот угрожен ?


како год, оно што највише дискредитује несторовићеве изјаве је смс порука књиговође који је потврдио да му драган станојевић није тражио никакав налог да би подигао новац и ако је несторовић за то оптужио после станојевића




врло занимљиво

и лажи несторовића....


изгледа су избори у београду дубоку ушли у удружење МИ ГЛАС ИЗ НАРОДА ....


власт је опасна играчка ?
 
ајде иди на линк у апр

https://pretraga2.apr.gov.rs/Associ...&rnd=C2C772E0A8C9F9F529FDA56593C0E93EE778A23D


потом кликни под редним бројем 10 ''објављени документи'' покушај да отвориш статут удружења па нам га свима овде лепо постави, то нисам успео.

10Објављени документи
Помоћ
Број решењаДатум регистрацијеВрста документаОпис документаДатум доношења документа
БУ 7844/202326.9.2023Статут удружења1.9.2023



ајде нек неко отвори овај статут удружења да га лично прочитамо.

пошто у апр уопште не пише да је заступник удружења (овлашћено лице) несторовић већ се ко заступник води драган станојевић
Dobro, znaci taj stanojevic je u APR a sam kaze da ne placa nikakve racune vec da je to radio Nestorovic!
 
дакле нешто мутиш и лажеш са разлогом.

пошто сам поставио решење из апр , где се види да је једини заступник драган станојевић јасно је да је данас у медијима несторовић изјавио чисту неистину и лаж да је он овлашћено лице :kpozdrav:


то решење сам лако отворио

док статут не могу

дакле нека мућка постоји коај се крије а за коју ви снсовци ето напрасно немате времена и не чита вам се.

јер можда дискредитује ваше лађи и несторовићеве ?


ето доказали смо да несторовић лаже да је у апр уписан као овлашћено лице!

није истина у решењу пише да је то драган станојевић

и по чему би онда било чудно да драган станојевић располаже са рачуном ако је он заступник тог друштва у апр ?

ево и доказа

Претрага удружења​

1Основни подаци
Статус:Активан
Назив удружења/савеза:"МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА"
Облик организовања:Удружење
Матични број:28367554
2Назив

3Пословни подаци
Датум оснивања:1.9.2023
Датум доношења статута:1.9.2023
Време трајања:Неодређено
ПИБ:113953382
Шифра делатности удружења:9499
Опис делатности удружења:Делатност осталих организација на бази учлањења
Бројеви рачуна у банци200-3706770101945-26
200-3706770101988-91

дакле ту је и рачун из банке

а ево ко је заступник ми гласа из народа у апр (тај логично и раполаже рачуном )

Претрага удружења​

1Основни подаци
Статус:Активан
Назив удружења/савеза:"МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА"
Облик организовања:Удружење
Матични број:28367554
2Назив

3Пословни подаци

4Контакт подаци

5Седиште

6Заступници
Име и презимеЈМБГ / Број пасоша и држава издавањаПребивалиште
Драган Станојевић2805971793428ПРИБОЈ


дакле све су то несторовићеве лажи а у лажи су дуле србендо кратке ноге!
Eto ti tvoj registar

Screen Shot 2024-02-23 at 2.47.02 AM.png
 
несторовић је изјавио :

Nestorović: Ne mogu da me isteraju iz pokreta, ja sam ovlašćeno lice u APR​


ово је чиста лаж!

ево и доказ молићу лепо :kpozdrav:


РегистраторРегистрa удружења који води Агенцијаза привредне регистре, на основу члана27. Закона о удружењима („Сл. гласникРС”, бр. 51/2009, 99/2011 - др. закони и 44/2018 - др.закон) и члана 15. став 1. Закона о поступкурегистрације у Агенцији за привреднерегистре („Службени гласник РС”,99/2011, 83/2014, 31/2019 и 105/2021), одлучујући ојединственој регистрационој пријавиоснивања правних лица и других субјекатаи регистрације у јединствени регистарпореских обвезника: "МИ - ГЛАС ИЗНАРОДА", коју је поднео/ла:​





