Poziv Srbima iz Hrvatske

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a sad sam tek provalila da si provokator :D jery jery ljubi te vesnica, da im ispiru mozak glupostima znamo, al nemoj da preterujes.:D:D:D

гостопримство ни Аустроугарска није дала

Срби су крвљу плаћали слободу коју имаше у крајинама војним
штитећи гмазове да их не покољу Турци
кад видим сада какви су
боље да Турке пустисмо да покољу стоку
 
Hahaha koje bre gostoprimstvo kad drzavu niste ni imali???? Nama su Austrougari dali gostoprimstvo,a vi ste se tu pitali bash mnogo shto shta:hahaha:
P.S. Ako ovo boldovano nije za ban ja onda ne znam shta jeste

svaka cast na argumentaciji...
pozivanje na ban...tipicno, rekla bih...
govori o tebi i o snazi tvojih (vasih ) argumenata...
bjezali ste pred jacim neprijateljom, Hrvatska ( u sastavu AU)vas je udomila i sto sad?
 
Kad se sjetim suza krene
Zamirišu uspomene
Svake stope rodnog kraja
I narodnih običaja

Prepoznah ljepotu tvoju
Što probudi ljubav moju
Kad sam s tobom srce moje
Kuca jače, veliko je

O Zagoro, lijepa li si
Slavonijo, zlatna ti si
Herceg-Bosno, srce ponosno
Dalmacijo, more moje
Jedna duša a nas dvoje
Pozdrav Liko, Velebita diko

Kad Neretva moru krene
Ti se tada sjeti mene
Mojoj pjesmi budi tema
Za sve one kojih nema

Ajde, Istro i Zagorje
Podignimo sve tri boje
Zagrlimo se pred svima
Neka vide da nas ima

Lijepa li si
 
svaka cast na argumentaciji...
pozivanje na ban...tipicno, rekla bih...
govori o tebi i o snazi tvojih (vasih ) argumenata...
bjezali ste pred jacim neprijateljom, Hrvatska ( u sastavu AU)vas je udomila i sto sad?

Hrvatske u to vreme u sastavu A-U nije ni bilo, a hrvatski narod se nije pitao ni za shta vec radio ono shto mu se kaze iz Beca. Srbima su oni i dali Vojnu Krajinu,a ne Hrvati. Gde ces jacih argumenata? Tvoj je problem shto mislish da ste vredeli neshto i da ste se pitali za bilo shta. Nismo bezali pred jachim neprijateljem priglupa devojko vec pred najokrutnijim neprijateljem kojeg je Evropa ikada videla. Ono kroz shta su Srbi prolazili pod njihovom vlascu( a Boga mi i pod vasom) vi niste nikad.
 
гостопримство ни Аустроугарска није дала

Срби су крвљу плаћали слободу коју имаше у крајинама војним
штитећи гмазове да их не покољу Турци
кад видим сада какви су
боље да Турке пустисмо да покољу стоку

vesnica je imala pjat iz istorije.:D zabavljaju me kroasani...dodje mi kao razonoda pre ucenja.;)
 
Hrvatske u to vreme u sastavu A-U nije ni bilo, a hrvatski narod se nije pitao ni za shta vec radio ono shto mu se kaze iz Beca. Srbima su oni i dali Vojnu Krajinu,a ne Hrvati. Gde ces jacih argumenata? Tvoj je problem shto mislish da ste vredeli neshto i da ste se pitali za bilo shta. Nismo bezali pred jachim neprijateljem priglupa devojko vec pred najokrutnijim neprijateljem kojeg je Evropa ikada videla. Ono kroz shta su Srbi prolazili pod njihovom vlascu( a Boga mi i pod vasom) vi niste nikad.

