Prvi Glas Srbije - 2. sezona

Za koga navijate?

  • Sara Jovanovic

    glasova: 3 11,1%
  • Nevena Bozovic

    glasova: 12 44,4%
  • Mirna Radulovic

    glasova: 12 44,4%

  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
Nevena
37 glasova (42%)
Sara
18 glasova (20%)
Mirna
32 glasova (36%)
http://www.prviglassrbije.net/

Mirna Radulović
45.2%
Nevena Božović
36.8%
Sara Jovanović
17.8%
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/362542/Ko-pobedjuje-u-Prvom-glasu-Srbije

Nevena Božović
36,1%
Mirna Radulović
32,7 %
Sara Jovanović
31,2%
http://www.telegraf.rs/ (anketa je na naslovnoj strani)

Mirna 26,3%
Nevena 46,0%
Sara 27,7%
http://www.prva.rs/sr/ankete/sve-ankete/results/27/Ko pobeđuje?.html?message=poll_thank_you

Nevena Božović - 46% (glasova : 1461)
Mirna Radulović - 35% (glasova : 1119)
Sara Jovanović - 18% (glasova : 580)
http://www.alo.rs/estrada/v-i-p/ko-pobeduje-u-prvom-glasu-srbije/9022

E ovo je stanje stvari i prognoze sa većine internet medija danas, manje od 3h pre velikog Superfinala. Ja mislim da je ovo itekako realno.
 
Pravila nisu promenjena skoro. Onaj ko je pratio novine, primetio je da je produkcija još pre mesec dana najavila da će se ovogodišnje superfinale bitno razlikovati od prošlog, ali da to čuvaju kao tajnu. :D

Znači to je "plan" koji se poprilično star i nema govora da je promenjen u zadnjih 7 dana.

Mislim da je to pravilo više uvedeno posle Saškinog ispadanja, da se spreči da pobedi Boris ili neko sličan.
 
Nevena
37 glasova (42%)
Sara
18 glasova (20%)
Mirna
32 glasova (36%)
http://www.prviglassrbije.net/

Mirna Radulović
45.2%
Nevena Božović
36.8%
Sara Jovanović
17.8%
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/362542/Ko-pobedjuje-u-Prvom-glasu-Srbije

Nevena Božović
36,1%
Mirna Radulović
32,7 %
Sara Jovanović
31,2%
http://www.telegraf.rs/ (anketa je na naslovnoj strani)

Mirna 26,3%
Nevena 46,0%
Sara 27,7%
http://www.prva.rs/sr/ankete/sve-ankete/results/27/Ko pobeđuje?.html?message=poll_thank_you

Nevena Božović - 46% (glasova : 1461)
Mirna Radulović - 35% (glasova : 1119)
Sara Jovanović - 18% (glasova : 580)
http://www.alo.rs/estrada/v-i-p/ko-pobeduje-u-prvom-glasu-srbije/9022

E ovo je stanje stvari i prognoze sa većine internet medija danas, manje od 3h pre velikog Superfinala. Ja mislim da je ovo itekako realno.
a kvote u kladzi:roll:
 
Mislim da je najuverenija u pobedu ipak Mirna, gledajući emisiju kod Ivana, u kojoj je Nevena bila divna, tako opuštena, obična, a opet posebna, normalna devojka, duhovita i nasmejana, dok je Sara bila malo više namrgođena i smušena, izgledalo je kao da se kiselo smeje, jer je izgleda shvatila da od njene pobede ipak nema ništa, pre svega zbog pravila žirija u Superfinalu, a i medija koji su je baš (ne mogu reći neopravdano, ali dobro, to je sad druga tema) napali u zadnjoj nedelji, nakon njenog ulaska u Superfinale uprkos po mnogima daleko boljem Zoranu te večeri, a Mirna je pak, kao i u takmičenju, i ovde bila sasvim opuštena, mirna :mrgreen: , i jednostavno onako, bez nekih tenzija. Ne mogu da kažem da se činilo da je umišljena, nikako, ni da je uverena u pobedu, ili da je proračunata, već jednostavno takva je devojka, ima puno samopouzdanja, a i žiri joj ga je svih ovih nedelja dao i toliko je hvalio, pa je normalno da se ona možda od svih devojaka, iako je po mnogima Nevenica ipak glavni favorit, nada pobedi.

Večeras je najbitnije kako će devojke otvoriti, i zatvoriti veče. Možda i najbitniji je prvi nastup, u kome bi se devojke pokazale u najboljem mogućem svetlu, ne moraju to biti zahtevne pesme, već, pak, pre svega pesme koje im najviše leže i u kojima će se one najbolje pronaći, i imati kompletan nastup. I glasovno, što je najbitnije, i emocionalno, i stilski, i scenski. Pošto će prvi krug i odlučiti finalistkinje, i jedino tada će publika imati odluku u svojim rukama, što je možda, po meni, i pametno, i mogu reći da se slažem sa ovom odlukom, da žiri proglasi pobednika, jer jedino tako može zaista pravedan pobednik, koji je najviše pokazao tokom cele večeri, postati. A žiri bi u svakom drugom slučaju narod teško prevario, tako da mesta za svoje favorite ovoga puta nema, i ne bih ulazio u to, kome više leži ovakav sistem, a kome ne.

