Priprema se fašistički festival u Kanjiži

Pogledaj ti samo te glupe čangoške face. To bre niko ne zna da se potpiše.

Inače, pre par dana su mi ispred agencije prošla dva klipana sa tim trakama na rukavima. Bio sam zaprepašten, i nisam na vreme reagovao. Posle sebi nisam mogao da oprostim što ih nisam zaustavio i išamarao, mamicu im hebem hortijevsku.

Pa to i ja kažem.
Budaletine koje treba nalupati za primer.
 
Uhapšene pristalice Mađarske garde
Posted Mon, 05/07/2010 - 18:48 in fašizam
Budimpešta -- Mađarska policija uhapsila je više od 70 pristalica zabranjenog udruženja "Mađarska garda", paravojne formacije radikalne nacionalističke partije Jobik.

Oko 600 pristalica "Garde" izašlo je juče popodne na ulice Budimpešte, u znak podsećanja na prošlogodišnju zabranu udruženja.

Oni su nosili nacionalne trobojke i zastave koje simbolizuju ekstremnu desnicu. Nekoliko stotina policajaca u gradu bili su zaduženi da spreče moguć sukob ekstremista i učesnika gej parade, koja se održavala u blizini.

Uhapšene osobe bacale su čaše, vičući na okupljene policajce.

Nekoliko političara iz redova Jobika i njihovih pristalica govorilo je na trgu Eržebet, kritikujući odluku policije da spreči demonstrante da mu priđu.

Ranije juče policijska uprava u Budimpešti je saopštila da je uhapsila više od dvadeset aktivista, okupljenih na dva skupa zabranjenog udruženja, zbog posedovanja imitacija vatrenog oružja.
Ako kakite sa vestima , ovo je sa istoga sajta sa kojega je i informacija u naslovu , stvarno ovde postoje govna među forumašima.
 
Просек година 40.:hahaha: а и жене су ту.:mrgreen:

Нису ови никаква опасност.;)

Па не бих се ја превише ни смејао нити правио да то "није ништа"... тако је било увек кроз историју па су људи завршавали испод леда..

Neonacisti.10318.jpg
 
A ja ne razumijem one koji antifašizam poistovjećuju sa komunistima.

Nego reci ti meni je l' si ti naučio razliku između Indijaca i Indijanaca? :hahaha:

Већ сам рекао да је то била правописна грешка, а ви који неможете да дискутујете на ову тему како треба и чије ставове разбијем у две три реченице одмах се хватате за неку ситну грешку у писању, као пијан за плот, и понављате је милионима пута не би ли скинули бруку са себе скретањем пажње људи на другу ствар.

I jesi li počeo čitati išta drugo osim Klasena i Istarhova?
Ima Djuka još pisaca!

Ево примера. Дам ти два писца који поткрепљују одређену област твог незнања, а ти одмах почнеш да причаш то што причаш (наравно не верујем да си погледао нешто више од наслова). Читао сам ја много више књига него што ти можеш да замислиш.

A je l' slučajno znaš da je Marksovo učenje posljednji filozofski sistem Zapada?
O tome ne piše ništa kod Klasena ... a?

Браво за њега, а и за такав запад.
 
Mos misliti koliko su onda tek domaci fasisti , obrazovci i slicni jadni, kad im je jedan kepec Zeka trn u oku i ratuju sa njim preko neta ,a u RL nista .:mrgreen:

Образовци су либерали, са њима немам ништа, осим што се можда слажемо око геј парада и сл. Већина образоваца подржава улазак Србије у ЕУ, толико о њима...
 
Ma neko mađarsko Dugino poselo...al umesto Neđe, Đuka!:zcepanje:

Nije Djuka , nego Djula
i MC Gengsta Zoli .

Pa to i ja kažem.
Budaletine koje treba nalupati za primer.

More vala i taj, komotno:mrgreen:

Неозбиљност, вређање, избегавање дискусије је ваше друго име. Али нисте само ви такви него је таква и већина данас. Какав нам је народ, добро и да имамо државу.
 
Ето, опет. Може се рећи да нам све иде лоше зато што су друштвене вредности промењене. Некада, у славно време Србије су се људи студели свога незнања, а данас? Ужас!



Ako hoces da kazes, da se danas niko nicega ne stidi potpuno si u pravu, ali ovaj forum ti nije mesto za ozbiljne rasprave.:tajna:
 
Ето, опет. Може се рећи да нам све иде лоше зато што су друштвене вредности промењене. Некада, у славно време Србије су се људи студели свога незнања, а данас? Ужас!

Pa reci konačno, o premudri i dosadni Đuka!:worth:
Zašto treba da podržimo grupicu fašista i hortijevaca i njihov končerto u H-molu?
:lol:
 
Pa reci konačno, o premudri i dosadni Đuka!:worth:
Zašto treba da podržimo grupicu fašista i hortijevaca i njihov končerto u H-molu?
:lol:

Наравно да не би требали да их подржимо због тога што претендују ка нашој територији, али ме иритира када они који везе немају са историјом и идеологијома те групе просипају своје теорије овде и зато вас нападам јер знам да немате одговора и да ће те даљим уласком у дискусију све више незнања показивати.
 

Back
Top