Pusto Ostrvo

Master_Chief:
miss:
Master_Chief:
jel pao dole kod vas sneg..kod nas ovde skoro pa do kolena....valjalo bi nam se malo pozuriti na to ostrvo ako ne zelimo biti zatrpani ovde na severu... :lol:
blago vaaaama....ja obozavam sneg!mogu ja da vodim nekoga na PUSTU PLANINU? :wink:
Evo ja cu biti prvi na listi... :D
Ljudi, naziv teme bi se trebalo promeniti u Pusta Planina!!! :wink:
 
DJ_MaRe:
Dakle, citam neke tamo teme na drugim forumima i sine mi ideja...

1- da morate da birate, koga biste od forumasha poveli na pusto ostrvo (samo jedna osoba dolazi u obzir)?

2- koga nikako ne biste poveli od forumasa?(takodje samo jedan)

3- da vam je dozvoljeno da ponesete jednu jedinu stvar, koja bi bila?

Necu neke mudrorije o situaciji, hocu konkretne odgovore na pitanja... uz objasnjenja... Ajd da vas vidim 8)

1.Povela bih @xel jer je poznajem u real life
2.Ne bih povela Golubice primetila sam da su se uclanile letos a imaju samo 4 smorne poruke :?
3.Ponela bih sat da ne poludim izgubljena u vremenu :?
 
Master_Chief:
miss:
Master_Chief:
jel pao dole kod vas sneg..kod nas ovde skoro pa do kolena....valjalo bi nam se malo pozuriti na to ostrvo ako ne zelimo biti zatrpani ovde na severu... :lol:
blago vaaaama....ja obozavam sneg!mogu ja da vodim nekoga na PUSTU PLANINU? :wink:
Evo ja cu biti prvi na listi... :D
mogu li i ja? :p
snijeg? diivno... 8) 8)

~Jedva chekam da se svrshi ljeto,
dosta mi je vrele klime,
zbogom more, zbogom more,
odoh u planine....

8)
 
*november rain*:
Master_Chief:
miss:
Master_Chief:
jel pao dole kod vas sneg..kod nas ovde skoro pa do kolena....valjalo bi nam se malo pozuriti na to ostrvo ako ne zelimo biti zatrpani ovde na severu... :lol:
blago vaaaama....ja obozavam sneg!mogu ja da vodim nekoga na PUSTU PLANINU? :wink:
Evo ja cu biti prvi na listi... :D
mogu li i ja? :p
snijeg? diivno... 8) 8)

~Jedva chekam da se svrshi ljeto,
dosta mi je vrele klime,
zbogom more, zbogom more,
odoh u planine....

8)
Moze...sto ne moze... :D 8) [/b]
 
oath nas je napustio... :x ali zanima me sto njega?ja ne bih mogla da diskutujem s njim sto sam ubedjena u svoje stavove...nakon par sati reko bi happy"jeee ajde sad da slusamo stari dobar hevay metal :( :roll: :wink: :wink: "ili bi dosao sa porodicom... :? ajoj...a ja kao trinaesto prase,kao oliver twist :lol:
 
ma Oath je ok samo mislim da bi posle dva dana pao u depresiju i isekao vene jer bi Jogurt neprekidno tvrdila kako je Nightwish zakon :lol:
a Yug....mnje..mrzi me da trazim :D

e sad ja da dodam jos jednu osobu koju bih mogla da vodim:Angel_of_Death ne znam da li ste je primetili...mislim to je zato sto je poznajem i skroz mi je OK :wink:
 
Moon Child:
ma Oath je ok samo mislim da bi posle dva dana pao u depresiju i isekao vene jer bi Jogurt neprekidno tvrdila kako je Nightwish zakon :lol:
a Yug....mnje..mrzi me da trazim :D

e sad ja da dodam jos jednu osobu koju bih mogla da vodim:Angel_of_Death ne znam da li ste je primetili...mislim to je zato sto je poznajem i skroz mi je OK :wink:
Ma on zbrisao zbog mene jer sam tvrdio da je Trance muzika a on suprotno...i dalje sam pri istom...
 
divno... kako da na ovo nisam odgovorila?... Ja cju ukratko... na pusto ostrvo bih ponela vino i pecaljku. Pecaljkom bi upecala zlatnu... neeee... srebrnu, k'o iz inata... :pPp (morsku :da:) ribicu i gadno bih je zeznula.
Prva zhelja: da mi poshalje Nekog...
Druga... da mi prebaci komplet komp opremu...
trecja... da imam josh beskonachno zhelja... :pPp
Onda bih i vas dovukla na ostrvo, moje zhelje bi iskoristili za sve i svashta... izmedju ostalog, trazhili bi jedan gusarski brod, pa bi nashe pljachashe nagone smirili malo... :pPp Banda cje biti na okupu... :da: muahahaha... :paranoichni_smiley: :pPp
 
i kaze lepo MaRe da se povede iskljucivo jedna osoba, da se jedna ne povede, i da se jedna stvar ponese...

ali, ne... svi su morali da ga izmenjaju... neko vodi dvoje, neko troje... neko nosi dve, neko brdo stvari...

Ali alex je kulminirala jer ne samo da je bukvalno SVE dovela na ostrvo, nego je i dovukla sve stvari, i plus svima obezbedila zelje... Au bre... toliko o temi sa pustim ostrvom...

:pPpPp
 
DJ_MaRe:
i kaze lepo MaRe da se povede iskljucivo jedna osoba, da se jedna ne povede, i da se jedna stvar ponese...

ali, ne... svi su morali da ga izmenjaju... neko vodi dvoje, neko troje... neko nosi dve, neko brdo stvari...

Ali alex je kulminirala jer ne samo da je bukvalno SVE dovela na ostrvo, nego je i dovukla sve stvari, i plus svima obezbedila zelje... Au bre... toliko o temi sa pustim ostrvom...

:pPpPp
Mislim da znam gde je greska u ovom topicu.Ti si lepo trebao pitati jel ko BIO na ostrvu,u slucaju da je bio onda nastpa pitanje KOGA je poveo,STA je poneo sa sobom... :wink: Onda bi ovaj topic bio mnogo bolji i sa blagoslovom boga da ima barem 2-3 odgovora na temu. :)
 
@Mare
jedan... dva... tri... pravila pravila... da bi me udavila... :pPp
Pa nemoj mi zameriti... (: Nasha planeta je jedno pusto ostrvo, u moru zvezda... :p Zashto pusto? Necju ovde patetisati... :pPp
Nemoj kukati vecj budi zadovoljan shto cje se i sve tvoje zhelje ostvariti ako ja realizujem ~misiju pusto ostrvo, tajni agent 009... :pPp
 
Alexandra9:
@Mare
jedan... dva... tri... pravila pravila... da bi me udavila... :pPp
Pa nemoj mi zameriti... (: Nasha planeta je jedno pusto ostrvo, u moru zvezda... :p Zashto pusto? Necju ovde patetisati... :pPp
Nemoj kukati vecj budi zadovoljan shto cje se i sve tvoje zhelje ostvariti ako ja realizujem ~misiju pusto ostrvo, tajni agent 009... :pPp
U pravu si Alex... nisam na to tako gledao... ti si prva osoba koja je moje interese uzela u obzir... thnx :wink:
 

Back
Top