Rat protiv islama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas se najmociji ljudi u svetu bave i najvise zaradjuju od kamata, prostitucije, droge , alkohola, duvana,kocke, ratova(ubijanja neduznih ljudi).
Ko je najveci protivnik tj. oponent njima - islam.
Tako, normalno je da vode rat protiv islama, a ja se nadam da ce i nama najblizi Hriscani shvatiti, koje opasnosti i njima prete i da cemo se zajedno boriti protiv onih , koji predstavljaju snage zla.
 
Zasto muslimani kruze oko Kaabe je pitao neko.

Kruzenje oko Kaabe.


Muslimani kruze 7 puta oko Kaabe u pravcu suprotnom satu. (kao sto planete kruze)
Mnogi smatraju da je kruzenje 7 puta oko Kaabe zapavo dostizanje duhovnog nivoa. Ovo se povezuje sa tim da postoje 7 nebesa. Prvi koji su napravili Kaabu su bili Abaraham/Ibrahim a.s. i njegov sin Ismail. Kamen Kaabe dolazi iz Dzeneta (dio kamena se cuva u jednom Britanskom muzeju kao kamen koji je iz svemira).
Kur'an nam kazuje (12:26) da je Ibrahimu tacno pokazao mjesto, u blizini izvora Zemzem, na kojem on i Ismail moraju podici svetiliste te da im je receno kako ono mora biti izgradjeno.
Dato mu je ime Kaba, kocka, zbog njegova oblika, sto je priblizno obliku kocke, njegova cetiri ugla su okrenuta prema cetirima stranama svijeta. Najsvetiji predmet na tome mjestu je nebeski kamen, za koji se kaze da je melek donio Ibrahimu sa obliznjeg brda Ebu Kubejs, gdje se cuvao od kako je dospio na Zemlju.
"Spusten je iz Dzenneta, bjelji od mlijeka, ali ga grijesi sinova Ademovih ucinise crnim."
Bog se ponovo obratio Ibrahimu i naredio mu da ustanovi obred hodocascka u Bekku, odnosno Mekkud, kako je kasnije nazvana:
"Kucu moju ovu ocisti za one koji ce je obilaziti, koji ce tu boraviti i koji ce klanjati i nicice podati i obznani svijetu hadzdzm dolazit ce ti pjeske i na svakoj umornij kamili, stizat ce ti iz svih kotlina dubokih."

mecca-kaaba.jpg

planets-screenoverlay.jpg




Sada samo da postavim jednu fotografiju za sve one ljude koji toli sebe cijene i koji ocekuju od Boga. Na ovaj nacin pokusajte da shvatite da nama treba Bog, ne on nas, da nas treba islam, ne islam nas.
Koliki smo zapravo mi u iniverzumu. Ajde, da ne bude puno... U nasem mlecnom putu?

Milky_Way_galaxy-1.gif


Za clanove koji su postali nesto gore... Koliki je taj Balkan za koji ste vezani!?
Shvatite vec jednom ozbiljnost zivota!
 
Molim sve clanove da se suzdrze od svoje mrznje prema islamu jer ona nije prouzrokovana stecenim znanjem o ovoj vjeri vec uticajem ljudi koji su htjeli da postignu takav efekat. Hvala
pozdrav nemuslimanima[/I]

Mržnja je prouzrokovana delanjem muslimana, uglavnom fanatika. Ali zanemarljiv broj vernika muslimana se ograđuje od delanja fanatika i tako im daju podršku. Ne suprotstavljate se militantnim grupama, fanaticima pa je neizbežan zaključak da se slažete sa njihovim "radom".

Sta nama zapravo serviraju mediji!? Kakve slike vidimo kada se govori o islamu ili muslimanina...
Govorite da su muslimani teroristi... Koga su zapravo napali muslimani!? Pogledajte Bliski istok... Zar se nikada ne zapitate u cemu je stos!?

U zavadi su sa SVIM susedima različite veroispovesti (Hindu, Jevreji, Hrišćani). Ustvari, daj mi bar jedan primer sa kojom veroispovesti muslimani imaju dobrosusedske odnose, ali nemoj o odnosima pojedinaca.
Govorimo da su muslimani teroristi i pitamo se:
Da li ima terorista među muslimanima? Ima.
Da li se muslimani odriču terorizma? Ne, čak ga opravdavaju.
Na osnovu toga ostali svet stavlja jednakost između islama i terorizma.
Šta reći za terorizam u Pakistanu i Avganistanu gde idioti postavljaju bombe i ubijaju sopstveni narod. NJima nije ni potreban protivnik, sami će se poubijati.
 
