Problemcic:((

@ nensi4ever:da, ja sam uvek OK dok se ne ispostavi suprotno. tj. dok ne kazhem neshto shto se nekom ne svidja. e onda nisam OK. naravno da necju da ti preskachem postove taman posla. lichim li ti na flegmu?
a ako se tebi ova tema ne svidja i ova "hvalisava" devojchica ne svidja i njen navodni problem, shta si se onda koji **** javila?

@nensi90: shta joj se vratilo? jel ona ispaljivala tipove pa da joj se sad ovim vrati? shta ti mlatarash?
jeste, pajser ju je provalio da je mala hvalisava, rekla je "vrtela sam ih oko malog prsta". al to josh uvek ne znachi da je ispaljivala. tako da bih voleo da se to razjasni.
i ne zameram ti toliko na gluposti koju si rekla vishe na rugachkom tonu tvog posta. dakle ne rugaj se. reci shta mislish pa makar lupila ko shto jesi, budi oshtra i gruba, ili budi blaga, svejedno, al se ne rugaj. bu-me-rang...... nemoj da se tebi vrati bumerang. :roll:
 
@Keeper pa ni tebi se sigurno ne bi svidelo da ti neko kaze da si -bla bla bla-,zbog toga shto si iskazao svoje mishljenje :roll:
mislim ono briga me bash...moje mishljenje sigurno necesh promeniti svojim komentarima
 
ah, tebi cju nensi4ever da se izvinim, nisam do kraja prochitao tvoje mishljenje i savet, vecj sam bio polovichan. dobro si joj rekla na kraju. yebiga prochitao sam do pola i potcenio.

izvinjavam se na svojoj brzopletosti.
 
hehe... ma ne... vidim nesto je krenulo da se zahuktava pa pomislila evo neke akcije na krsti, al nista! pf! ;p sawim se... blja... pogubih se... nego da se vratimo na temu. Saro sta se desava sa deckom? Jel se javio?
 
sara!:
nije se javio...
ma zvace on sigurno...
sad se nerviram sto sam otvarala temu jer ispadam "hvalisava",sto mislim da nisam:(
a i svi ste se posvadjali,smrc:(

neće srećo, neće..
pomiri se sa tim
pa jer bi ti ostavila nekog toliko da čeka, da ti se stvarno sviđa?

- ne.

*

i mislim da se nisi hvalisala
ako ti je za utehu
 
@decko
ma bravo! ;)
e025.gif
 
Keeper:
@nensi90: shta joj se vratilo? jel ona ispaljivala tipove pa da joj se sad ovim vrati? shta ti mlatarash?
jeste, pajser ju je provalio da je mala hvalisava, rekla je "vrtela sam ih oko malog prsta". al to josh uvek ne znachi da je ispaljivala. tako da bih voleo da se to razjasni.
i ne zameram ti toliko na gluposti koju si rekla vishe na rugachkom tonu tvog posta. dakle ne rugaj se. reci shta mislish pa makar lupila ko shto jesi, budi oshtra i gruba, ili budi blaga, svejedno, al se ne rugaj. bu-me-rang...... nemoj da se tebi vrati bumerang. :roll:
sta mlataram, nemoj da me nerviras, ja cu da komentarisem onako kako JA hocu!
sto se bumeranga za mene tice, ja ZNAM da ce da se vrati! pa???treba da postavim temu??? :? nece da pomogne...sve se vraca, tako ce i meni da se vrati za svaku ruznu rec koju govorim medi ovih dana....pa, sta da radim...tako je kako je
 
sara!:
Imam problem...
Mnogima ce zvucati glupo,ali mene to tako nervira da to nije normalno :(

Ljubavnih problema u zivotu nisam imala....Imala sam svakog decka kog sam htela i svakog jednog sam vrtela oko malog prsta....Stvari i dalje stoje tako,mogu da imam svakog tipa,ali je meni privukao paznju jedan totalni kreten... Lep,zgodan,pametan,dobro se oblaci,popularan....JAKO mi je privukao paznju.... Iako su mi svi govorili : NEMOJ,KRETEN JE! ja sam bila sa njim... Bili smo u nekoj semici vise od mesec dana,sve je bilo fino i lepo i onda je kreten prestao da mi se javlja!!! Evo nismo se culi vec nedelju dana,poslala sam mu 3 porukice,nije mi odgovorio.... smrc
svi mi kazu da ga zaboravim i da nadjem nekog drugog,ali ja jednostavno NE MOGU!
ne mogu da obratim paznju ni na jednog tipa,svi su mi bez veze
ne mogu da zaboravim ovog
ne mogu da prestanem da budem skenjana
ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da ne drzim stvari pod kontrolom kao sto je do sad bio slucaj!!!
sta mislite da treba da radim??
p.s. znam da je jako glupa tema ali sad mi je lakse kad sam to sve napisala:)
kazes da svakog mozes da imas, pa da te razocaram, kod mene nemas nikakve sanse :lol:
nego, znas macko, svako koliko god da je savrsen mora da prezivi prvu ljubavnu patnju i odbijanje, sta da ti radim, pomiri se da moras kroz to da prodjes, a taj lik kojeg si nazvala bezvrednim kretenom je covek koji ima stav i to bilo tako fatalno kod tebe, ti si mislila da su muskarci obicni pastuvi koji su robovi svojeg seksualnog nagona, pa si to koristila da ih vrtis, ali kad si naisla na nekog koji ima licnost, poklekla si, sta da ti radim, mislim da si zasluzila da ti se to desi i ne bi bilo pravedno da svi mi obicni ljudi kroz to prodjemo, a ti ne prodjes.............
sta mislis kakve sam ja traume doziveo zbog riba i sta sam sve proziveo, pa opet tu ne trubim svima na netu, imas li ti malo dostojanstva?!
sta da radis? hmmmmmmm, pa kuvaj se malo, patnja je covekov najbolji prijatelj, kroz patnju ces nauciti da poshtujes neke stvari i sazreces kao individua :D
 
sara!:
Imam problem...
Mnogima ce zvucati glupo,ali mene to tako nervira da to nije normalno :(

Ljubavnih problema u zivotu nisam imala....Imala sam svakog decka kog sam htela i svakog jednog sam vrtela oko malog prsta....Stvari i dalje stoje tako,mogu da imam svakog tipa,ali je meni privukao paznju jedan totalni kreten... Lep,zgodan,pametan,dobro se oblaci,popularan....JAKO mi je privukao paznju.... Iako su mi svi govorili : NEMOJ,KRETEN JE! ja sam bila sa njim... Bili smo u nekoj semici vise od mesec dana,sve je bilo fino i lepo i onda je kreten prestao da mi se javlja!!! Evo nismo se culi vec nedelju dana,poslala sam mu 3 porukice,nije mi odgovorio.... smrc
svi mi kazu da ga zaboravim i da nadjem nekog drugog,ali ja jednostavno NE MOGU!
ne mogu da obratim paznju ni na jednog tipa,svi su mi bez veze
ne mogu da zaboravim ovog
ne mogu da prestanem da budem skenjana
ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da ne drzim stvari pod kontrolom kao sto je do sad bio slucaj!!!
sta mislite da treba da radim??
p.s. znam da je jako glupa tema ali sad mi je lakse kad sam to sve napisala:)

pa eto ti... pomiri se sa cinjenicom da ipak postoji i neko koga ne mozes da vrtis oko malog prsta...niti oko bilo kog prsta... :D
 

Back
Top