Брте Дуле не вреди са Усташом причети
па та ти је за Главаша гласала
та би и опет то урадила то ти је Дуле осведочени Усташа
 
Hrvatske u to vreme u sastavu A-U nije ni bilo, a hrvatski narod se nije pitao ni za shta vec radio ono shto mu se kaze iz Beca. Srbima su oni i dali Vojnu Krajinu,a ne Hrvati. Gde ces jacih argumenata? Tvoj je problem shto mislish da ste vredeli neshto i da ste se pitali za bilo shta. Nismo bezali pred jachim neprijateljem priglupa devojko vec pred najokrutnijim neprijateljem kojeg je Evropa ikada videla. Ono kroz shta su Srbi prolazili pod njihovom vlascu( a Boga mi i pod vasom) vi niste nikad.

hahaha da zato smo mi imali posla sa najvecim koljacima i polupijanim bradonjama tamo negdje 1991,se sjecas tih godina ili su iscezli iz memorije a:per:
 
hahaha da zato smo mi imali posla sa najvecim koljacima i polupijanim bradonjama tamo negdje 1991,se sjecas tih godina ili su iscezli iz memorije a:per:

Da secam se. Secam se i da je veliki deo tvog naroda izbegao sa tih prostora,ali ih ja sada nisam nazivao kukavicama zato shto su morali da odu da spasu zivu glavu. Isto kao shto su i Srbi morali. I sad bih ja po tvojoj i Slavonijinoj filozofiji trebao da kazem. Gledaj molim te sise zbrisali da ih ne bi zaklali ccccc strashno kolike kukaice:roll:
 
Da secam se. Secam se i da je veliki deo tvog naroda izbegao sa tih prostora,ali ih ja sada nisam nazivao kukavicama zato shto su morali da odu da spasu zivu glavu. Isto kao shto su i Srbi morali. I sad bih ja po tvojoj i Slavonijinoj filozofiji trebao da kazem. Gledaj molim te sise zbrisali da ih ne bi zaklali ccccc strashno kolike kukaice:roll:

Dule to sto je napisala je vise bila ironija i nije se odnosilo na ono sto ti sad pises...
 
Ma da ispade josh u da je knindza stvorio thupsonove fanove. Da njega nije bilo nikad niko u Hr danas ne bi nosio ustashku uniformu:P

koja zamjena teza...
rekla bih tipicno...
nije kninda stvorio tompsona, nego je thompson reakcija na istog (knindu, u slucaju da ne razumijes)
a obojica smrad nacionalisticki
a da njega nije bilo (mislim knindze i njemu istih) niko u Hrvatskoj nebi nosio cetnicke uniforme, klao, pljackao, ubijao, protjerivao, po Srbskim trznicama jeftino prodavao opljackano u Hrvatskoj...
a sad se malo pljckate uzajamno...:)
 
Naravno da političari moraju sve ovako-onako, multikulti, legalno, dobri susjedi, bla bla

Znamo da je to fasada te profesije:

1. u Hrvatskoj je srpska imperijalna politika pokušala prvo okupirati cijelu zemlju, pa onda oko 70%, i na kraju 26% što nas je gušilo i davalo manje šanse za nekakav život nego i Cipru. Manjina od kojih 200-300.000 ljudi uz pomoć JNA okupirala četvrtinu zemlje i praktički ju presijekla.

2. 1995. ta je manjina poražena i pobjegla. Tako je to u etničkim ratovima. Petokolonaške manjine ili same kidnu (Francuzi iz Alžira, Portugalci iz Angole,..) ili ih domaći protjeraju
(Nijemci iz Šlezije i Istočne Pruske, Muslimani iz Srbije, ..).

I još su ovi pozeri iz ĆAO Krajine i jeftino prošli.
No, tu je i RS za mali bodybilding...
 
koja zamjena teza...
rekla bih tipicno...
nije kninda stvorio tompsona, nego je thompson reakcija na istog (knindu, u slucaju da ne razumijes)
a obojica smrad nacionalisticki
a da njega nije bilo (mislim knindze i njemu istih) niko u Hrvatskoj nebi nosio cetnicke uniforme, klao, pljackao, ubijao, protjerivao, po Srbskim trznicama jeftino prodavao opljackano u Hrvatskoj...
a sad se malo pljckate uzajamno...:)

Dal ce biti da je djavo crn samo do pola? A pljacke koje su vrsili pripadnici Zenga....oni nisu ubijali nego su milovali i molili ko ce da napusti kucu i da ostavi ono sto ima vredno?
 
