Prijatelji postaju više od prijatelja...

Uvek moze neko josh neshto da doda...
Evo ja koji sam zapoceo temu mogu reci da su veze nastale iz prijateljstva najbolje ;)
Znas osobu vec je volis prijateljski samo je zavolis i vise od toga i shta je tu loshe sve je isto samo bliskost je malo veca u sushtini poboljshanje.A shto se raskida tiche pa meni nije bilo problema josh smo prijatelji ali mozda malo blizi nego obicni prijatelji shto se tiche veze pa uglavnom se ne spominje ;)
 
E,hvala Bogu da misli neko kao i ja :)
Eto,ja se skroooz slazem sa tobom.
Ostala sam u extra odnosima sa bivsim deckom.
Nasu vezu pominjemo samo kad moramo i nista ruzno o njoj...
Pa u stvari,nasa veza i nije potrajala zato sto se nismo dovoljno poznavali bas kao prijatelji...
Tako da se slazem da su veze iz prijateljstva najbolje.
 
E pored mojih prethodnih dobrih iskustava sa drugaricama koje postaju devojke :D Mislim da sam sad prsao skroz po tom pitanju znachi totalno sam se zaljubio u jednu drugaricu :P Ali problem je sto ona ima decka koga ne voli (ali je ipak s njim :P) i jos ga je prevarila pre par dana ali ipak bez obzira na sve to ja nju izbaciti iz glave nemogu!Veze izmedju prijatelja su superb ali ako ikog zadesi situacija kao mene tesko njemu ;)
@laura87 Ubistvene slazem se skroz ako me ovo ne ubije nista nece
@Bliz E u cemu je fora sa crvenim slovima u tvom potpisu pokusao sam da citam ali ne dobije se nista smisleno HELP :D
 

Back
Top