Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da...jako stresan dan :aaa:....bese danas doooobro treniranje zivaca...ali hvala Bogu sve se dobro zavrsilo...:D
SRECNI PRAZNICI SVIMA :heart: i zelim da nam u buduce kasnjenje plate od 10...15...dana ne predstavlja nikakav problem :heart:
 
Poslednja izmena:
Meni je drugar iz NS-a otisao u Rusiju da radi.

Moleraj u pitanju, fizika oko gradjevine.

Gazda ih je naravno u startu ispalio i da se ne bi vracali morali su naci neki posao drugi na drugom mestu.

Nasavsi posao upoznao je i jednu lepu ruskinju tako da sada vec ima neke drugacije planove :)
 
Mozda nisi predat za priglasenje,on je predat ,kada zove kazu mu vi ste predati za priglasenje , rekli mu i za koju oblast ali nesto dugo skoro 2 meseca od kada su ga zvali oni i rekli mu da je predat

Ja sam cekao priglasenije 6 meseci i kad god sam zvao i mene su tako persirsli VI STE PREDATI ZA PRIGLASENIJE Na kraju kad je stiglo kazu ceka se samo rezervacija karte.Tu rezervaciju sam posle cekao iz dana u dan iz meseca u mesec.I sta reci nema karte ustvari nisam imao vezu slab sam kosarkas i zato nisam ni dobio tu njihovu kartu .Kad je isteklo priglasenije oni opet poceli da me zezaju zovu i pitaju dali sam i dalje za saradnju.Zamisli kakva je to saradnja.Onda ssm shvatio Nisam dao nikome kintu i nos ni otisao sada ako mislis da odes izvoli ubaci kintu pa idemo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top