Problemcic:((

Ma pustite devojku. To se svim vunama sa foruma može desiti a i likovima. Kontam da je devojka htela da vidi da li se neko našao nekad u takvoj situaciji i da li može da joj pomogne. Aj sad opustite se malo, ako hoćete pišite na temi ako nećete ne morate.
 
Nixxx:
Ma pustite devojku. To se svim vunama sa foruma može desiti a i likovima. Kontam da je devojka htela da vidi da li se neko našao nekad u takvoj situaciji i da li može da joj pomogne. Aj sad opustite se malo, ako hoćete pišite na temi ako nećete ne morate.
Svi smo se barem jednom nasli u takvoj situaciji.
 
naancy90:
sta mlataram, nemoj da me nerviras, ja cu da komentarisem onako kako JA hocu!
jesi proverila da ti nije izrasla kita ovih dana? :roll:

naancy90:
sto se bumeranga za mene tice, ja ZNAM da ce da se vrati! pa???treba da postavim temu??? :? nece da pomogne...sve se vraca, tako ce i meni da se vrati za svaku ruznu rec koju govorim medi ovih dana....pa, sta da radim...tako je kako je[/COLOR][/FONT]
shta da radish, prestani da radish to shto cje da se vrati.
a narochito da popujesh drugima za neshto shto i sama radish.
 
nensy4ever:
Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo. (Ivo Andric)
(hocu sad ja aplauz) :lol:
c011.gif
 
decko88:
Ona... tebe... ne moze da ima......
pazi, tebrice, kad je jedna nives celzijus dobila korpu kod nekog lika, svaka riba koliko god dobro da izgleda dobije korpu............ te dobre ribe, kad vide da prolaze kod svih postanu arogantne, pa se onda nekom to smuci u korpira ih to ti ja kao jin i jang, kad dostignes vrhunac u necemu, jedino mozes da padnes :lol:
 
mare34:
pazi, tebrice, kad je jedna nives celzijus dobila korpu kod nekog lika, svaka riba koliko god dobro da izgleda dobije korpu............ te dobre ribe, kad vide da prolaze kod svih postanu arogantne, pa se onda nekom to smuci u korpira ih to ti ja kao jin i jang, kad dostignes vrhunac u necemu, jedino mozes da padnes :lol:
To bre majstore!!! Tako je, 100% si u pravu!
 
ma nemoj. da vidish kako ja jednu arogantnu koleginicu dresiram.... krenula je na mene ko rospija, mislila je pipkacje me malo kao usput i ja cju pasti na kolena, a sad mi donosi zadatke i pomazhe mi, usput ja malko flertam dajem lazhnu nadu....
neko nekog za'ebava samo se nadam da zapravo ona mene ne voza :)
poshto se takve stvari lako preokrecju :evil:
 
Keeper:
ma nemoj. da vidish kako ja jednu arogantnu koleginicu dresiram.... krenula je na mene ko rospija, mislila je pipkacje me malo kao usput i ja cju pasti na kolena, a sad mi donosi zadatke i pomazhe mi, usput ja malko flertam dajem lazhnu nadu....
neko nekog za'ebava samo se nadam da zapravo ona mene ne voza :)
poshto se takve stvari lako preokrecju :evil:
bravo, majstor, moj si idol............ :lol:
 

Back
Top