Prvi Glas Srbije - 2. sezona

Za koga navijate?

  • Sara Jovanovic

    glasova: 3 11,1%
  • Nevena Bozovic

    glasova: 12 44,4%
  • Mirna Radulovic

    glasova: 12 44,4%

  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
meni se svidza sto je Radovicka u ziriju, mislim da ume da prepozna kvalitet i ume da uozbilji pricu kad treba... deluje i kao neko ko ume da se zeza... plus u odnosu na proslu godinu
a kandidati, majko moja, kako sam se ja kidala sinoc... kad je dejvid skocio u rupu ponestalo mi vazduha... kakva je ono simbiJoza bogtemazo :lol:
ona pankerka mi je bila sipma ako izuzmemo da kresti
nem pojma, ja im se divim svima, totalni anonimusi koji su u stanju tako da se ogole pred zirijem i publikom, a znaju da mogu da budu zestoko ismejani, skidam kapu... narocito onaj decko koji muca :worth: treba imati herca za tako nesto
 
Svi oni zajedno, i pevaci i ziri, ne bi umeli jedan posten pasulj da skuvaju.
U zemlji kojoj preti glad treba nam prvi traktor Srbije, prvi proizvodjac zita Srbije, prvi plug Srbije.

Sta ce pevaci jednoj shebanoj zemlji? Ko i zasto placa fabrikovanje pevaca?
 
Gledacu i ovaj serijal.
Trudicu se da propratim, buduci da zima stize, a tada ne volim da budem mnogo van topline doma.
Iziskuje premnogo odece. :D

Mislim da neki komentari od strane zirija mogu da pomognu takmicarima s talentom, i onima koji prodju, ali me zanima i saljivi i lucidni sloj osoba koje ce se radi reklame pojavljivati, ne mareci za to poseduju li uistinu talenta. :D

Videcemo se kako ce se Aleksandra snaci u ziriju, ali Lena je umela i da blistavi ali i da iritira.
 
Koju školu muzičku pohađa ona fensi devojčica, ljubiteljka mode i cvetnih dezena, kad joj taj stručni kadar daje palac na gore i podršku u javnim nastupanjima.
Ko joj urađa tu gordost, samopouzdanje?
Ona je u neverici slušala Aleksandrine reči, kao da prvi put čuje da nema veze sa pevanjem!
Njen krug prijatelja se prijateljima ne sme nazivati!
Vlado nije smeo ni u šali da da zeleno svetlo. Devojka je bila šokirana!
Kasniji stav bio je tipičan. U svakom serijalu, po svemu sudeći, biće jedna nadobudna Maša.:D

Ana, posebna devojka, od meditacije, joge i Indije kao iz sekte da stiže.

Pumpadžiju kad videh, po stavu i priči mišljah da će biti jedan od nesluhista. Ali grdno se prevarih.

U tolikom broju pevati Adel, presmešno. Neinovativno.
Ja bih, da se negde želim takmičiti, i da znam da pevam, tražila pesmu dosad nepopularnu. Nikako onu u žiži.
Kliše muzike.
 

Back
Top