Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zelim da se zahvalim jax-u sto je prihvatio paket da ponese mom muzu na nps15 . Mnogo puta sam pitala ide li neko...od mnogih on je ispao pravi covek. Paket je imao 500g,ali muzu ti lekovi znace. Jos jednom hvala i svako dobro mu zelim.
 
Pozdrav svima.Interesuje me, da li se neko od medicinskih radnika zaposlio u Rusiji? Zamolila bih Vas da napisete nesto o tome, odnosno, ima li neka agencija koja posreduje u zaposljavanju medicinskih radnika u Rusiji,konkretno lekara opste prakse.

Hvala unapred!
 
Pozdrav druzini, imam jedno pitanje. Trebao bi da odem na jedan kraci put a za to mi je potreban pasos,naime sta se desava ako se uzme pasos i objasni im se da bi ga dostavio cim se vratim? Zamolio bi nekoga ko je upucen u situaciju ili je imao isto iskustvo da mi odgovori! Poseban pozdrav Milanu Bekutu i Lavici! ! !
 
Mali dodatak zvao sam firmu i jos me nisu predali za novo priglasenje a receno mi je da se odmah vracam na nps 11 ali od toga jos nista!
Evo ja da ti kazem nase iskustvo , bez problema dobili pasos bili na putovanju u firmi vracen za 7 dana ,, cak je radna knjizica bila 3 meseca u biro jer je suprug dobijao novcanu naknadu a ne u firmi , do zadnjeg dana pred polazak . Nikakvih problema nije imao.
 
Pozdrav druzini, imam jedno pitanje. Trebao bi da odem na jedan kraci put a za to mi je potreban pasos,naime sta se desava ako se uzme pasos i objasni im se da bi ga dostavio cim se vratim? Zamolio bi nekoga ko je upucen u situaciju ili je imao isto iskustvo da mi odgovori! Poseban pozdrav Milanu Bekutu i Lavici! ! !

:bye: veliki pozdrav i tebi...to sto ti u firmi kazu da te nisu predali ne uzimaj zdravo za gotovo...tako su i mom muzu rekli pa su ga posle 5 dana zvali da mu kazu da je kupljena karta,a smorio se katastrofa...za pasos su ti vec odgovorili....a kad si dosao sa 11-ice?
 
Stigao sam pre 15-tak dana i odmah zapalio na odmor,sad cekam platu posto je prosla izgorela! Planiram u komsiluk na odmor i da se odradi nesto, da se sto manje bleji u bg i trose pare.
Tijana hvala na infu nadam se da ni ja necu imati problema! Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top