Prekid diplomatskih odnosa sa Hrvatskom?

Прекид дипломатских односа са Хрватском?

  • Да ако то учине,апсолутно!

  • Не то није начин, да изразимо протест!

  • Треба сачекати не треба журити и срљати.

  • Не интересујеме.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa šta?:
pogledajte samo na tv i ta prezimena koja nas edukuju i koji nam popuju .....IZBORI pa prekid saradnje sa osvedočenim neprijateljima Srbije,neće oni pomirenje oni hoće istrebljenje Srba!

Ti si bas neki ostrasceni sovinista...

Ma ne brini se,primice te cika Toma u stranku,ima da dobijes i stranacki stan od "postenjacina",nema potrebe za preterivanjem...
 
Ne verujem da je iko nešto oprostio.Oni se graniče sa nama ,ali imaju pravo da vode politiku kako im je volja.A šta drugo očekivati od hrvata.Ali to nije razlog za prekidanje odnosa,jer ako smo dostojanstveni i ponosni,prekinimo odnose sa USA ili zapadnom Evropom,koja je lider u radikalizaciji kosovskog problem...trt...nema ništa od toga....zato nam sleduje ona "sjedi đesi ni za đesi nijesi"
 
Ma Hrvati se trpaju da što bolje zauzmu poziciju za svoje proizvode i investicije, boli ih dupe da li se to zove Kosmet, Burundi ili nekako treće. Bliski su jer im je Čeku bio u "domovinskom" ratu i tu je veza. To su priče da će oni nešto kupiti i graditi, pa ne mogu ni sebi izgraditi puteve već uzimaju kredite, a ne da grade po Evropi i uzimaju neke koncesije. Vole da se busaju. Voleo bi da mi neko izračuna isplativos autoputa Tirana-Priština 8-)
 
rdeki:
I gde ti vide ovde sovinizam?
Covek upozorava na hrvatski sovinizam uperen protiv nas, a nigde ne vidim da poziva na mrznju prema Hrvatima.


Covek govori o "prezimenima koja nas edukuju"...

A drugo,ceo post govori o hrvatskom sovinizmu na najgluplji moguci sovinisticki nacin...O hrvatskom sovinizmu se normalno ne prica na drugi nacin, a ne nesto tipa

"tačno je da se njihova muzika,propaganda lako prihvata i ulazi nam u uši,
pošto nema tog reciprociteta u hrvatskog to jača našu volju da na narednim izborima glasamo za promene ali stvarne 6.oktobar ili akcija KATANA 1,2,3...DO 100
a neki onda neka budu do kraja samuraji pa neka idu na Harakiri da mi ne bi morali da eutanaziom i milosrđem rešimo ih bede u koju nas vuku"
 
Ja sam lichno za ogradjivanje bodljikavom zicom od Hrvatske,ali nazalost nema nishta od toga.
I to ne zbog Kosova nego zato shto je Hrvatska drushtvo izgradjeno na antisrpstvu....i to bolesno stanje duha se uzima kao normalno i stalno napumpava u njihovim medijima.
A i pored toga ovde ima ludaka koji se pitaju o "normalizaciji"odnosa"kada cemo svi vishe da se okrenemo buducnosti,zaboraviti proshlost,.bla,bla...itd.,itd.,".I kao ovako neshto kazesh onda si kao "shovinista ili nacionalista".Treba valjda obozavati Hrvate i juriti u zermlju chiji je zvanichni drzavni stav da je Srbija genocidna drzava.
I ko je tu onda lud?
 
