Prijatelji postaju više od prijatelja...

ne znam sta bih radila da dodjem u situaciju da mi se svidja najbolji drug. :(
uhhh, ne zelim da mi se to desi... jer su prijateljstva trajna, a veze se brzo zavrse. uglavnom.a koliko je verovatno da cemo posle svega nastaviti da budemo prijatelji? tesko... zato mislim da bih ipak 'slusala razum' i da ne bih nista rekla, nego da bih pokusala da ignorisem to osecanje.
 
Ja razmisljam ovako...
Kada saznas da te naj drug voli,a mislis da moze da tu bude necega,tj.da ima hemije onda treba da se iskoristi.
Posto ako ima hemije,a ne iskoristi se,gubi se i naj prijatelji i decko.
A ako nema hemije... jbg,onda treba biti u fazonu da je bilo lepo dok je trajalo.
Sve zavisi kakv je odnos bio tokom prijateljstva.
Mada,mislim da su te veze iz drugarstva ili prijateljstva najlepse.
 
love_girl:
Ja razmisljam ovako...
Kada saznas da te naj drug voli,a mislis da moze da tu bude necega,tj.da ima hemije onda treba da se iskoristi.
Posto ako ima hemije,a ne iskoristi se,gubi se i naj prijatelji i decko.
A ako nema hemije... jbg,onda treba biti u fazonu da je bilo lepo dok je trajalo.
Sve zavisi kakv je odnos bio tokom prijateljstva.
Mada,mislim da su te veze iz drugarstva ili prijateljstva najlepse.

da, ako ima hemije s obe strane, onda :D :D :D :p :D :p :D
ali ako nema - onda ne znam kako bihg reagovala, jer me je uzasno strah da izgubim prijatelja - jer meni prijatelji jako puno znace u zivotu.:( :( a da se ponasam kao da nista nije bilo - tesko. mozda i nemoguce.
ajde neka bude i da smo se dogovorili da nece biti nista od nase ljubavi, kako bih mogla onda posle da mu pricam, recimo, ka mi se svidja, ili uopste normalno, bez da precutkujem stvari (a ne mogu da podnesem da krijem... uh!)...
zato mi je ipak bolje da ne komplikujem stvari.
ali to samo nako je moj naaaaaaaaaaj drug. inace vredi probati:p
 
Girl next door:
da, ako ima hemije s obe strane, onda :D :D :D :p :D :p :D
ali ako nema - onda ne znam kako bihg reagovala, jer me je uzasno strah da izgubim prijatelja - jer meni prijatelji jako puno znace u zivotu.:( :( a da se ponasam kao da nista nije bilo - tesko. mozda i nemoguce.
I meni isto prijatelji dosta znace u zivotu.
I kada mi se desilo to sa jednim extra drugom,nemas pojma kako je ocajno stanje :(
ajde neka bude i da smo se dogovorili da nece biti nista od nase ljubavi, kako bih mogla onda posle da mu pricam, recimo, ka mi se svidja, ili uopste normalno, bez da precutkujem stvari (a ne mogu da podnesem da krijem... uh!)...
zato mi je ipak bolje da ne komplikujem stvari.
ali to samo nako je moj naaaaaaaaaaj drug. inace vredi probati:p
Ja sam navikla da sve pricam extra prijateljima.
I tako kad bih se vezala za nekoga,a on se zaljubio u mene-a to bilo neuzvraceno sa moje strane..
Ne znam,bila bih zatvorena po svakom pitanju... :?
eh, da. zaboravih jedno. sta ako ima hemije s obe strane, i onda bude lepo neko vreme, pa se zavrsi? nece moci biti isto kao pre.
Jbg,sve sto je lepo,brzo se zavrsi.
Meni traje skoro 7 meseci.
Mojoj drugarici je trajalo 7 dana.
Sve je to relativno!
 

Back
Top