Из опозиције Србије траже доживотну забрану уласка Србима из Српске

Hollywood je Al-Kaida
A tamo gde je klao Naser, tu vam je Aida


Veruj bratu, grdan vakat, grdan avaz
Pradjed sa tri prsta - praunuk sabah namaz




Što te Charlie Hebdo sad' Arapi svrbe?
Sećaš li se da si iste huškao na Srbe?
El Mudžahid - sablja nato pakta
Na Ozrenu i Vozući Srbin "ljubi brata"

Solio si našu ranu
Konjušara svojih sakrio krvavu kamu

Sanjaćeš sa Kosova prognanu kolonu
Kad' Arapi proglase šerijat u Londonu


Kad' ti džihad zakuca na vrata
Slavićeš Evropo djenerala Ratka
Да ли је то "наша" п(иј)есма за Eurosong?
 
  • Haha
Reactions: PA8
Pogledajte prilog 1503117



Iz opozicije Srbije traže doživotnu zabranu ulaska Srbima iz Srpske


Dušan Teodorović, opozicioni aktivista iz Srbije gostujući na N1 predložio je da se građanima iz Bosne i Hercegovine zabrani ulazak u Srbiju i to, kako kaže, doživotno.

Pogledajte prilog 1503119

22.02.2024 | 15:17

"Svi oni građani iz Bosne što su dovoženi na izbore, njima mora da bude zabranjen ulazak u Srbiju doživotno! To bih ja uradio da sam ja neko!"

link

Браво за академика! Теодоровић је ваистину прави Србијанац. Тако треба!
Sad bi trebalo da dobije poziv tužilaštva da iznese imena ili bar matični broj ljudi koji su iz bosne glasali u srbiji...pošto zna ko su ti ljudi, mora da kaže, jer je manipulisanje izborima krivično delo....a ovaj debil zna ko je izvodjač radova....
pa ili ga optužiti za uznemiravanje javnosti u cilju nanošenja štete državi....
 
Sad bi trebalo da dobije poziv tužilaštva da iznese imena ili bar matični broj ljudi koji su iz bosne glasali u srbiji...pošto zna ko su ti ljudi, mora da kaže, jer je manipulisanje izborima krivično delo....a ovaj debil zna ko je izvodjač radova....
pa ili ga optužiti za uznemiravanje javnosti u cilju nanošenja štete državi....
сад би требало да добије робију!

и по тинтари
 
@комшија, ово је Будућност у коју верујемо!
IMG_20240220_065138.jpg
 
Kakve su to gluposti?? Kako nekome možeš zabraniti ulazak samo zato što je iz Bosne?
Treba naravno sprečiti zloupotrebe na izborima, ali to je nešto drugo.
Nije o tome. Nego o talu većine, vučići vs nevučići.

Njima voz ne mrda.
Nažalost nema voza koji kad tad ne napusti željeznu stanicu...
Makar zamrznut ko muzejski mamut.

Znaš li šta je Tiamut?
 
Nista cudno. Ja sam kao mladic dao svoj pasos jednom prijatelju. Licio na mene i otisao u Svedsku i tamo krao i proteraju ga. Medjutim meni je pisalo,progon iz Svedske ,bez mogucnosti da udjem. Ovih 12 000 po priznanju SNS su znali da rade nesto protivzakonito iako su bili naterani. Krivicno delo.
Mada sam siguran da nikada vise to nece da rade,narocito pred mogucnoscu sankcija.
 
Nista cudno. Ja sam kao mladic dao svoj pasos jednom prijatelju. Licio na mene i otisao u Svedsku i tamo krao i proteraju ga. Medjutim meni je pisalo,progon iz Svedske ,bez mogucnosti da udjem. Ovih 12 000 po priznanju SNS su znali da rade nesto protivzakonito iako su bili naterani. Krivicno delo.
Mada sam siguran da nikada vise to nece da rade,narocito pred mogucnoscu sankcija.
Kako da im zabrane kad su državljani ?.Mogu zabraniti onima koji nisu glasali ali oni koji su glasali jesu državljani.
 
Nista cudno. Ja sam kao mladic dao svoj pasos jednom prijatelju. Licio na mene i otisao u Svedsku i tamo krao i proteraju ga. Medjutim meni je pisalo,progon iz Svedske ,bez mogucnosti da udjem. Ovih 12 000 po priznanju SNS su znali da rade nesto protivzakonito iako su bili naterani. Krivicno delo.
Mada sam siguran da nikada vise to nece da rade,narocito pred mogucnoscu sankcija.
..a kad se išlo za Borisa Tadića onda je zakonito :rotf::rotf:
Da, došli su sa dugim cijevima i sve nas "naterali":sad2: :hahaha:
 
Vidi, ti si definicija kriminalca.
Ne vec naivna budala sa 18godina,kako god dobio sam progon iako zemlju video nisam. Ovi nasi su isto ispali budale jer zbog male koristi mogu da nadrljaju. Duplo drzavljanstvo moze da se izgubi,mozes da trazis ispis.
Kad je iko ikada iz Bosne glasao zaDS? Tamo ne postoji ni slicna stranka,programski.
 
Ne vec naivna budala sa 18godina,kako god dobio sam progon iako zemlju video nisam. Ovi nasi su isto ispali budale jer zbog male koristi mogu da nadrljaju. Duplo drzavljanstvo moze da se izgubi,mozes da trazis ispis.
Kad je iko ikada iz Bosne glasao zaDS? Tamo ne postoji ni slicna stranka,programski.

Koliko god da je čovek naivan i budala ne daje svoj pasoš drugome. Progon iz Švedske je mala kazna koliko si trebao da dobiješ od naših indijanaca policiji.
 

Back
Top