Наришкин: Француска припрема око 2.000 људи за слање у Украјину

Tebe nije briga ali francuski narod sigurno nije ravnodušan, koliko god oni gurali LGBTQ+- u dušnik ljudi, mnogo njih nije oduševljeno istim.
Opet kažem ... još manje će biti ravnodušni kad im se najmiliji krenu vraćati u kesama sa nogama napred.
To da su dekadentni, satanisti ... ja mislim da svi MI normalni to znamo ...
 
to je vec svrsen cin, ti kaskas za vestima, samo je pitanje vazdusne podrske tih 20.000 francuza u ukrajini, kako ce ruje to da rese, ja mislim pez pardona
Koja vazdušna podrška? Nije to Srbija 1999.!
Neće biti samo petlovi ... biće i žabara, švabova, poljaka, genocidnih engleza, holandeza, ustaša ... Manulać samo povlači nogu ... SVI moraju dati doprinosa ... to je ono o čemu govorim ... sprema se sveopšti rat natoeu vs RF!
 
Koja vazdušna podrška? Nije to Srbija 1999.!
Neće biti samo petlovi ... biće i žabara, švabova, poljaka, genocidnih engleza, holandeza, ustaša ... Manulać samo povlači nogu ... SVI moraju dati doprinosa ... to je ono o čemu govorim ... sprema se sveopšti rat natoeu vs RF!
Ne verujem da su bas svi ludi, ali tvrdio sam da je vec trebalo gadjati slucajno i berlin i pariz, cisto testa radi
 
Eto, ja mislim da jesu ... i videćeš da jesu.
I još jednom ... ključna tačka je Odesa i Budžak, odnosno izlazak RF na deltu Dunava.
Tu će se voditi glavna bitka.
to ce ruje da prepisaju, milion vojnika, eu to nema, gotovi su, bice francuskinja, kao kada su usli goneci napoleona u pariz

Наређење Путина: Пређите у напад! Креће офанзива незамисливих размера…​

 
to ce ruje da prepisaju, milion vojnika, eu to nema, gotovi su, bice francuskinja, kao kada su usli goneci napolena u pariz

Наређење Путина: Пређите у напад! Креће офанзива незамисливих размера…​

Nezahvalno je prognozirati ali ... maj-jun kreće 300 do 500 hiljada u ofanzivu.
 
Koja vazdušna podrška? Nije to Srbija 1999.!
Neće biti samo petlovi ... biće i žabara, švabova, poljaka, genocidnih engleza, holandeza, ustaša ... Manulać samo povlači nogu ... SVI moraju dati doprinosa ... to je ono o čemu govorim ... sprema se sveopšti rat natoeu vs RF!
Nemaju oni čime da ratuju, naviklo to da se iživljava sa visine nad sirotinjom a toga ovde protiv Rusije neće biti, svi znaju da se preti praznom puškom.
 
Nemaju oni čime da ratuju, naviklo to da se iživljava sa visine nad sirotinjom a toga ovde protiv Rusije neće biti, svi znaju da se preti praznom puškom.
U suštini sam saglasan, ali ih baš ne bih toliko marginalizovao ... ulog je ogroman .. opstanak nato pakta i celokupne neoliberalne ekonomije (i reko bih) satanističke ideologije.
Možda dajem preveliki značaj, ali ipak mislim da se sudbina celog čovečanstva rešava na ovom prostoru Malorusije ... isto kao što se sudbina čovečanstva nekada (za vreme WWII) rešavala pod Staljingradom :rtfm:
Ovo je (što god sad mislio) borba dobra i zla ... neće to ići baš tako ... ni lako ni brzo.
 
Koja vazdušna podrška? Nije to Srbija 1999.!
Neće biti samo petlovi ... biće i žabara, švabova, poljaka, genocidnih engleza, holandeza, ustaša ... Manulać samo povlači nogu ... SVI moraju dati doprinosa ... to je ono o čemu govorim ... sprema se sveopšti rat natoeu vs RF!

Pre neki dan su Rusi u Harkovu ubili preko 100 Francuza Iskanderom.

ISKAN-DER DERE NATO *****E :maramica:

Nije im to Sirija ili Irak pa da se izivljavaju nekaznjeno.
 
U suštini sam saglasan, ali ih baš ne bih toliko marginalizovao ... ulog je ogroman .. opstanak nato pakta i celokupne neoliberalne ekonomije (i reko bih) satanističke ideologije.
Možda dajem preveliki značaj, ali ipak mislim da se sudbina celog čovečanstva rešava na ovom prostoru Malorusije ... isto kao što se sudbina čovečanstva nekada (za vreme WWII) rešavala pod Staljingradom :rtfm:
Ovo je (što god sad mislio) borba dobra i zla ... neće to ići baš tako ... ni lako ni brzo.
:cepanje::cepanje:

Na izboru za post nedelje, glasam za ovaj :ok:


Plz otvori posebnu temu sa ovim uvodnim postom :hahaha:
 
Ovi Rusi samo kukaju. Sve im smeta. Kad šalješ pare, ne valja, kad šalješ oružje, ne valja, kad šalješ ljude, ne valja... za njih je ratovanje samo kad je neprijatelj slabiji da mogu da se iživljavaju, kakav je to rat ako su obe strane istih snaga ;) Uostalom, i Rusi "skupljaju" ljude sa raznih strana.

Srećom pa vaš NATO i USA nikada nisu ratovali protiv slabijih....
 
Sto bi? Pa Rusi i zele da sto vise NATO nacista dodje i ostavi kosti u Ukrajini. Jer vidi, dok god Rusi imaju totalnu supremaciju u artiljeriji i avijaciji i dronovima , ovi NATO *****i nemaju neke vece sanse.

Pa onda za koga radi Makron?

Kad su "uhvatili" u nekoj priči Švabe odmah im pustili snimak javno i pozvali na raport ambasadora

Ovde Makron trtlja li trtlja i nikom ništa
 

Back
Top