цццц вређате
УСТАШКО ***** ГЛАВАШ И ЊЕГОВЕ УСТАШЕ КОЈИ ОД ПРОЛЕЋА 1990 ПОЧЕШЕ ДА УБИЈАЈУ ПО ОСЈЕКУ СИ ПОДРЖАВАЛА СМРАДУ И САДА СИ НАШЛА ТИ ДА ПРИЧАШ О БОМБАМА
А ДАЋЕ БОГ

cedomire, ne pomaze ti propaganda...
ustase nisu nikoga ubijali jer ih nije ni bilo u Osijeku...
Glavas je odgovoran za ubistvo 7 Srba, a velikiosrpska mitomanija za oko 900 civila osjecana...
smrad je onaj tko koristi te izraze...
znaci, prodavaj maglu u porodici, istorijski svjesnom...
 
cedomire, ne pomaze ti propaganda...
ustase nisu nikoga ubijali jer ih nije ni bilo u Osijeku...
Glavas je odgovoran za ubistvo 7 Srba, a velikiosrpska mitomanija za oko 900 civila osjecana...
smrad je onaj tko koristi te izraze...
znaci, prodavaj maglu u porodici, istorijski svjesnom...

Nije bilo ni cetnika.....koliko ni ti da se ne palis na propagandu.Glavas je odgovoran za malo vise od toga sto ti navodis,a kakav je covek dovoljno govori njegov postupak.KAD SI NEVIN BRALE STANI NA CRTU,PA KOM OPANCI KOM OBOJCI !! Nego,pobegao kao pacov u rupu.
 
Nije bilo ni cetnika.....koliko ni ti da se ne palis na propagandu.Glavas je odgovoran za malo vise od toga sto ti navodis,a kakav je covek dovoljno govori njegov postupak.KAD SI NEVIN BRALE STANI NA CRTU,PA KOM OPANCI KOM OBOJCI !! Nego,pobegao kao pacov u rupu.

znas li ti zasto je pobjegao on??zato sto su se neki nasi smranaderi i seljoberi u vladi da bi se uvukli u dupe EU,urotili protiv njega..on je bio osudjen i prije postupka...
 
Hrvatske u to vreme u sastavu A-U nije ni bilo, a hrvatski narod se nije pitao ni za shta vec radio ono shto mu se kaze iz Beca. Srbima su oni i dali Vojnu Krajinu,a ne Hrvati. Gde ces jacih argumenata? Tvoj je problem shto mislish da ste vredeli neshto i da ste se pitali za bilo shta. Nismo bezali pred jachim neprijateljem priglupa devojko vec pred najokrutnijim neprijateljem kojeg je Evropa ikada videla. Ono kroz shta su Srbi prolazili pod njihovom vlascu( a Boga mi i pod vasom) vi niste nikad.

tocno, odnosno moguce...
ali to potvrduje cinjenicu da ste bjezali pred njima i udomili sw kod nas...
i to sto ste nam napravili 90-ih je hvala..
naravno da se tada, kao ni danas nije pitao narod, ali znalo se sto su hrvatske teritorije, koje teritorije su pod ingerencijom hrvatskog Sabora i Bana, i da je Bec imao zadnju rijec je jasno...( uostalom tako je bilo diljemm danasnje europe)
ali to ne mijenja povijesnu cinjenicu da smo vas prihvatili i da ste dosli kod nas
(iako mislim da je glupa rasprava tko se kad gdje selio, ali dio vas jednostavno nezeli ukljuciti mozak)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top