Enfroz2891.:
Ja sam lichno za ogradjivanje bodljikavom zicom od Hrvatske,ali nazalost nema nishta od toga.
I to ne zbog Kosova nego zato shto je Hrvatska drushtvo izgradjeno na antisrpstvu....i to bolesno stanje duha se uzima kao normalno i stalno napumpava u njihovim medijima.
A i pored toga ovde ima ludaka koji se pitaju o "normalizaciji"odnosa"kada cemo svi vishe da se okrenemo buducnosti,zaboraviti proshlost,.bla,bla...itd.,itd.,".I kao ovako neshto kazesh onda si kao "shovinista ili nacionalista".Treba valjda obozavati Hrvate i juriti u zermlju chiji je zvanichni drzavni stav da je Srbija genocidna drzava.
I ko je tu onda lud?
......kratko....ti.........mislim pazi sad ovo....HRVATSKA JE DRUSTVO IZGRADJENO NA ANTISRPSTVU....nitko ne kaze da moras obozavti Hrvate ali moras(trebao bi)...shvatiti da smo ipak susjedi i da moramo imati suzivot ....ako nista onda bar na medjusobnom poštivanju.....dok to neki ne shvate i budu zivjeli u iluzijama kako su Hrvati-ustase..kako je Hrvatska NDH-a.....ima jos kojekakvih ideja....nema Vama na zapad........
 
Enfroz2891.:
Naravno,"pomirenje"i "zaborav" se odnosi samo na "nestashluke"-period 41.-45., dok je za poslednji aktuelni gradjanski rat tu za "isterivanje pravde".
....ah da vi ste cvijece.......sto se tice navedenog perioda 41-45.....ko vam kriv sto vam je kralj zdimio....za ovaj zadnji.....o tom potom.....tu ste bili jos vece cvijece....da ne kazem tulipani.....
 
MalaKosava:
......kratko....ti.........mislim pazi sad ovo....HRVATSKA JE DRUSTVO IZGRADJENO NA ANTISRPSTVU....nitko ne kaze da moras obozavti Hrvate ali moras(trebao bi)...shvatiti da smo ipak susjedi i da moramo imati suzivot ....ako nista onda bar na medjusobnom poštivanju.....dok to neki ne shvate i budu zivjeli u iluzijama kako su Hrvati-ustase..kako je Hrvatska NDH-a.....ima jos kojekakvih ideja....nema Vama na zapad........

Onim Hrvatima koji ulažu u Srbiju i NE PAŠE ulazak Srbije u EU! Inače će teže poslovati i moći će manje da muljaju!:):)
 
MalaKosava:
....ah da vi ste cvijece.......sto se tice navedenog perioda 41-45.....ko vam kriv sto vam je kralj zdimio....za ovaj zadnji.....o tom potom.....tu ste bili jos vece cvijece....da ne kazem tulipani.....

Srbi su ispali tulipani nakon 95-e, ali su Hrvati za to vreme dosta toga sfušali, što će reći, Zapad vas ima u šaci.....Nema pogrešnih koraka, odmah dobijate packe!:)
 
MalaKosava:
....ah da vi ste cvijece.......sto se tice navedenog perioda 41-45.....ko vam kriv sto vam je kralj zdimio....za ovaj zadnji.....o tom potom.....tu ste bili jos vece cvijece....da ne kazem tulipani.....
Kao prvo ja nisam rekao da su svi Hrvati Ustashe ,ja sam samo rekao da je CHINJENICA da postoji kontinuitet napumpavanja Hrvatskog javnog mnjenja protiv Srba od pochetka 90-tih pa na ovamo.To je postojalo kod nas za vreme Slobovizije ali toga vishe nema.Ne zanimate nas zato nas se okanite.Isto je CHINJENICA da drzava Hrvatska tuzbom protiv drzave Srbije smatra SAMO drzavu Srbiju kolektivno odgovornom za sve zlochine koje su pojedini Srbi pochinili dok na isti nachin ne tretira svoju drzavu.
Kao drugo,ako mi necemo uci u Evropu sa stavom da nas ne odushevljava stav Hrvataske spram nashe zemlje,josh teze cete vi sa stavom da je "NDH krivica Aleksandra,"..kao mi se nismo snashli a vi bili valjda lukaviji,ispada po tebi da su Srbi krivi za Ustashke zlochine-o tome sam ti vec pisao-takva interpretacija tog perioda je opravdavanje fashizma, a Evropa nema razumevanja za takve stvari jer se opekla debelo pre vishe od pola veka.
Ja sam lepo rekao da meno nije NORMALNO imati normalne odnose sa drzavom koja tvoju zemlju smatra genocidnom,i dok se zvanichan Hrvatski stav po tom pitanju ne promeni,samo budala moze insistirati na nekom "normalnom"stanju.
 
kami83:
Ti si bas neki ostrasceni sovinista...