U zavadi su sa SVIM susedima različite veroispovesti (Hindu, Jevreji, Hrišćani). Ustvari, daj mi bar jedan primer sa kojom veroispovesti muslimani imaju dobrosusedske odnose, ali nemoj o odnosima pojedinaca.
Govorimo da su muslimani teroristi i pitamo se:
Da li ima terorista među muslimanima? Ima.
Da li se muslimani odriču terorizma? Ne, čak ga opravdavaju.
Na osnovu toga ostali svet stavlja jednakost između islama i terorizma.
Šta reći za terorizam u Pakistanu i Avganistanu gde idioti postavljaju bombe i ubijaju sopstveni narod. NJima nije ni potreban protivnik, sami će se poubijati.

Kao prvo... Nisi citao sve sto sam pisao... O tome da li si pogledao koji od klipova necu ni da pitam. Da li su muslimani teroristi... NE! Jer ako su teroristi nisu muslimani!
Ti tzv. teroristi su da vama govore kako treba da vidite na islam - suprotno!
Vec sam napisao kada je dozvoljeno ratovati, a koliko znam svi ostali narodi na planeti dozvoljavaju mnogo vise. Dzihad je borba na Allahovom putu. I muslimanima je zabranjeno otpocinjati rat.
U islamu ne postoji nesto zvano terorizam tako da nemaju cega da se odreknu. Citaj malo. Pun si predrasuda!

Sto se tice Pakistana, Avganistana, Lebanona, Palestine itd. (u ovih itd nema nemuslimanskih zemalja!) ubijaju muslimane zato sto su oni Boziji protivnici. Isti oni koji su se borili protiv Isusove poruke. Isti oni se bore protiv Muhammeda a.s. poruke. Ali Kur'an je pod Allahovom zastitom.

landloss.jpg


OVO U SVIJETU ZOVU SAMOODBRANOM! OVO U SVIJETU ZOVU RAT PROTIV TERORIZMA! A VI MOZETE SAMO KAO ***** DA SVE TO PRIHVATITE BEZ RAZMISLJANJA! Priznajem, krajnje inteligentno! A to da li su mogli odmah da uniste Palestinu i ostale zemlje... Jednostavno - DA! Ali ovako izgleda kao da se brane... Izgleda kao da su muslimani krivi... Izgleda kao da smo mi ti koji napadamo! TESKO NJIMA! A I TESKO ONIMA KOJI NE ZELE DA ZNAJU O CEMU SE TU RADI!
 
Poslednja izmena:
Kao prvo... Nisi citao sve sto sam pisao... O tome da li si pogledao koji od klipa necu ni da pitam. Da li su muslimani teroristi... NE! Jer ako su teroristi nisu muslimani!
Ti tzv. teroristi su da vama govore kako treba da vidite na islam - suprotno!
Vec sam napisao kada je dozvoljeno ratovati, a koliko znam svi ostali narodi na planeti dozvoljavaju mnogo vise. Dzihad je borba na Allahovom putu. I muslimanima je zabranjeno otpocinjati rat.
U islamu ne postoji nesto zvano terorizam tako da nemaju cega da se odreknu. Citaj malo. Pun si predrasuda!

Sto se tice Pakistana, Avganistana, Lebanona, Palestine itd. (u ovih itd nema nemuslimanskih zemalja!) ubijaju muslimane zato sto su oni Boziji protivnici. Isti oni koji su se borili protiv Isusove poruke. Isti oni se bore protiv Muhammeda a.s. poruke. Ali Kur'an je pod Allahovom zastitom.

landloss.jpg


OVO U SVIJETU ZOVU SAMOODBRANOM! OVO U SVIJETU ZOVU RAT PROTIV TERORIZMA! A VI MOZETE SAMO KAO ***** DA SVE TO PRIHVATITE BEZ RAZMISLJANJA! Priznajem, krajnje inteligentno! A to da li su mogli odmah da uniste Palestinu i ostale zemlje... Jednostavno - DA! Ali ovako izgleda kao da se brane... Izgleda kao da su muslimani krivi... Izgleda kao da smo mi ti koji napadamo! TESKO NJIMA! A I TESKO ONIMA KOJI NE ZELE DA ZNAJU O CEMU SE TU RADI!

A o čemu se tu radi?
I daj nam tvoju definiciju terorizma, kao i opravdanog rata da vidimo da li govorimo o istim pojavama. Moguće i da se slažemo.
 
Obelisk je jedan od masonskih simbola koriscen u Egiptu kao reprezentacija sina Boga sunca Ra - Horus. Lako na netu mozete pronaci da je ovo jos jedan sotonisticki simbol.

