Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cao svima ja sam nova na forumu :bye:

Zanima me da li neko ide u skorije vreme za Krasnodar i da li ima nekih naznaka kada se ide posto se meni rade papiri za Krasnodarski kraj jos od februara lekarski sam obavila u martu i dalje mi nista ne javljaju cak ni okvirno kada bi moglo da mi stigne priglasenie.. :sad2:
 
Cao svima ja sam nova na forumu :bye:

Zanima me da li neko ide u skorije vreme za Krasnodar i da li ima nekih naznaka kada se ide posto se meni rade papiri za Krasnodarski kraj jos od februara lekarski sam obavila u martu i dalje mi nista ne javljaju cak ni okvirno kada bi moglo da mi stigne priglasenie.. :sad2:

I ja cekam papire za NPS 8 kod Kirenska. To je Krasnodarski kraj. Skoro su me stavili na spisak. Moramo imati strpljenja...
 
Mene su sada zvali za povracaj u Sabetu 12-og kada sam pitao za platu u toku nedelje znaci imamo za danas jos 2 sata i do petka da se ceka obicno su plate utorkom i cetvrtkom...a i lepo sam rekao u toku nedelje ali videcemo ...u firmi je tesko da stisnu ENTER i da puste plate ionako kasne 2 meseca sa uplatama tj pricaju da nesmes da prekrsis ugovor a oni u svakom momentu krse sva prava u ugovoru....
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top