Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav! da li mozete da mi kazete nesto o NPS1 gde se nalazi, kakvi su uslovi itd.. hvala vam unapred!
to tije na pola puta od sabete,250km.od nps2,ako je urengoj,ides od 2helihopterom.Ja sam bio do nove god bilo je katastrofalno hladno-50 pa i vise,nije bilo kantine ,slaba klopa sve ruski kuvari tad su bili,za posle neznam ,verovatno sad je bolje,idi sad ce tamo prolece.srecno!
 
Meni je suprug javio da je firma promenila ime i da se zove BEOMETALSSTROJ DOO BEOGRAD .

Dano i moj muz je to meni rekao,bilo je i price da ce od sad povratnici ostajati kuci 2 meseca,pa onda se ponovo vracaju za Rusiju...Sad videcemo kako ce da bude sa novim nazivom :) :) :) .....Mada ja licno mislim da se nista nece ni menjati u firmi...E ljudi zamislite lika iz Smedereva koji je kralj,'ladno dosao kolima na posao u Kabardinku tamo gde je moj muz! :D
 
Dano i moj muz je to meni rekao,bilo je i price da ce od sad povratnici ostajati kuci 2 meseca,pa onda se ponovo vracaju za Rusiju...Sad videcemo kako ce da bude sa novim nazivom :) :) :) .....Mada ja licno mislim da se nista nece ni menjati u firmi...E ljudi zamislite lika iz Smedereva koji je kralj,'ladno dosao kolima na posao u Kabardinku tamo gde je moj muz! :D

:zcepanje: vajda ce se KRALJ snaci za parking :zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top