Problemcic:((

******* sta da ti kazem uspeno studiranje etf-a cini svoje, sta da vam vise kazem, malo sam preterao sa patetikom, predispitno (ne)raspolozenje, ali dobro sam uradio ispit, tako da cu da izbrisem post, ipak ovde ima i dece
@makijaveli: pretisno sam ga
@decko88: stalno nesto menjas misljenje o meni, bas si neki choodan tiiiiiiip
 
Niko ne moze bas svakog da vrti oko malog prsta i nadam se da si sad to shvatila,kao i to da nije poenta da budes u vezi gde samo jedan drzi kontrolu,a onaj drugi ide za njim ko kucence..ovo te je malo spustilo na zemlju.Ne mislim da se hvalis,ali mislim da si se malo uobrazila,pa ti je ovo bio hladan tus.

Mozde te pozove,mozda ne,otkud mi znamo sta se desava s dechkom,ali niste bili u ne znam kakvoj vezi pa da se sad cudis "gde nestade" , to sto je prestao da te zove se desava u 80% tinejdzerskih veza.
Nemoj da ga zoves,ni da mu saljes poruke.
 
sara!:
Imam problem...
Mnogima ce zvucati glupo,ali mene to tako nervira da to nije normalno :(

Ljubavnih problema u zivotu nisam imala....Imala sam svakog decka kog sam htela i svakog jednog sam vrtela oko malog prsta....Stvari i dalje stoje tako,mogu da imam svakog tipa,ali je meni privukao paznju jedan totalni kreten... Lep,zgodan,pametan,dobro se oblaci,popularan....JAKO mi je privukao paznju.... Iako su mi svi govorili : NEMOJ,KRETEN JE! ja sam bila sa njim... Bili smo u nekoj semici vise od mesec dana,sve je bilo fino i lepo i onda je kreten prestao da mi se javlja!!! Evo nismo se culi vec nedelju dana,poslala sam mu 3 porukice,nije mi odgovorio.... smrc
svi mi kazu da ga zaboravim i da nadjem nekog drugog,ali ja jednostavno NE MOGU!
ne mogu da obratim paznju ni na jednog tipa,svi su mi bez veze
ne mogu da zaboravim ovog
ne mogu da prestanem da budem skenjana
ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da ne drzim stvari pod kontrolom kao sto je do sad bio slucaj!!!
sta mislite da treba da radim??
p.s. znam da je jako glupa tema ali sad mi je lakse kad sam to sve napisala:)

chudo da nisam pre odgovorio na ovu temu:)
definitivno treba da promenish mishljenje o sebi
znachi:
Imala si svakog decka kog sam htela i svakog jednog si vrtela oko malog prsta...Stvari i dalje NE stoje tako, ne mozesh da imash svakog tipa jer te je zajebo jedan totalni kreten.
ja ga nebi nazivao kretenom jer da nije bilo njega ti bi i dalje zivela sa tim da mislish da mozesh da imash svakog i da mozesh da ih vrtish oko malog prsta...ne znam kako da ga nazovem ali kreten ne ide...ko se ne slaze nek me ispravi.

volim kad shetam gradom i naletim na takvu neku curu, istripovanu...i najchesce dobacim komentar njenoj drugarici koja je 10 puta gora riba od nje, a nju ko ...
nemojte sad pomisliti da sam ja ljubomoran na takve devojke, DALEKO BILO:lol:....samo eto, volim da ih spushtam na zemlju
 
Imam problem...
Mnogima ce zvucati glupo,ali mene to tako nervira da to nije normalno :(

Ljubavnih problema u zivotu nisam imala....Imala sam svakog decka kog sam htela i svakog jednog sam vrtela oko malog prsta....Stvari i dalje stoje tako,mogu da imam svakog tipa,ali je meni privukao paznju jedan totalni kreten... Lep,zgodan,pametan,dobro se oblaci,popularan....JAKO mi je privukao paznju.... Iako su mi svi govorili : NEMOJ,KRETEN JE! ja sam bila sa njim... Bili smo u nekoj semici vise od mesec dana,sve je bilo fino i lepo i onda je kreten prestao da mi se javlja!!! Evo nismo se culi vec nedelju dana,poslala sam mu 3 porukice,nije mi odgovorio.... smrc
svi mi kazu da ga zaboravim i da nadjem nekog drugog,ali ja jednostavno NE MOGU!
ne mogu da obratim paznju ni na jednog tipa,svi su mi bez veze
ne mogu da zaboravim ovog
ne mogu da prestanem da budem s*****na
ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da ne drzim stvari pod kontrolom kao sto je do sad bio slucaj!!!
sta mislite da treba da radim??
p.s. znam da je jako glupa tema ali sad mi je lakse kad sam to sve napisala:)

hah ja bi pre rekla da si u ovoj prici ti ispala najveci kreten :lol:
 
