Позадина напада на Вељу Илића

Зашто је нападнут Веља Илић?

  • Хајка партија са власти против вођа опозиције

  • Прљава кампања опозиције како би се оптужила власт, а догађај је исцениран.

  • Народ је решио да бије, а овако би прошао сваки "лидер" и позиције и опозиције.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da ne bi da mu pošalje telegram : Dragi Veljo, na tvojoj konferenciji za štampu, doći ću i udariću te pesnicom u glavu .

Boldovano : Nasilje, laži, kradja, otimačina, pljačka i ubistva od strane državnih lopova i ubica, koji terorišu gradjane Srbije i samu državu Srbiju, ne zaslužuju ništa bolje.


Mogla bih da prihvatim;)

Nismo se razumeli, samo sam pokusala objasniti termin "napada s ledja' = mucki udarac...
 
Ја мислим да 90% њих нису никакви ретарди него чланови којекаквих локалних одбора и странака који се по форумима само представљају као "објективни" грађани, а агитују за своје. Интернет форуми су још увек бесплатни електронски медиј, немају велику публику, али је ипак имају.

Нико ту није без свог интереса.


Добро , заједнички именитељ за такве би био " страначки војници", а како се овде ипак колико-толико " познајемо " и знамо ко је и како колико јуче писао, које странке је био члан и за кога агитовао, када тако нагло пресвуче гаће и још тупавије крене да велича другу страну...како их другачије назвати до несрећни , провинцијски паћеници који чак не добијају ни неку лову за то своје бламирање...тек плесњиве безначајне мрвице са богатих столова својих "идола" , а лоповских гњида и бескичмењака...:sad2:
 
Ja mislim da se samo nasla budala.

No mi je zao kad se vec zaletio na Velju, sto ga nije bolje zakacio :mrgreen:

mnogo je takvih u Srbiji "pijanih budala"....kojima je pun ku### svinjoglavih lopova , koji bi još i pištolj u ruke.....da se brane .....i još da kaže stoka "da li je šteta ubiti takvog"....pa treba ići na takve , sa štanglom i ne pojedinačno.....treba se nekako organizovati!!!!!!


neka je i pijana budala , svaka mu čast!!
 
WWW gde može da se pogleda snimak na kome Velja spominje "napad s leđa" ? .Ja sam našao samo "mučki napad".

Ne znam, veruj mi, ja sve vreme od juce citam OVDE da je Velja izjavio da je "napadnut s ledja", pa sam u tom kontekstu pokusala da objasnim sta je time mislio, ja nisam cula da je rekao da je "napadnut s ledja", ali, ne mogu ja satima sedeti pred ekranom, pa sam moguce nesto i propustila, od toga sam posla...
 
Ne znam, veruj mi, ja sve vreme od juce citam OVDE da je Velja izjavio da je "napadnut s ledja", pa sam u tom kontekstu pokusala da objasnim sta je time mislio, ja nisam cula da je rekao da je "napadnut s ledja", ali, ne mogu ja satima sedeti pred ekranom, pa sam moguce nesto i propustila, od toga sam posla...

Ја сам јуче то видео на ТВ-у одмах након догађаја са још неколико људи. Не сећам се која је станица била.

Када сам дошао кући тражио сам има ли тога на Ју-тјубу али нисам нашао.
 
Ne znam, veruj mi, ja sve vreme od juce citam OVDE da je Velja izjavio da je "napadnut s ledja", pa sam u tom kontekstu pokusala da objasnim sta je time mislio, ja nisam cula da je rekao da je "napadnut s ledja", ali, ne mogu ja satima sedeti pred ekranom, pa sam moguce nesto i propustila, od toga sam posla...
Biće ipak da je evrotalibanski deo foruma čuo ono što je hteo da čuje a ne ono što je stvarno rečeno.
 
Poslednja izmena:
Psihološki profil napadača uopšte ne odslikava nekakvog "narodnog čoveka" što odmah eliminiše onu stavku pod 3.

Stavku pod 2 eliminiše razlog što opozicija ima daleko efikasnije metode za obračun sa pozicijom od jednog obične polukafanske tuče.

Znači ostaje iz ankete ona stavka pod 1 i čini mi se da za nju ima dosta realnih razloga. Povici napadača, gde sve krivi, poredstavljaju samo njegovu totalnu razočaranost vlašću a ne jednog običnog pojedinca, a nosioci vlasti su odavno poznati i zadnjih 10 godina se uopšte ne menjaju.
 
Poslednja izmena:
WWW gde može da se pogleda snimak na kome Velja spominje "napad s leđa" ? .Ja sam našao samo "mučki napad".

....Juče sam nekoliko puta video snimak ( penzioner sam imam vremena) odmah nakon napada, Velja je izjavio: " Videliste kako me napao mučki sa leđa", meni došlo da se nasmejem, na snimku se vidi, da je napadač, napada u " lice", tj. spreda, udarajući ga u lice- glavu pesnicama. Koliko sam zapazio, tri četiri puta ga je udario u lice- glavu, na šta se Velja i žalio, jer je imao operaciju lobanje, a udarce baš na tom mestu i dobio.
....... Nije napadnut sa leđa
Bilo bi lepo, da kaže istinu, bar onda kada ga kamere snimaju.Kako se bunio, i šutirao novinara, kada je mislio da je on u pravu.Ovaj nasilnik u tom momentu mislio da je " on" u pravu.Svakako osuđujem takav nastup, a i ono:" napadnut sam sa leđa mučki":(
 
Misljenja sam da je najbitnije to od juce, sto Velja selja je rekao da nije imao utoku i da ne bi bilo lose dase napadac lisio zivota..ko mu daje za pravo da tako prica..jel on gospodar zivota i smrti u Srbiji?
Sto Berluskoni nije tako nesto izjavio?

da, bravo, to je izjava zbog koje bi sud morao da reaguje................njemu život nije bio ugrožen ili ga je ta situacija potsetila na vašarske pičvajze gde rade sekire i motke....
 