Име и презиме:Драган Станојевић





доноси:





РЕ Ш Е Њ Е





Усвајасе јединствена регистрациона пријаваоснивања правних лица и других субјекатаи регистрације у јединствени регистарпореских обвезника и региструје се уРегистар удружења:​





Назив:"МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА"​





Обликорганизовања: Удружење





Седиште иадреса: ЛЕПОСАВЕ ВУЈОШЕВИЋ14, стан 25,БЕОГРАД (ЧУКАРИЦА), ЧУКАРИЦА,Србија





Матични број:28367554





ПИБ: 113953382





Датум оснивања:01.09.2023





Датум доношењаСтатута: 01.09.2023





Делатностудружења: 9499 - Делатностосталих организација на бази учлањења





Подаци о заступнику:





Име и презиме: Драган Станојевић



ЈМБГ:2805971793428


Пребивалиште:ПРИБОЈ, Србија​





Предвиђеновреме на које се удружење оснива:Неограничено











Област остваривањациљева:


Политичка, Привредна, Друштвена иКултурна област.​






ОБ Р А З Л О Ж Е Њ Е





Подносилац јединствене регистрационепријаве број БУ 7844/2023, поднео је дана25.09.2023. године, регистрациону пријавуза регистрацију:​


"МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА"​


у Регистар удружења и документацијузаведену у потврди о поднетој регистрационојпријави број БУ 7844/2023.


Проверавајућииспуњеност услова за регистрацијупрописаних одредбом члана 14. Закона опоступку регистрације у Агенцији запривредне регистре, регистратор јеутврдио да су испуњени услови зарегистрацију и донео је одлуку као удиспозитиву.





Висинанакнаде за вођење овог поступка утврђенаје на основу Одлуке којом се уређујевисина накнаде за послове регистрацијеи друге услуге које пружа Агенција запривредне регистре и која је јавнообјављена на званичној интернет страниАгенције.





Упутство о правном средству:





Противовог решења може се изјавити жалбаминистру надлежном за пословање и правниположај удружења и других организацијацивилног друштва, у року од 30 данаод дана објављивања на интернет страниАгенције за привредне регистре, прекоАгенције за привредне регистре непосреднописмено, усмено на записник, или путемпоште, са административном таксом уизносу од 560,00 динара за жалбу и таксомза другостепено решење у износу од660,00 динара, које се уплаћујуу буџет Републике Србије.





Напомена:лице овлашћено за заступање удружењаима обавезу да у року од 15 дана од данарегистрације оснивања изврши евидентирањестварног власника у Централну евиденцијустварних власника, под претњом прекршајнеодговорности.












РЕГИСТРАТОР​



________________​

Нивес Чулић​
Ovo ti je sve dokaz da je udba osnovala MI, jel vidis datum osnivanja a jel znas kada su izbori bili raspisani?
 

