Позадина напада на Вељу Илића

Зашто је нападнут Веља Илић?

  • Хајка партија са власти против вођа опозиције

  • Прљава кампања опозиције како би се оптужила власт, а догађај је исцениран.

  • Народ је решио да бије, а овако би прошао сваки "лидер" и позиције и опозиције.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Испуцали смо се и већ излизали Вељу, па хајде мало хипотетички - шта би било, кад би било ::lol:

Рецимо да је уместо Веље нападнут на пр. Борис Тадић, може и Чеда или Пајтић ...како би изгледали постови појединаца ?:mrgreen:
Ja mislim da bi u tom slucaju vec zasedao SAVET BEZBEDNOSTI UN.
 
То стоји али ја сам виђала по граду , на пример , Андреју Младеновића, Париводића, Бубала ( баш неки дан у Краља Петра ) без телохранитеља , бар видљивих , како иду улицом к'о сав нормалан свет....па Маршићанина често тамо код Каленића и да их све не набрајам.;)

Раније сам имала прилику да сретнем и самог Коштуницу тамо близу џамије у Господар Јовановој како иде према свом стану и исто без видљивих горила .

Признајем да никада али никада нисам видела неког из ДС-а од звучнијих имена како пешачи без горила ( телохранитеља), о Чедоиду тек да не причам :zcepanje:

Морам да нагласим да сам била шокнута али најозбиљније сваки пут кад сретнем вучића и гробара бајчетинског :eek: Ова два провинцијалца најбуквалније заузму целу Кнез Михајлову са бар десетак најокорелијих и најбруталнијих горилских фаца око себе и ко да им пробије тај кордон шибатеља :sad2:

Мислим да се ови Вељини можда и нису снашли јер би било дегутантно да се он поздравља са народом на улици , а преко рамена неког гориле , што је овај болесни пијанац и искористио...лако је напасти старијег, болесног човека...што није стисао моода и напао неког јачег и млађег, дебил:roll:

To sto niko ne cuva Andreju Mladenovica bas i nije nista cudno.Pa koja bi budala prljala ruke zbog tog jadnika. On je bio djak pesak negde u nekoj planincini,pa se tesko snalazi u gradu
 
Pozadina? Nikakva... samo ono sto Ilic stalno govori je ovaj put primenjeno protiv njega.
Cim se malo oporavio, odmah je krenuo da gadja sa izjavama tipa "eto, ovaj put nisam imao pistolj..."

I sta? Ovaj pesnicu, a ovaj pistolj? I da me neko uveri da ga Ilic ne bi upotrebio?

Sta se uopste cudi?!? Sam promovise da je 'kraduckanje, razbijuckanje' u redu (njegov komentar divljanja na protestu protiv proglasenja tzv nezavisnog KiM)... pa sta ima veze ako, za promenu njega, neko malo 'prebijucka'.. nista strasno :whistling:
 
...на сцени је......."**** луд збуњеног"
Више се не зна ко коме прави зврчке,...а да је праве,....ПРАВЕ је
наизменично једни другима и између себе,.....а све то,
за рад власти.
При томе,...све их заболе....... за овај напаћени народ.

А, када се народ пробуди, ако се икада пробуди, пошто га сви и позиција
и опозиција вечито "бацају" у сан са оваквим догађајима...
е,..онда може нешто да се очекује,...овако.....ИМАЋЕМО само игранке
до зоре!!!

.
 

Back
Top