Povici napadača gde sve krivi porestavljaju samo njegovu totalnu razočaranost vlašću a ne jednog pojedinca a nosioci vlasti su odavno poznati i zadnjih 10 godina se uopšte ne menjaju.


Мало је ово сад глупо јер ни Коштуница ни Милошевић нису више политички живи (овај други није жив никако)... Данас би било и Тадићу и Николићу и Динкићу... :lol:
 
....Juče sam nekoliko puta video snimak ( penzioner sam imam vremena) odmah nakon napada, Velja je izjavio: " Videliste kako me napao mučki sa leđa", meni došlo da se nasmejem, na snimku se vidi, da je napadač, napada u " lice", tj. spreda, udarajući ga u lice- glavu pesnicama. Koliko sam zapazio, tri četiri puta ga je udario u lice- glavu, na šta se Velja i žalio, jer je imao operaciju lobanje, a udarce baš na tom mestu i dobio.
....... Nije napadnut sa leđa
Bilo bi lepo, da kaže istinu, bar onda kada ga kamere snimaju.Kako se bunio, i šutirao novinara, kada je mislio da je on u pravu.Ovaj nasilnik u tom momentu mislio da je " on" u pravu.Svakako osuđujem takav nastup, a i ono:" napadnut sam sa leđa mučki":(
Da je rekao "Videliste kako me napao mučki sa leđa" onda bi to bilo zabeleženo i mi bi to gledali na you tube i drugim kanalima. Rekao je da je mučki napadnut i da je napadač prišao s leđa a to je bitno različito od toga što ti kažeš da si čuo.Ako se uzme u obzir da je dao tu izjavu minut dva posle napada,sasvim je razumljiva ta greška.
 
Poslednja izmena:
da, bravo, to je izjava zbog koje bi sud morao da reaguje................njemu život nije bio ugrožen ili ga je ta situacija potsetila na vašarske pičvajze gde rade sekire i motke....

Ma sta ce mu pistolj kad je sam platio budalu da ga pomazi pred kamerama,jer da ga je stvarno udario,a ne izgleda slabasan,bilo bi bar malo krvi ili bar neki podliv.Gedza se zeznuo,podseca me na Šojića
 
Ја исто нисам чула да је рекао да га је напао с леђа.
Први глас о томе ми је овај на форуму.
А како људи свашта причају...
Па сетимо се, пре шест месеци кад га је неко сачекао у стану и кад га је ударио у главу тако да је морао на операцију, по медијима је кружило данима да се оклизнуо....ни ''н'' од напада није споменуто.

Није ово случајно.

А што рече @duhvs, нападач нема профил народног човека...од кад су народни људи познати полицији??
 
Najadnije od svega je ponasanje "telohranitelja". Kao prvo telohranitelj je tu da obezbedi da ne dodje do napada, da osigura onog koga stiti a ne da se posle sa napadacem siba


То стоји али ја сам виђала по граду , на пример , Андреју Младеновића, Париводића, Бубала ( баш неки дан у Краља Петра ) без телохранитеља , бар видљивих , како иду улицом к'о сав нормалан свет....па Маршићанина често тамо код Каленића и да их све не набрајам.;)

Раније сам имала прилику да сретнем и самог Коштуницу тамо близу џамије у Господар Јовановој како иде према свом стану и исто без видљивих горила .

Признајем да никада али никада нисам видела неког из ДС-а од звучнијих имена како пешачи без горила ( телохранитеља), о Чедоиду тек да не причам :zcepanje:

Морам да нагласим да сам била шокнута али најозбиљније сваки пут кад сретнем вучића и гробара бајчетинског :eek: Ова два провинцијалца најбуквалније заузму целу Кнез Михајлову са бар десетак најокорелијих и најбруталнијих горилских фаца око себе и ко да им пробије тај кордон шибатеља :sad2:

Мислим да се ови Вељини можда и нису снашли јер би било дегутантно да се он поздравља са народом на улици , а преко рамена неког гориле , што је овај болесни пијанац и искористио...лако је напасти старијег, болесног човека...што није стисао моода и напао неког јачег и млађег, дебил:roll:
 
Изаћи ће анкета, сачекајте који минут са првим порукама.

Напад на Илића су једва дочекали и представници власти и представници опозиције, да га искористе за своју политичку промоцију.

Лик који га је ударио, псовао је Динкића и Тадића. Ударио би било кога да га је срео: Николића, Тадића, Динкића, Јовановића... Из Вељиног табора пласирају како је лик викао "Убио си Ђинђића!", опозиција говори како је реч о убаченом човеку и хајки на опозицију, а странке из власти да је читав догађај исцениран због прљаве борбе против "демократске власти" и како би се опозиција лажно приказала као угрожена.

Ја мислим да мотив напада није политички и да се ради о томе да је народу свега доста, а да политичари никад нису били омраженији. Сви од реда. Колико су и сами погубљени сведочи прва Вељина изјава, како је био мучки ударен, с леђа. :)

lepo je sto kazes ja mislim. to je ovde veoma retko.

pa makar mislio nakardno, ko se slaze slaze se, a ko ne, nema veze
 

Back
Top