Ma ne brini se,primice te cika Toma u stranku,ima da dobijes i stranacki stan od "postenjacina",nema potrebe za preterivanjem...

Zašto ti misliš da ja želim da me čika toma pohvali?
Zbog čeka bi meni trebao stan?
Misliš da su svi koji pokreću ovakva pitanja siromašni ili ne siturani...ne uspešni itd...

A što se šovinizma tiče ja ne vidoh da smo se mi Srbi nešto mnogo bavili Hrvatima na takav način, ovde ne znam za primer da je neko imao problem zato što je Hrvat ili katoličke vere a znam za sigurno da kroz hrvatsku teško da čete dobro proći sa našim tablicama ili pokušajte da dobijete bilo kakvu saglasnost njihovih institucija da nešto tamo plasirate naše ili nedaj bože kupite...muzika,spor itd na svakom koraku mržnja...
vi se služite jednim trikom koji je istrošen a on se zove zamena teza,to je već prodat štos
sada 7 godina posle toga ja skrećem pažnju na drugi problem a to je da mi moramo da
mi unutar Srbije treba zauzmemo jedinstven stav da ne bi čekali opet neki NOŽ po grlo ili bodljikavu žicu ...kao naši predci!!!
Srbija je u opasnosti budi budan!!!
Hrišćanski je praštati ali ne smemo zaboraviti da nam se ne bi istorija ponavljala...
 
fosilvaso:
onda će ti možda napisati da imaš maniju progananja: U svakom ne-Srbinu vidiš opasnost po srpski narod!:)

pričaš gluposti ko u Srbiji gleda ljude po nacionalnoj osnovi o čemu pričaš!
Treba biti pametan i ne treba ljubiti ruku onu koja nas ....
To što smo mi dobri ne treba da budemo baš tolike budale i ko to još hvali one koji mu rade o glavi vekovima,neko ko nije siguran ko je i šta je može ovako da govori kao ti!
ti si sigurno onaj deo naroda Srbije koji se nastanio na ovim prostorima kao kadar komunističke partije ,jna itd i dr..sačuvali ste svoju imovinu ,sačuvali ste položaje ili vaše tate i mame sada graju vas,polutani i mešanci mogu da učestvuju u raspravi ali nemaju bar toliko veća prava od domaćina,ovako kuća polse više od 100 godina treba da dobije domaćina,imamo ustav koji je sada lako aneksima i amandmanima korigovati uskladićemo zakone sa njim izabrati ako Bog da narodnu vlast a onda polako nismo mi najgori nikada bili pa nećemo ni sada Srbija ima budućnost mlade i napredne ljude koji nisu zadojeni mržnjom ali koji znaju svoju istoriju ali i gledaju u budućnost i što je najvažnije polako preuzimaju sve institucije sistema.
SRBIJA JE VEČNA DOK SU JOJ DECA VERNA!!!
 
kami83:
Imali su probleme,a sem toga,rat je bio u Hrvatskoj a ne u Srbiji...

Sa danasnjom Hrvatskom treba da uspostavljamo partnerski odnos,a ne da baljezgamo nekakve gluposti o nozevima,jer su ti nozevi posledica isto takvih maloumnih Hrvata,kao sto je Toma Nikolic maloumni Srbin..

Kakav partnerski odnos ?
jedino ako partnerstvo u tom rečniku znači podaništvo, u mome rečniku avion nije zrakoprc! a Srbija nije ono što ti misliš ili želiš opet će baćuška da jaše balkanom a onda ima da vam ...stradaju snajke,a znaš onu moju omiljenu pesmu :
Dragane moj kada dođeš ti kada zatrube trube i sve zadrhti čuće se a i znaće Bog i mene pogledaće....MIRNOOOOOO !!!
POZDRAV NA DESNO, prolaze najbolji od najboljih Srpska vojska i policija!!!! SZK!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top