Pogledajte prilog 1502506



Посланици листе „Ми – Глас из народа проф. др Бранимир Несторовић" - Бранимир Несторовић и Александар Павић објавили су саопштење за јавност након што је објаљено да су напустили тај покрет.
Саопштење преносимо у целости:
"Саопштење за јавност, а најпре свима који су дали свој глас за листу „Ми – Глас из народа проф. др Бранимир Несторовић"
Приморани смо, нажалост, да одговоримо на саопштење за јавност од 21.2.2024. са неадекватним потписом ”Покрет МИ – Глас из народа”, ради потпуног обавештавања јавности, наших гласача и оних који су својим пожртвованим радом допринели нашем изборном успеху.
Дато саопштење износи непотпуну слику дешавања на последњем састанку оснивача организације МИ – ГЛАС ИЗ НАРОДА, а брзина његовог издавања нас наводи да сумњамо у његове праве мотиве. Наиме, тачно је да су проф. др Бранимир Несторовић и Александар Павић напустили састанак оснивача Удружења грађана МИ – ГЛАС ИЗ НАРОДА одржан у уторак 20.2.2024. Међутим том напуштању су претходила изузетно непријатна и неприхватљива дешавања која су довела до тог расплета.
У петак 16.2.2024. после организационог скупа у Панчеву, Драган Станојевић је покушао да испровоцира Александра Павића тако што му је претио физичким насиљем на јавном месту и лично га увредио. Разлог за Станојевићеву нервозу је био једноставан. Фирма задужена за књиговодство наше изборне листе нас је обавестила да не жели више да сарађује са нама због у најмању руку упитних захтева које јој је постављао Станојевић, о чему су обавештени др Несторовић, Синиша Љепојевић и Александар Павић.
Да су ствари биле чисте, све би могло да се објасни и разјасни. Међутим, Станојевићева претња физичким насиљем - коју наравно није био кадар да испуни - је био само потврда да ту нечега има и да постоји опасност да интегритет нашег покрета буде доведен у питање. Стога је на поменутом састанку оснивача од 20.2.2024. Александар Павић отворио састанак тако што је осталима изнео детаље неуспеле Станојевићеве провокације у Панчеву, уз став да он више не може да сарађује са неким као што је Станојевић ни по једном основу.
Др Несторовић се сложио са Павићем и изнео још неке детаље из разговора са нашом ускоро бившом књиговодственом фирмом, као и још неке негативне оцене Станојевићевог деловања. Затим је изнео став да нова странка под називом ПОКРЕТ МИ – ГЛАС ИЗ НАРОДА треба да има председничко устројство, јер се досадашњи начин одлучивања показао недовољно делотворним, а он лично је понео несразмеран терет као носилац листе и њено најпрепознатљивије лице и стога сматра да треба да има и председничка овлашћења.
У том ставу га је подржао Александар Павић, заједно са Синишом Љепојевићем. Међутим, остала четири оснивача су гласала против става др Несторовића, што је, уз неадекватну реакцију осталих оснивача на неуспелу провокацију Станојевића, довело до одлуке др Несторовића и Павића да напусте састанак – али не и Покрет, као што је наведено у саопштењу оних који очигледно покушавају да га присвоје.
Наиме, Покрет тек треба да се региструје по закону о политичким странкама, тако да он формално тренутно не постоји. Оснивачи су у седмицама после избора пробали да постигну сагласност о томе како будући Покрет треба да изгледа и више пута прерађивали предложени статут. Међутим, очигледно је да смо имали различита виђења будућег устројства Покрета – и то не само по питању облика његовог руковођења. Наша неслагања су била и принципијелна:
- Др Несторовић и Александар Павић су били мишљења да руководећи орган треба да се прошири за бар још троје квалитетних људи, али су налазили на противљење осталих оснивача, који су изгледа били задовољнији са статусом недодирљивих првобораца,
- У последње време је примећено да се Драган Станојевић у неким медијским наступима представља као ”политолог”, иако смо свесни да он не поседује такву диплому. Један од основних принципа нашег окупљања било је враћање меритократије и струке у вођење јавних послова. Ми нисмо претходно инсистирали на поседовању факултетске дипломе као предуслову за прикључивање Покрету, али смо такође против лажног или неадекватног представљања. Додатно занимљиво је то што је баш Станојевић био највећи противник укључивања других квалитетних и истински образованих људи – укључујући и докторе наука – у врховни руководећи орган покрета. Иначе смо за Станојевића добијали мноштво упозорења са разних страна српског расејања, али једноставно нисмо могли да реагујемо пре него што смо имали бар неки опипљив доказ или назнаку.
- Др Несторовић и Павић су били изузетно незадовољни недовољном одговорношћу Бранка Павловића у избору Александра Јерковића као носиоца листе за Београд и последица које је тај катастрофални избор имао по нашу изборну листу и наше репутације. Испоставља се да је Павловић, мимо знања осталих, давао одређена обећања Јерковићу, што бар делимично објашњава Јерковићеве касније реакције и захтеве. По нашем мишљењу, јавно признање грешке није било довољно, поготово што је Павловић почео да уноси нездраву атмосферу у нашу организацију, са даљим покушајима кадрирања на своју руку и кварења односа са неким од кључних људи, као и истурањем личности повезане са западним НВО.
Могло би још ствари да се наведе, али је и овај кратак преглед сасвим довољан да покаже колико је лажна слика коју су они који настоје да присвоје име Покрет МИ – ГЛАС ИЗ НАРОДА покушали да изнесу у јавност, што додатно доводи у сумњу њихове праве мотиве.
За крај, јасно је да током кратке изборне кампање, листа МИ – ГЛАС ИЗ НАРОДА не би могла да пређе цензус да носилац листе није био др Несторовић, који је и даље потписник споразума групе грађана о изласку на изборе, заједно са Александром Павићем и још неколико посланика. Они који сада, на крилима популарности др Несторовића, покушавају да крену својим путем овенчани посланичким мандатима које су највише захваљујући њему стекли су, наравно, слободни да то раде. Али не на уштрб истине, и не тако што ће покушати да присвоје име МИ – ГЛАС ИЗ НАРОДА као искључиво своје, а најзаслужнијег за изборни успех означити као ”разбијача” организације.
О даљим формалним и практичним корацима ћемо ускоро обавестити јавност".