Мене изненадило што је девојка имала 17 година кад је поставила тему:neutral:
Такво схватање везе и јурцање за популарнима би се очекивало од некога ко има максимално 13 година:neutral:
 
Imam problem...
Mnogima ce zvucati glupo,ali mene to tako nervira da to nije normalno :(

Ljubavnih problema u zivotu nisam imala....Imala sam svakog decka kog sam htela i svakog jednog sam vrtela oko malog prsta....Stvari i dalje stoje tako,mogu da imam svakog tipa,ali je meni privukao paznju jedan totalni kreten... Lep,zgodan,pametan,dobro se oblaci,popularan....JAKO mi je privukao paznju.... Iako su mi svi govorili : NEMOJ,KRETEN JE! ja sam bila sa njim... Bili smo u nekoj semici vise od mesec dana,sve je bilo fino i lepo i onda je kreten prestao da mi se javlja!!! Evo nismo se culi vec nedelju dana,poslala sam mu 3 porukice,nije mi odgovorio.... smrc
svi mi kazu da ga zaboravim i da nadjem nekog drugog,ali ja jednostavno NE MOGU!
ne mogu da obratim paznju ni na jednog tipa,svi su mi bez veze
ne mogu da zaboravim ovog
ne mogu da prestanem da budem s*****na
ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da ne drzim stvari pod kontrolom kao sto je do sad bio slucaj!!!
sta mislite da treba da radim??
p.s. znam da je jako glupa tema ali sad mi je lakse kad sam to sve napisala:)


Ako je pametan, zgodan i lep, zašto onda kažeš da je kreten?

Sta da radiš? Hm, pod uslovom da ne lažeš, pozovi njegove i vidi da li je dečko živ i zdrav.

Ako je živ i zdrav, onda ga zovi.

U svakom slučaju, kako si dozvolila da prođe nedelja, a da se ne čujete?
 
Ako je pametan, zgodan i lep, zašto onda kažeš da je kreten?

Sta da radiš? Hm, pod uslovom da ne lažeš, pozovi njegove i vidi da li je dečko živ i zdrav.

Ako je živ i zdrav, onda ga zovi.

U svakom slučaju, kako si dozvolila da prođe nedelja, a da se ne čujete?

ne znam da li kontas da je devojka temu postavila 2006.......
 
Imam problem...
Mnogima ce zvucati glupo,ali mene to tako nervira da to nije normalno :(

Ljubavnih problema u zivotu nisam imala....Imala sam svakog decka kog sam htela i svakog jednog sam vrtela oko malog prsta....Stvari i dalje stoje tako,mogu da imam svakog tipa,ali je meni privukao paznju jedan totalni kreten... Lep,zgodan,pametan,dobro se oblaci,popularan....JAKO mi je privukao paznju.... Iako su mi svi govorili : NEMOJ,KRETEN JE! ja sam bila sa njim... Bili smo u nekoj semici vise od mesec dana,sve je bilo fino i lepo i onda je kreten prestao da mi se javlja!!! Evo nismo se culi vec nedelju dana,poslala sam mu 3 porukice,nije mi odgovorio.... smrc
svi mi kazu da ga zaboravim i da nadjem nekog drugog,ali ja jednostavno NE MOGU!
ne mogu da obratim paznju ni na jednog tipa,svi su mi bez veze
ne mogu da zaboravim ovog
ne mogu da prestanem da budem s*****na
ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da ne drzim stvari pod kontrolom kao sto je do sad bio slucaj!!!
sta mislite da treba da radim??
p.s. znam da je jako glupa tema ali sad mi je lakse kad sam to sve napisala:)

Go kill yourself ...

Najsladje ti je ono shto ne mozhesh da imash , cccc .

Ozbiljno , ili nadji nachin da ti se vrati ( ko zna , mozhda ako ga napravish ljubomornim sa drugim cesh uspeti da povretish njegovu pazhnju ) , ili josh bolje da pokushash da promenish taj stav " Mora sve da je pod mojom kontrolom "
 
Dragi Rekles,tema je MA-HAAA.TORA :D
dosad je dotična osoba,ako je dobila svakog koga je poželela,jedna od najvećih kurvi :mrgreen:

a i način razmišljanja
pf,ista je ja
i ja sam uvek dobijala koga sam htela,ali samo i isključivo jer sam igrala u svojoj ligi
da sam poželela neke manekene,fubalere,rke-krke,đavola bi dobila :mrgreen:
 
Dragi Rekles,tema je MA-HAAA.TORA :D
dosad je dotična osoba,ako je dobila svakog koga je poželela,jedna od najvećih kurvi :mrgreen:

a i način razmišljanja
pf,ista je ja
i ja sam uvek dobijala koga sam htela,ali samo i isključivo jer sam igrala u svojoj ligi
da sam poželela neke manekene,fubalere,rke-krke,đavola bi dobila :mrgreen:

Daleko bilo da je ista ti :lol:
 

Back
Top