Jednostavno, ko najviše pokaže, taj je pobednik. Mislim da će ipak, i posle svega, Sarini navijači pokleknuti pod naletom Mirninih, čiji će ove večeri imati organizovano glasanje u Subotici, pod okriljem Opštine, inače poznatoj po sjajnoj podršci svojih takmičara u muzičkim takmičenjima, a naravno, Nevenini, Kosovci će takođe glasati, jer su svakako i oni veliki i zdušni glasači, a i ne samo oni, već i svi drugi koji iole cene lep i pravi glas i ono što ima Nevena, a to je nežnost i jak utisak koji ostavlja svojim glasom, i naravno izgledom. Ona ne mora da išta više sem lica pokaže, da bi se videlo koliko je prelepa i divna.

Tako da će se večeras 90% u žiriju birati između Nevene i Mirne, sećamo se kako jednom prilikom nisu mogli odlučiti koja je bolja, e sad će morati. Po meni, bilo bi dobro da pobedi bilo koja od njih dve, i Mirna, ali svakako je Nevena devojka iza koje su stali svi, ne samo ˇnjeniˇ glasači, već i brojne poznate ličnosti, uključujući Mariju Šerifović, i mnoge druge priznate muzičare, a svakako se u svim kuloarima priča o njenom glasu i lepoti koju ona prenosi i sigurno je da nju podržava najbrojnija publika, tj. ˇcela Srbijaˇ, ali ne u smislu 7.000.000 ljudi, već toga da kod nje ne postoji lokalno opredeljeni glasači, već su jednostavno svi ljudi, koji su prepoznali njen neverovatan talenat, podržali nju. A njih ima najviše, to je sigurno, jer se na retkim mestima govori o Mirni, o Sari na puno, ali uglavnom u negativnom kontekstu, a o Neveni, na svim.

Zato večeras glasajmo za NEVENU, a najbitniji je prvi krug. Tu mora odabrati neku sjajnu i poznatu domaću pesmu, u kojoj se pronalazi i u kojoj će svu nežnost i lepotu u svom glasu moći iskazati, npr. ˇGde da odem da te ne volimˇ, ˇKošavaˇ, bilo bi idealno, ili za prvi ili poslednji krug, jer svakako mora identično impresionirati i publiku i žiri. Mogla bi i neku stranu, tipa pesme Celine Dion iz Titanic-a, ˇMy heart will go onˇ, ili nešto od Adele, ˇSomeone like youˇ, npr. No, videćemo, ostavimo sve na njoj i njenom izboru. Nevena je od početka bila konstantna, i još na audiciji pokazala sve što poseduje, bar smo tako mislili, ali je to bio tek početak njenog raskošnog glasa u kome je pustala da uživamo tokom takmičenja. I njen glavni adut od početka do kraja bio je glas, siguran sam da će tako večeras i ostati. Samo pametan izbor pesama, i za žiri nešto što bi ih zaista impresioniralo, i gde bi ona znala da sigurno može uspeti i da će joj to biti najbolji nastup ikada u takmičenju.

Samo nešto u čemu će biti najbolja, i sa kojom će izvedbom zaista zaseniti sve, pa čak i simpatije žirija koje gaje prema Mirni, i dokazati da je bolji vokal od nje, i naravno zaslužiti pobedu! U svim se žanrovima pokazala kao perfektna, od ˇZajdi zajdiˇ, gde je otpevala zaista jednu od najlepših verzija te pesme, ˇVidovdanaˇ, gde je otpevala ubedljivo najlepšu verziju te pesme, pa do ˇI will always love youˇ, koju se druge dve finalistkinje ne bi nikada usudile odabrati, pa ˇWithout youˇ, ˇBecause of youˇ, Večeras svi koji glasaju za dobrotu, za prave vrednosti i uspeh onoga što vredi, glasajte za Nevenu! :)

nevena-bozovic-1353103549-230774.jpg


Kako je samo ovo lepo...! NAPRED NEVENICAAA!!! :hej:
 
brate lepo sto si se potrudio ali si totalno neobjektivan cim pominjes ivana i utiske ponasanja u emisiji

Utisci u emisiji su potpuno nevezano od mojih utisaka osobito o takmičenju. To sam prokomentarisao čisto jer sam video da se diskutuje o tome ranije nisam stigao da se uključim u diskusiju i ja, pa zato. :)

Kao da će to što sam napisao za Ivana, a što je inače prilično realno, nekome promeniti mišljenje, pa npr. neće glasati za Mirnu, već Nevenu, ne razumem? :lol:

Svako ima pravo na svoje mišljenje i viđenje stvari, i da glasa za koga hoće. Ja sam mišljenja da je u petak i Mirna bila totalno opuštena i onako, samouverena, lepo raspoložena i vidi se da je normalna i dobra devojka, a što se tiče Sare, ona je sva stegnuta bila, kao da je sedela na ekserima, stalno se nešto mrdala, i smejala na silu, očigledno jer joj je žao zbog natpisa u medijima koji su joj znatno umanjili šanse za pobedu.
 