https://sputnikportal.rs/20240221/n...pustili-pokret-nego-sastanak--1167906911.html



Znači Nestorović, Lepojević, Pavić na jednoj stani, Stanojević i ostali na drugoj strani.
Ej, bre, šta pričaš, je*ote? Kakvi su ovo spinovi, kao da su iz nekog sapunice!

Pa ovi političari se samo međusobno svađaju kao đaci u školskom dvorištu, je*ote! Ko da je ovo školsko dvorište, a ne politička scena.

Pa ovi svakog dana smisle neku novu glupost da bace narodu prašinu u oči, a mi ko budale ih gledamo.

Je*em ti politiku, svako treba da radi svoj posao kako treba, a ne da se prepiru ko prdeži na vetru.
 
па потом кажу претње су добили по живот од бие и цие су сазнали да су им животи угрожени, тј овом станојевићу...
Лупета сад свашта да би скренуо пажњу на себе, пошто су без Нестора нико и ништа. Пукли су, другим речима.
 
koliko vidim sukob je izbio oko statuta buduće stranke...ovih 5 što su posle demonstrativnog napuštanja sastanka Nestorovića i Pavića požurili da objave da su ovi napustili pokret su želeli da doživotno budu predsednici stranke dok su Nestorović i Pavić želeli normalnu stranku sa jednim predsednikom koji se bira i predsedništvom koje se bira...ulje na vatru su dolile malverzacije Stanojevića oko knjigovodstva i to što je nasrnuo na Pavića na javnom mestu zato što je sa tim malverzacijama upoznao Ljepojevića...

.treba dodati da je dr dr dr Petrović rekao da mu je Pavlocvić još pre izbora rekao da posle izbora osniva svoju stranku...
drugim rečima imamo 5 ljudi koji su zahvaljujući Nestorovićevoj popularnosti dobili poslaničke mandate i sad žele da preuzmu ime pod kojim se izašlo na izbore da bi imali bolju startnu poziciju za dalje....lepo je dr dr dr Petrović upozoravao još davno da je Stanojević mutan likk što je on shvatio kada se formiralo udruženje ROD koje vodi Stanojević...

