Pusto Ostrvo

1.DJ_Mare..ne znam zashto...dopada mi se njegov nachin razmishljanja...(u uzi izbor ulazi i Sasha85 i chokolada)
2.Mortishaaa...nemam nishta protiv devojke,ali...koliko sam mogla da pratim njene postove...hm...ne slazem se bash najbolje sa njima :? ...ali,dobro.. :D
3.Mnooogo toga....ne mogu da se odluchim samo za jednu stvar.... :? :roll:
 
Peta W.:
1.DJ_Mare..ne znam zashto...dopada mi se njegov nachin razmishljanja...(u uzi izbor ulazi i Sasha85 i chokolada)
2.Mortishaaa...nemam nishta protiv devojke,ali...koliko sam mogla da pratim njene postove...hm...ne slazem se bash najbolje sa njima :? ...ali,dobro.. :D
3.Mnooogo toga....ne mogu da se odluchim samo za jednu stvar.... :? :roll:
:D najzad i mene neko da vodi na ostrvo... 8)
 
Moon Child:
wild_child:
Keeper:
mene josh niko :cry:
to mora zato shto sam nevaljao poglavica :pPp

Heheheh you were a bad boy........ni mene niko nije zvao.E zato poglavice imam ja jedan predlog.....a da mi lepo pustimo njih nek trule na pustom ostrvu a ajmo nas dvoje u Diznilend.Sta kazesh?
ja bih vodila oboje :D
Ne more oboje,samo jedno... :wink: 8)
 
Keeper:
wild_child:
Keeper:
mene josh niko :cry:
to mora zato shto sam nevaljao poglavica :pPp

Heheheh you were a bad boy........ni mene niko nije zvao.E zato poglavice imam ja jedan predlog.....a da mi lepo pustimo njih nek trule na pustom ostrvu a ajmo nas dvoje u Diznilend.Sta kazesh?

necju u diznilend.... bio sam vecj :?
mozhe negde drugde?
Resavska pecina... :lol:
 
Keeper:
wild_child:
Keeper:
mene josh niko :cry:
to mora zato shto sam nevaljao poglavica :pPp

Heheheh you were a bad boy........ni mene niko nije zvao.E zato poglavice imam ja jedan predlog.....a da mi lepo pustimo njih nek trule na pustom ostrvu a ajmo nas dvoje u Diznilend.Sta kazesh?

necju u diznilend.... bio sam vecj :?
mozhe negde drugde?

Pa meni je zelja da posetim Irsku i popijem jedan guinness u autenticnom Irskom pubu pa ako imas zelju da mi se pridruzish
 
PozdraF sFima!! 8)
traveler.gif
Vava'a%20Mounu%20island-01.jpg
 

Back
Top