Utisci u emisiji su potpuno nevezano od mojih utisaka osobito o takmičenju. To sam prokomentarisao čisto jer sam video da se diskutuje o tome ranije nisam stigao da se uključim u diskusiju i ja, pa zato. :)

Kao da će to što sam napisao za Ivana, a što je inače prilično realno, nekome promeniti mišljenje, pa npr. neće glasati za Mirnu, već Nevenu, ne razumem? :lol:

Svako ima pravo na svoje mišljenje i viđenje stvari, i da glasa za koga hoće. Ja sam mišljenja da je u petak i Mirna bila totalno opuštena i onako, samouverena, lepo raspoložena i vidi se da je normalna i dobra devojka, a što se tiče Sare, ona je sva stegnuta bila, kao da je sedela na ekserima, stalno se nešto mrdala, i smejala na silu, očigledno jer joj je žao zbog natpisa u medijima koji su joj znatno umanjili šanse za pobedu.
evo ti i dalje opisujes njihovo ponasanje u emisiji:roll:ovo je prvi GLAS a ne samopouzdanje i slatkoca..ok ja se lozim na nevenu al ne bih glaso za nju da ne zna peva..mislim ni ovako necu:lol:
 
Jedva cekam,da vidimo da li ce biti objektivno i da li ce pobediti glas(Mirna) ili nesto drugo.....

:hahaha: :hahaha: to se i ja pitam.............

Ta poruka nije za one koji će glasati za Mirnu, već one koji će glasati za Nevenu, da glasaju još više, a i za one koji se nećkaju za koga će, pa da im malo iskristališem i predstavim svoje viđenje stvari i samo lično mišljenje, i naravno da nateram i one koji su samo ˇgledaociˇ i koji neće glasati večeras, već samo pasivno navijati, da glasaju, i da se posle ne kuka kako je neko nepravedno pobedio, kao prošle nedelje kada je Zoran došao u situaciju da ide u duel, iako to ni po kom osnovu nije zaslužio, i na kraju i ispao! Pa su onda svi počeli kukati i napadati Saru. Pa Sara ima jako glasačko telo (devojčice uglavnom), za nju su glasali, za Zokija nisu i to je to.

A kad bi pobedila Nevena, to ne bi bila pobeda glasa, jel da? Verovatno bi pobedila zato što je plavuša :lol:
 
evo ti i dalje opisujes njihovo ponasanje u emisiji:roll:ovo je prvi GLAS a ne samopouzdanje i slatkoca..ok ja se lozim na nevenu al ne bih glaso za nju da ne zna peva..mislim ni ovako necu:lol:

Pa komentarišem emisiju, aman čoveče :mrgreen: I njihovo ponašanje tamo, ništa više.

Pa naravno, Nevena zna da peva i zato ona zaslužuje pobediti, po meni bar, jer zna da peva više od bilo koga. Niko kao ona nije sve žanrove ˇpokidalaˇ...
 
A sad moze i ovako...

Veceras svi glasajte ZA MIRNU.

Devojka, fakat, ima fenomenalan glas, a za razliku od ostale dve finalistkinje nikada nije bila favorizovana ni od medija, ni od strane produkcije. Od pocetka joj je bio dat trnovit put: u duelu je bila sa Nevenom (gde je, po meni, bila bolja). Onda su poceli da je setaju po zanrovima koji joj ne stoje, i da joj daju pesme u kojima ne moze da se istakne. U svim ovim situacijama je bila odlicna. Samo je Mirna pevala tralala pesmicu u temi o svom kraju, i samo je njoj zapalo u prosloj emisiji, kada je bilo odlucujuce, da peva narodnjak. Sve to je izdrzala i bila je uvek fantasticna. Mediji su je se setili tek kada ih je ostalo petoro, pre toga kao da nije ni postojala (iako je konstantno bila na visini zadatka), dok smo za ostale finalistkinje culi hvalospeve jos u audiciji/pre finala.

Devojka je imala stvarno trnovit put do superfinala, a jos i deluje da nema "ledja" (za razliku od preostale dve takmicarke), + ima fenomenalan glas, tako da je moj savet da se veceras glasa za Mirnu.

:zper:
 

Back
Top