Poziv Srbima iz Hrvatske

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
to jednostavno nije istina.

ako si ti bio i imao negativno iskustvo onda donekle mogu shvatiti tvoj stav.

dotle šuti.

kako mene nitko nije maltretirao u Bg -u ?





eeeeeeeee....to je dobro pitanje Zasto te niko nije maltretirao.pa zato sto je nama svojstveno takvo ponasanje....imamo tu neku nenormalnost da prastamo......blesavi...al volim sto smo takvi...u tome je nasa velicina:D
 
nisu kao isli iz srbije dobrovoljno u hrvatsku iznoseci bijelu tehniku,zlato i interijere za srbiju,a pritom ne plativsi carinu na granici


Jel polovnu?
Preko koje granice?



Ljudi vi ste definitivno odlutali,ovo ce vjerovatno biti jos jedna tema za katanac.
davno nije bilo:


KOD USTASA NIKAKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kod ovih sto su Srpskog porijekla,mozda i nekada,kad se povrate.


Složio se

E ova ustasija provede pola vremena u lupanju gluposti,pola u nekim provokacijama,a vecinu vremena ipak u kukanju kako im je tesko ovdje na forumu,pa banuju nas stalno,molim te teto nemoj da me banujes,pa zasto mene sto nisi onog i ................

RECI NE USTASAMA I NDH!!!!!!!!!!!!!!


složio se

Ti stvarno ne znas za objektivnost :roll:

Vi Hrvati ste toliko Srba proterali i etnicki ocistili HR da bi trebalo da se pokrijete usima i da cutite :evil:

Složio se

ja ti samo hoću reći da se Srbi nemaju čega bojati u Hrvatskoj, dragi su gosti kao i svi ostali.

Svatko tko poštuje zemlju u koju dođe, kulturu ljude i sve ostalo, nema se razloga ničega bojati. Isto vrijedi za svakog tko dođe u Srbiju. Nadam se.

Znaš onaj kad su se kladili Srbin i Hrvat ko je hrabriji?

Ode Srbin na Jelačića plac i prošaputa " Ja sam Srbin"
ubiše Boga u njemu

Ode Hrvat na terazije ***** mu se smrzlo
prošapta "Ja sam Hrvat"
ništa
malo glasnije "Ja sam Hrvat"
ništa

još glasnije "Ja sam Hrvat"
ništa

poče da viče "Ja sam Hrvat"
ništa

poče da vuče jednog Čiču sa šajkačom i viče "Ja sam Hrvat"

a Čiča će " DETE PA NISAM TI JA KRIV"



jos ovaj macic na slici ko slag na kraju :)

a tamo u sobi arsenal oruzja,redenici i protivoklopna municija poredani umjesto barbika na policama,samo cekaju zeleno svijetlo za akciju :P

IMA ZELENO SVETLO
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top