Pusto Ostrvo

Bliznakinja:
Повела бих Crazy_creature
Не бих повела ...не знам :?
Понела бих ..хмм..комп..да..КОМП 8) 8) са све модемом и тако то .. :)

Prvo da sachekash da otkriju bezichno prenoshenje elektrichne struje...pa onda da krenesh na pusto ostrvo. :wink:
 
E.....povela bih vas sve(cisto da izdvojim kao prva tri mesta Tinar,Electru(ne znam zasto simpaticna mi je),I Master Chiefa(Jer hoda golisav :D ))

2.Ne bih povela Yugoslava(ni ne vidjam ga u zadnje vreme),onda Lepog Dzonija i lika sa muzike Don't break the Oath.To bi bilo to

3.Ponela bih diskmen ili bilo koji izvor muzike
 
wild_child:
E.....povela bih vas sve(cisto da izdvojim kao prva tri mesta Tinar,Electru(ne znam zasto simpaticna mi je),I Master Chiefa(Jer hoda golisav :D ))

2.Ne bih povela Yugoslava(ni ne vidjam ga u zadnje vreme),onda Lepog Dzonija i lika sa muzike Don't break the Oath.To bi bilo to

3.Ponela bih diskmen ili bilo koji izvor muzike
Da li se to meni cini ili to i mene neko oce da vodi... :D :D :D :D :D Happy me...
 
Master_Chief:
wild_child:
E.....povela bih vas sve(cisto da izdvojim kao prva tri mesta Tinar,Electru(ne znam zasto simpaticna mi je),I Master Chiefa(Jer hoda golisav :D ))

2.Ne bih povela Yugoslava(ni ne vidjam ga u zadnje vreme),onda Lepog Dzonija i lika sa muzike Don't break the Oath.To bi bilo to

3.Ponela bih diskmen ili bilo koji izvor muzike
Da li se to meni cini ili to i mene neko oce da vodi... :D :D :D :D :D Happy me...

Pakuj koferce Master putujemo :D Ako ti oces samnnom naravno :wink:
 
wild_child:
E.....povela bih vas sve(cisto da izdvojim kao prva tri mesta Tinar,Electru(ne znam zasto simpaticna mi je),I Master Chiefa(Jer hoda golisav :D ))

2.Ne bih povela Yugoslava(ni ne vidjam ga u zadnje vreme),onda Lepog Dzonija i lika sa muzike Don't break the Oath.To bi bilo to

3.Ponela bih diskmen ili bilo koji izvor muzike
Prvi glas za mene!!! Juuuppiiii!!!! :D :D :D
 
Bliznakinja:
Повела бих Crazy_creature
Не бих повела ...не знам :?
Понела бих ..хмм..комп..да..КОМП 8) 8) са све модемом и тако то .. :)
Ura, ura, ura :P :lol:
Povela...
Bliz (aj sad da ne bude da nisam fina) :P... recimo Sashu ili Petu W...sve tri... onako u paketu, nish' im nece fali :wink: a i ona mortishaaa je bash lik, shteta shto je ne poznajem bolje... :)
A ne povela... ne povela, ne povela.... :? :? Ne povela dachu... uuu d4cho, u know u can satisface me... :roll: :P
Jao ponela bih moj dnevnik, can't live without it. :)
 
Ne bi volela da se iko naljuti, ne objavljujem rat ili slichno nego samo onako, kako sam stekla utisak
Miss (nekako mi je povrshna i mislim da sporo shvata, bez ljutnje PLEASE!!!)
Ernesto_Che (samo zato shto mi deluje nekako previshe zrelo i dosta je pametna pa stalno neshto filozofira, shto je ok ali za pusto ostrvo... :wink: )
Keeper(I on mi deluje dosta ozbiljno, mada ga nisam neshto najbolje upoznala)
A povela bi wild_child, moon_child, POP mare i master_chief!!!
Ponela bi puno cd-ova sa razlichitom muzikom, knjige i neke drushtvene igre, da ne bude dosadno!!!
 
Tinar:
Ne bi volela da se iko naljuti, ne objavljujem rat ili slichno nego samo onako, kako sam stekla utisak
Miss (nekako mi je povrshna i mislim da sporo shvata, bez ljutnje PLEASE!!!)
Ernesto_Che (samo zato shto mi deluje nekako previshe zrelo i dosta je pametna pa stalno neshto filozofira, shto je ok ali za pusto ostrvo... :wink: )
Keeper(I on mi deluje dosta ozbiljno, mada ga nisam neshto najbolje upoznala)
A povela bi wild_child, moon_child, POP mare i master_chief!!!
Ponela bi puno cd-ova sa razlichitom muzikom, knjige i neke drushtvene igre, da ne bude dosadno!!!
I jos jedan glas za mene,ovo me podeseca na izbore izmedju Kerija i Busha.. :lol: :lol: U svakom slucaju hvala Tina...
 
Tinar:
Ne bi volela da se iko naljuti, ne objavljujem rat ili slichno nego samo onako, kako sam stekla utisak
Miss (nekako mi je povrshna i mislim da sporo shvata, bez ljutnje PLEASE!!!)
--> c c c .... bez ljutnje :lol: ... pa da sam ja Miss zgazio bih te. postao bih moderator i banov'o bih te ... c c c :D nemoj tako da prichash o ljudima koje ne znash, to je ipak zheshcja uvreda :wink:


Tinar:
Keeper(I on mi deluje dosta ozbiljno, mada ga nisam neshto najbolje upoznala)
--> JUPI! prvi glas, pa makar i negativan :pPpp
naravno da sam ozbiljan... c c c. svashta. mada, kontam caku - treba da postanem klovn il' da pijem testoteren (a mozhe i estrogen pride) da bi me neko od vas pubertetlija poveo na ostrvo :pPpPpp
 
Keeper:
--> JUPI! prvi glas, pa makar i negativan :pPpp
naravno da sam ozbiljan... c c c. svashta. mada, kontam caku - treba da postanem klovn il' da pijem testoteren (a mozhe i estrogen pride) da bi me neko od vas pubertetlija poveo na ostrvo :pPpPpp
Keeper sta je tebi?
Sta si se urotio protiv nas adolescenata?
Mojne s*e*r*e*s toliko...
 

Back
Top