po meni kao političari od ovih 7 perspektivu imaju samo Pavić i Nestorović i stranka koju oni budu pravili....od 13 poslanika 7 je u toj opciji i oni će uz dovođenje drugih časnih i principijelnih ljudi postati ozbiljna stranka...ovi drugi će trajati kratko samo do sledećih izbora...jer Stanojević i Pavlović i kompanija nemaju popularnost kakvu imaju Nestorović i Pavić i nemaju kapaciteta da to steknu..osim toga niko im se neće učlaniti u stranku u kojem su rukovodeće pozicije zacementirane i gde ne može da se napreduje
 
koliko vidim sukob je izbio oko statuta buduće stranke...ovih 5 što su posle demonstrativnog napuštanja sastanka Nestorovića i Pavića požurili da objave da su ovi napustili pokret su želeli da doživotno budu predsednici stranke dok su Nestorović i Pavić želeli normalnu stranku sa jednim predsednikom koji se bira i predsedništvom koje se bira...ulje na vatru su dolile malverzacije Stanojevića oko knjigovodstva i to što je nasrnuo na Pavića na javnom mestu zato što je sa tim malverzacijama upoznao Ljepojevića...

.treba dodati da je dr dr dr Petrović rekao da mu je Pavlocvić još pre izbora rekao da posle izbora osniva svoju stranku...
drugim rečima imamo 5 ljudi koji su zahvaljujući Nestorovićevoj popularnosti dobili poslaničke mandate i sad žele da preuzmu ime pod kojim se izašlo na izbore da bi imali bolju startnu poziciju za dalje....lepo je dr dr dr Petrović upozoravao još davno da je Stanojević mutan likk što je on shvatio kada se formiralo udruženje ROD koje vodi Stanojević...

po meni kao političari od ovih 7 perspektivu imaju samo Pavić i Nestorović i stranka koju oni budu pravili....od 13 poslanika 7 je u toj opciji i oni će uz dovođenje drugih časnih i principijelnih ljudi postati ozbiljna stranka...ovi drugi će trajati kratko samo do sledećih izbora...jer Stanojević i Pavlović i kompanija nemaju popularnost kakvu imaju Nestorović i Pavić i nemaju kapaciteta da to steknu..osim toga niko im se neće učlaniti u stranku u kojem su rukovodeće pozicije zacementirane i gde ne može da se napreduje
Ma jesi ti normalan ili si pao s marsa? Šta ti pušiš, bre? Umesto da se bavimo ozbiljnim temama, ti mi ovde filozofiraš o nekom šupljem sukobu oko statuta. Zar ti nije jasno da je to samo smokvin list za unutrašnje nesuglasice među njima? Svi oni jedu iz iste zdjele, samo se prave da se razlikuju. A ti ovde pričaš o nekakvim predsedničkim izborima kao da je to bitno. Ma daj, ne seri! Neka se oni igraju svojih političkih igrica, a mi se bacamo na nešto pametnije.
 
Neka se oni igraju svojih političkih igrica, a mi se bacamo na nešto pametnije.
Ма лажеонај Станојевић,ја кад ти кажем.
Па њега је одавно провалио Драган Петровић кад је дотични боравио у неком Покрету"Род" ,
где је такође покушао да смуља неке паре :mrgreen:
 
Ма лажеонај Станојевић,ја кад ти кажем.
Па њега је одавно провалио Драган Петровић кад је дотични боравио у неком Покрету"Род" ,
где је такође покушао да смуља неке паре :mrgreen:
U svojoj nameri da zamaže stvarnost, izgleda da se Stanоjević, kako tvrdite, našao uhvaćen u mrežu sopstvenih laži. Često se desi da oni koji se upuste u muljanje, u toj istoj kaljuzi i sami potonu. Ako je Petrović već prozreo Stanojevića dok je bio u pokretu "Rod", to samo pokazuje koliko se istina može probiti kroz zamagljene puteve obmane. Svetlost istine neumitno će osvetliti svaku tamu, ma koliko ona bila duboka i obavijena tamnim zavesama izdaje.
 