Gdje ih ima!? Pa svuda u svijetu. Pa i na nasim prostorima.
Neki od najvecih:
Vatikan
http://2.***************/_e5slTxJ5tng/SUxfOefe4dI/AAAAAAAAAg0/gPBIi0GHz2U/s400/obelisk1.jpg

Washington DC
http://2.***************/_e5slTxJ5tng/SUx4wb2StJI/AAAAAAAAAhE/wgoaouEZ4ow/s400/obelisk3.jpg

Las Vegas
vegas_takeoff1.jpg


Pariz
obelisk.jpg


Da ne nastavljam...

Nego... Gdje je oduvijek poznato sta predstavlja obelisk?


Tokom hadzdza jedan od obreda je gadjanje sejtana kamenjem. Predstavljen u vidu obeliska:
_679624_jamarat300.jpg
 
Da unesem malo konfuzije...

Svi znaju da je Coca Cola jedno od najstetnijih napitaka, medjutim i jedno od najtrazenijih.
Nikad se niste zapitali zasto...
Lako je progurati proizvode kada ste vi ti koji odlucujete da li ce nesto biti popularno ili ne...

CocaCola_Logo_Backwards_Isl.gif


Na osnovu hadisa poslanika Muhammeda saws Dedzal/Antihrist ce se pojaviti pred Sudnji dan.
Vidjece na jedno oko... Na lijevo...

occult-dollar_pyramid.gif


Na celu ce pisati rijec KAFIR - nevjernik...
I samo iskreni vjernici ce to moci da procitaju...

http://2.***************/_ZgF6ZggcoVQ/Sl9gD0iVHoI/AAAAAAAAAYE/VhVOayeurKs/s400/kefir+bottle.JPG
dukat-kefir-500g_velika.jpg


Izraelska vojna snaga: KFIR!

>>> http://en.wikipedia.org/wiki/IAI_Kfir

iai-kfir.jpg



SAMO DA BUDE JASNO:
Poslednji Boziji Poslanik nije govorio o ovome... Dedzal je covjek koji ce se stvarno pojaviti... A sve ove kompanije su vlasnistvo ljudi koji cekaju njegov dolazak!
 
Poslednja izmena:
Zasto muslimani kruze oko Kaabe je pitao neko.

Kruzenje oko Kaabe.


Muslimani kruze 7 puta oko Kaabe u pravcu suprotnom satu. (kao sto planete kruze)
Mnogi smatraju da je kruzenje 7 puta oko Kaabe zapavo dostizanje duhovnog nivoa. Ovo se povezuje sa tim da postoje 7 nebesa. Prvi koji su napravili Kaabu su bili Abaraham/Ibrahim a.s. i njegov sin Ismail. Kamen Kaabe dolazi iz Dzeneta (dio kamena se cuva u jednom Britanskom muzeju kao kamen koji je iz svemira).
Kur'an nam kazuje (12:26) da je Ibrahimu tacno pokazao mjesto, u blizini izvora Zemzem, na kojem on i Ismail moraju podici svetiliste te da im je receno kako ono mora biti izgradjeno.
Dato mu je ime Kaba, kocka, zbog njegova oblika, sto je priblizno obliku kocke, njegova cetiri ugla su okrenuta prema cetirima stranama svijeta. Najsvetiji predmet na tome mjestu je nebeski kamen, za koji se kaze da je melek donio Ibrahimu sa obliznjeg brda Ebu Kubejs, gdje se cuvao od kako je dospio na Zemlju.
"Spusten je iz Dzenneta, bjelji od mlijeka, ali ga grijesi sinova Ademovih ucinise crnim."
Bog se ponovo obratio Ibrahimu i naredio mu da ustanovi obred hodocascka u Bekku, odnosno Mekkud, kako je kasnije nazvana:
"Kucu moju ovu ocisti za one koji ce je obilaziti, koji ce tu boraviti i koji ce klanjati i nicice podati i obznani svijetu hadzdzm dolazit ce ti pjeske i na svakoj umornij kamili, stizat ce ti iz svih kotlina dubokih."

mecca-kaaba.jpg

planets-screenoverlay.jpg




Sada samo da postavim jednu fotografiju za sve one ljude koji toli sebe cijene i koji ocekuju od Boga. Na ovaj nacin pokusajte da shvatite da nama treba Bog, ne on nas, da nas treba islam, ne islam nas.
Koliki smo zapravo mi u iniverzumu. Ajde, da ne bude puno... U nasem mlecnom putu?

Milky_Way_galaxy-1.gif


Za clanove koji su postali nesto gore... Koliki je taj Balkan za koji ste vezani!?
Shvatite vec jednom ozbiljnost zivota!
:ok::ok::hvala::hvala:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top