Позадина напада на Вељу Илића

Зашто је нападнут Веља Илић?

  • Хајка партија са власти против вођа опозиције

  • Прљава кампања опозиције како би се оптужила власт, а догађај је исцениран.

  • Народ је решио да бије, а овако би прошао сваки "лидер" и позиције и опозиције.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Narodu i treba da je dosta i Velja, i Nikolića, i Tadića, i Dinkića, i svih lopova koji dele Srbiju i gradjane Srbije na stotinu partija, podobnih i nepodobnih.
Srbija bez stranaka, je zdrava Srbija.
Ko god ima šansu, ima za pravo da napadne sve te lopove ogrnute plaštom lažljivih stranaka iz DS;DSS;SPS;SNS;SRS;LSV;LDP;G17.
Dole stranke !
ŽIVELA SRBIJA
U pravu si Srbiju je unistila stranacka politika, politicari i tajkuni koji su sa njima u dilu.Sve te licemere treba razbastiniti oduzeti im to sto su opljackali i popakovati ih na robije dozivotne.E onda da vidimo ko ce vise da se hvata vlasti zbog lopovluka i marifetluka bilo koje vrste.
 
Pa kako ga boli kad je njegovo dupe u pitanju, odma bi sa pistoljem da ubija.
A obican gradjanin nema pravo ni na zivot i mora da trpi njihove represalije i izivljavanja.
Srbijo ustani i baci te olose u zatvore neka se tamo sa kriminalcima druze i prave dilove.

Zar su mislili da ce moci doveka da nas lazu i pricaju prazne price, mi smo opljackani i nemamo vise sta da izgubimo, sad ce tek da vide sta je revolucija.
 
Испуцали смо се и већ излизали Вељу, па хајде мало хипотетички - шта би било, кад би било ::lol:

Рецимо да је уместо Веље нападнут на пр. Борис Тадић, може и Чеда или Пајтић ...како би изгледали постови појединаца ?:mrgreen:
 
Испуцали смо се и већ излизали Вељу, па хајде мало хипотетички - шта би било, кад би било ::lol:

Рецимо да је уместо Веље нападнут на пр. Борис Тадић, може и Чеда или Пајтић ...како би изгледали постови појединаца ?:mrgreen:

Auuuuuuu,ne pominji to!!!:mrgreen:

Adrenalin na nivou,sok,stres oduzima prste,jecaj,bol,cutnja u momentu,a nakon toga vatromet u stilu ''drzavni udar,istorija se ponavlja,zar opet,sta nam rade retrogradne snage''...... itd,itd!!:mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Изаћи ће анкета, сачекајте који минут са првим порукама.

Напад на Илића су једва дочекали и представници власти и представници опозиције, да га искористе за своју политичку промоцију.

Лик који га је ударио, псовао је Динкића и Тадића. Ударио би било кога да га је срео: Николића, Тадића, Динкића, Јовановића... Из Вељиног табора пласирају како је лик викао "Убио си Ђинђића!", опозиција говори како је реч о убаченом човеку и хајки на опозицију, а странке из власти да је читав догађај исцениран због прљаве борбе против "демократске власти" и како би се опозиција лажно приказала као угрожена.

Ја мислим да мотив напада није политички и да се ради о томе да је народу свега доста, а да политичари никад нису били омраженији. Сви од реда. Колико су и сами погубљени сведочи прва Вељина изјава, како је био мучки ударен, с леђа. :)
Не интересује ме уопште чиме се мафија бави и зашто добија батине.
 
Misljenja sam da je najbitnije to od juce, sto Velja selja je rekao da nije imao utoku i da ne bi bilo lose dase napadac lisio zivota..ko mu daje za pravo da tako prica..jel on gospodar zivota i smrti u Srbiji?
Sto Berluskoni nije tako nesto izjavio?
A sta si ocekivao da se bije sa bicmaninom od 120kg zive vage, pa nisu svi jaki fizicki mora nekako da se brani pogotovu sto mu Velja nista nije rekao ili ga uvredio u trenutku kad ga je ovaj udario skroz bez razloga.
 

Back
Top