U svojoj nameri da zamaže stvarnost, izgleda da se Stanоjević, kako tvrdite, našao uhvaćen u mrežu sopstvenih laži. Često se desi da oni koji se upuste u muljanje, u toj istoj kaljuzi i sami potonu. Ako je Petrović već prozreo Stanojevića dok je bio u pokretu "Rod", to samo pokazuje koliko se istina može probiti kroz zamagljene puteve obmane. Svetlost istine neumitno će osvetliti svaku tamu, ma koliko ona bila duboka i obavijena tamnim zavesama izdaje.
да се вратимо на почетак ове шпанске сапунице :mrgreen:
и сами себи поставимо само једно логичко Питање:
"Шта ће тај Станојевић у кругу тих врхунских Интелектуалаца и људи Доказаних у својим Професијама
и која Фракција га и даље чува у својим недрима"?
 
да се вратимо на почетак ове шпанске сапунице :mrgreen:
и сами себи поставимо само једно логичко Питање:
"Шта ће тај Станојевић у кругу тих врхунских Интелектуалаца и људи Доказаних у својим Професијама
и која Фракција га и даље чува у својим недрима"?
Pa dobro, ako ćemo biti iskreni, očigledno je da Stanojević ima neki trik u rukavu ako se drži u tom elitnom društvu.

Možda zna da skuva dobru kafu ili da izbaci dobre forice, ko će ga znati.

A što se tiče te frakcije koja ga štiti, možda su mu priskakali u pomoć jer im je dobar za sprdnju ili im je samo zgodan da ponesu torbu.

Tajna je možda u tome što je jedini u društvu ko kojeg nisu uspeli da obore na pitanju kviza iz opštih znanja.

Ko zna, možda se krije neka tajna veza ili se jednostavno osećaju samilosni prema liku koji nema pojma šta radi.
 
Pa dobro, ako ćemo biti iskreni, očigledno je da Stanojević ima neki trik u rukavu ako se drži u tom elitnom društvu.

Možda zna da skuva dobru kafu ili da izbaci dobre forice, ko će ga znati.

A što se tiče te frakcije koja ga štiti, možda su mu priskakali u pomoć jer im je dobar za sprdnju ili im je samo zgodan da ponesu torbu.

Tajna je možda u tome što je jedini u društvu ko kojeg nisu uspeli da obore na pitanju kviza iz opštih znanja.

Ko zna, možda se krije neka tajna veza ili se jednostavno osećaju samilosni prema liku koji nema pojma šta radi.
станојевић јел...

лепо је звучало ми глас из народа ... патка за будале. Кад се мало боље погледа седморица ''величанствених'' који стоје иза тог тобож гласа из ''народа'' видимо мутљагу станојевића који је још 1992 отишао у русију као неко обезбеђење тобож јел де, а потом видимо да је оснивач био и у укрјаини неких тобож друштвених организација... дакле чедо службе....

видимо и генерала, дакле још једно лице у гласу из тобож ''народа'' из службе...

видимо несторовића , играча из корона епидемије , који се прво смејао том ''безазленом'' вирусу а потом нам предложио полицијски као стручњак са др коњом...

лепо друштванце....

и сад гледамо станојевића који тобож има информације из русије како је несторовић тражио састанак у русији али еј одбијен у питању око београдаских избора... наравно заклео се станојевић да никада неће одати одакле му информација .... дакле , пример могу да лапрдам и верујте ми то је истина ал одакле ми та ''истина'' не могу да вам кажем и нећу... потом му из биа и вба рекоше да му живот угрожен :rotf: наравно и то неће да ода... да је нормалне државе одмах би се то морало проверитиодакле му те информације и ко му је то тобож рекао ако је и уопште неко рекао...а кад се докаже да намерно лаже и да је све игра онда бувара...али наравно да то они који су га ангажовали неће учинити и онда имамо бесконачни циркус с теоријама завере на делу...

сад је народ увидео да су они далеко од гласа из ''народа'' већ глас и продужена рука служби, титоистичка удба не мирује...

биће дивно посматрати изборе у београду .... и дебакл свих ових ''гласова'' из тобож народа који ће доживети дебакл редом од станојевића до несторовића...


тобож се завадили.... сад када се оголише јунаци тог покрета народ је увидео да је опет испао наивчина и овца...лепо је звучало. ми глас из народа јел ....
 

Back
Top