Priprema se fašistički festival u Kanjiži

Само ми кажи колико знања имаш ти о "одређеним идејама" да би тако говорила. Вас што филозофирате, без икаквог знања је увек било у великом броју, али морам да приметим да вам се број у задње време смањује, што ме јако радује. Савет за тебе, прво научи историју како треба, тј. недај да други уместо тебе повезују чињенице него размишљај својим мозгом и схватићеш да си била у огромној заблуди.

Evo, već su se počela otvarati vrata spoznaje....vidim svetlost.....i Đuku na kraju tunela, kako qenja:zcepanje:
Ti ćeš da mi kažeš da razmišljam svojim mozgom....:dash:
 
Ti mlati Antifu kada budeš na vlasti, a za sada veće su šanse da će policija mlatiti one protiv kojih je Antifa.

Antifu svakakvi instrumentaliziraju - to je tačno, ali ovu bagru nema se šta instrumentalizirati ... oni su zlo od momenta kada prvi put udahnu vazduh.

Колико ја знам комунистичка идеологија је успела да се успостави само у земљама где је развијеност и ученост становиништва било на ниском нивоу (и то у комбинацији са ратом, није битно да ли је грађански или не). Колико знам идеологија је прављена за мање интелигентне, да не кажем глупе људе, тако да је свако ко уме да мисли аутоматски био противник ње. Тоне мајмуна са комунистичког дрвета је до сада сишло што је и нормално, али вас који сте још увек на њему ја уопште не разумем.
 
Колико ја знам комунистичка идеологија је успела да се успостави само у земљама где је развијеност и ученост становиништва било на ниском нивоу (и то у комбинацији са ратом, није битно да ли је грађански или не). Колико знам идеологија је прављена за мање интелигентне, да не кажем глупе људе, тако да је свако ко уме да мисли аутоматски био противник ње. Тоне мајмуна са комунистичког дрвета је до сада сишло што је и нормално, али вас који сте још увек на њему ја уопште не разумем.

Ko je bre *********?
:rtfm:
 
Колико ја знам комунистичка идеологија је успела да се успостави само у земљама где је развијеност и ученост становиништва било на ниском нивоу (и то у комбинацији са ратом, није битно да ли је грађански или не). Колико знам идеологија је прављена за мање интелигентне, да не кажем глупе људе, тако да је свако ко уме да мисли аутоматски био противник ње. Тоне мајмуна са комунистичког дрвета је до сада сишло што је и нормално, али вас који сте још увек на њему ја уопште не разумем.

Посебно је несхватљиво када они крену да причају о моралу и томе ко јесте, а ко није шкарт Српског народа.:roll:

И баш бих волео да видим да дође овде на Мањачу(близу БЛ) па да крене да прича о комунистичким херојима и њиховој праведној борби, главу би му откинули.
 
Ne moze,to je krsenje prava nacionalnih manjina :sad2: i velikosrpska hegemonija i ugnjetavanje potlacenih ....sto mrzim kad moram da budem sarkastican :evil:


Vala bas...i ja isto :sad2:

Ne sme im ni dlaka faliti s glave i dostojno ih treba docekati , a Dacic i co. bi trebalo da ih dobro obezbede od moguceg nasrtaja velikosrpskih nacionalista i patriota :rtfm:

p.s. Mozda da im se pridruze i potomci , ako nema vec jos zivih , i onih madjara koji su 1942. ubijali, klali i bacali pod led sve muske srpske glave na koje su naisli pa i mog dedu...bas fino...bas cool i in :dash:
 
Ја то за твоје добро. Него, неодговори ми ти о "одређеним идејама".

garda_avatas_szentendre91.img_assist_custom-640x326.jpg


Šta si se ti za mene zalepio?
Pitaj ovu veselu družinu ako te šta interesuje:mrgreen:
 
Onaj s kim bi se trebala pozabaviti bezbednosna informativna agencija.

Ne treba im zabraniti ovaj koncert.
Naprotiv, ovo je odlična prilika da se snime simpatizeri određenih ideja, na gomili:zper:

Snimljeni su pre par godina u Malom Iđošu, pa nikom ništa. Ne znam za ove druge bendove, ali znam za tu Karpatiju da su neka vrsta mađarskog Tompsona. E, sad, kako Tompson ne može da dođe u Sr(ij)em da peva "Jasenovac i Gradiška Stara", nije mi jasno da ovi hortijevci mogu to da rade u Bačkoj.
Na tom koncertu Karpatije u M. Iđošu je većina Mađara u publici nosila crne košulje i salutirali su fašistički sa ispruženom rukom. Otprilike ista scena kao na Maksimiru na Tompsonovom koncertu. Samo nije mala razlika da to vidimo na Maksimiru u Zagrebu i u Srbiji.

Truju mađarsku mladež hegemonizmom i fašizmom, a to će u nekoj sledećoj krizi i previranju u Evropi doneti velike nevolje. Najviše po same Mađare, jer su uvek, a i u buduće će dobijati po pičci od Srba u ratovima.
 
Poslednja izmena:
Predlazem da se isibaju antifasisti i da se konert nastavi! Ima li tu domacih bendova i naroda ili samo Madjari?

U Kanjiži su uglavnom Mađari, a i ono Srba što ima, kao da ih ni nema. Pomirili su se s tim da su Mađari u svemu dominantni, pa ćete Srbina češće čuti da priča mađarski na ulici, nego svoj jezik. Već preko Tise, sa druge strane mosta, u Novom Kneževcu su Srbi većina, i tu je situacija sasvim drugačija.
 
Колико ја знам комунистичка идеологија је успела да се успостави само у земљама где је развијеност и ученост становиништва било на ниском нивоу (и то у комбинацији са ратом, није битно да ли је грађански или не). Колико знам идеологија је прављена за мање интелигентне, да не кажем глупе људе, тако да је свако ко уме да мисли аутоматски био противник ње. Тоне мајмуна са комунистичког дрвета је до сада сишло што је и нормално, али вас који сте још увек на њему ја уопште не разумем.
A ja ne razumijem one koji antifašizam poistovjećuju sa komunistima.

Nego reci ti meni je l' si ti naučio razliku između Indijaca i Indijanaca? :hahaha:

I jesi li počeo čitati išta drugo osim Klasena i Istarhova?
Ima Djuka još pisaca!

A je l' slučajno znaš da je Marksovo učenje posljednji filozofski sistem Zapada?
O tome ne piše ništa kod Klasena ... a?
 
garda_avatas_szentendre91.img_assist_custom-640x326.jpg


Šta si se ti za mene zalepio?
Pitaj ovu veselu družinu ako te šta interesuje:mrgreen:

Pogledaj ti samo te glupe čangoške face. To bre niko ne zna da se potpiše.

Inače, pre par dana su mi ispred agencije prošla dva klipana sa tim trakama na rukavima. Bio sam zaprepašten, i nisam na vreme reagovao. Posle sebi nisam mogao da oprostim što ih nisam zaustavio i išamarao, mamicu im hebem hortijevsku.
 
Посебно је несхватљиво када они крену да причају о моралу и томе ко јесте, а ко није шкарт Српског народа.:roll:

И баш бих волео да видим да дође овде на Мањачу(близу БЛ) па да крене да прича о комунистичким херојима и њиховој праведној борби, главу би му откинули.
A na Kozaru? (blizu BL i PD)

Nego 'ajd' budi faca pa daj podatke o pristalicama rehabilitacije onih nacidupeuvlakačkih smradova, da vidimo brate koliko sada trenutno ima tog genetskog otpada među Srbima.
 

Back
Top