Prijatelji postaju više od prijatelja...

love_girl:
Ni jedan drug sa kojim si bila nije ti bio pravi drug, u tebi je video potencijalnu devojku, ali kao prava kukavica je krenuo opipavajućim putem. Ni ti nisi bolja, više ti tako odgovara jer si sigurnaija sa kim se upuštaš u vezu. Ako ti je stvarno drug, onda si ti za njega bezpolno biće, i nesviđašmu se ni malo kao žena. U suprotnom, nema drugarstva.
 
dzordzV76:
Ni jedan drug sa kojim si bila nije ti bio pravi drug, u tebi je video potencijalnu devojku, ali kao prava kukavica je krenuo opipavajućim putem. Ni ti nisi bolja, više ti tako odgovara jer si sigurnaija sa kim se upuštaš u vezu. Ako ti je stvarno drug, onda si ti za njega bezpolno biće, i nesviđašmu se ni malo kao žena. U suprotnom, nema drugarstva.



Lepo receno!!!!
 
dzordzV76:
Ni jedan drug sa kojim si bila nije ti bio pravi drug, u tebi je video potencijalnu devojku, ali kao prava kukavica je krenuo opipavajućim putem. Ni ti nisi bolja, više ti tako odgovara jer si sigurnaija sa kim se upuštaš u vezu. Ako ti je stvarno drug, onda si ti za njega bezpolno biće, i nesviđašmu se ni malo kao žena. U suprotnom, nema drugarstva.
To uopste ne mora da znaci...
Po tome sto si rekao,onda sam i ja u njemu videla potencijalnog decka.
Jednostavno,pre nikada nisamo razmisljali o tome TI I JA U VEZI... tako da to sto si ti rekao moze da bude tacno,ali u mom slucaju nije...
 
Ne mora uvek da je tako.
Moja drugarica je od prvog razreda bila extra sa jednim deckom.
Ziveli su sprat jedan ispod drugog.
I smuvali su se.
I zajebao ju je samo tako.
Prvo se smuvao pa je odjebao posle 7 dana,a ona ga je zavolela.
Pa onda se smuvao na jedan dan...
Pa na jedno vece.....
I eto,jbg...
 
Zive emocije? Ne znam tacno nasta si mislila, ali onako kako sam te ja razumeo, takve emocije postoje samo u fazi zaljubljenosti. A i sta fali sto se zna kako druga strana dise? Tako gledano nema te ljubavi koja bi trajala. Ljudi traze promene i izazove, to je skoro pa naucno dokazano... al' sto bi trazili promene u ljubavnoj vezi? Gubish jedno da bi dobio drugo, koje ces opet ostaviti zbog treceg... i tako beskrajno? Ne ide.
 
Pa mnogo je lepse razbiti monotonost necim novim u vezi,nego promeniti partnera...
Tako ce on {verovatno} da tuguje,a ovako cete oboje biti srecni..
A i meni su slatke tako bake i deke... to znaci da stvarno uzivaju :)
Ali ne mora da znaci da bi svaka veza sa prijateljem uspela.
Evo,ja se ovako extra slazem sa mojim naj drugom.
Ali ja i on u vezi? Nikad!
Znam da ne bi uspelo...
 

Back
Top