posao preko leta

srećica:
i ja da se javim sa izvinjenjem sto me nije bilo. Hvala vam na svim predlozima i da vam kazem da vec nedelju dana radim na pumpi i ide super. Resila sam da kada krene skolska godina da cu drzati osnovcima casove srpskog jezika. Idem u gimn.drustveni smer,tako da srpski super otkidam i to cu u septembru da polepim svuda po gradu i mislila sam da naplacujem oko 250 dinara dvocas,upola manje no profesori. Hvala jos jednom
ljubic

Mozes to i sad da radis, da spremas decu za prijemne ispite.
 
srećica:
i ja da se javim sa izvinjenjem sto me nije bilo. Hvala vam na svim predlozima i da vam kazem da vec nedelju dana radim na pumpi i ide super. Resila sam da kada krene skolska godina da cu drzati osnovcima casove srpskog jezika. Idem u gimn.drustveni smer,tako da srpski super otkidam i to cu u septembru da polepim svuda po gradu i mislila sam da naplacujem oko 250 dinara dvocas,upola manje no profesori. Hvala jos jednom
ljubic


Moraš da naučiš da ceniš svoje vreme, ali moraš i da shvatiš neke stvari.
Mlada si...isuviše mlada da bi te neko shvatio ozbiljno :wink:
Znaš, obrazovanje je ozbiljna stvar..privatni profesor mora da uliva poverenje, a kad tebe vide ima da pomisle "klinka", a neće puno pogrešiti. Mislim, žao mi je da ti ubijam entuzijazam..ali iz isqstva znam da srednjoškolci slabo prolaze u ulozi privetnog profesora.
A i videćeš, u slučaju da uspeš. Klijenti će ti biti klinci..3-4 razred sa koijima moraš da se nabeđuješ da izvade ruku iz nosa, a ne da mu objašnjavaš srpski. Nije to nešto što ćeš da radiš za tako male pare. Mada dobro, svakog ko želi da radi ja poštujem, ali moj savet ti je da prilikom određivanja cene ne podceniš sebe, pa radiš za pare koje te ne čine srećnom. ****š ti posao nakon čijeg završetka nisi potpuno zadovoljna. Jeste, dobiješ 250 kinti, ali potrošiš bar 3h i tonu živaca i verovatno nećeš biti baš zadovoljna...Moja drugarica drži časove mate. Nije me slušala u startu i sada pizdi. A bar sam uspeo da je nagovorim u startu da cena bude 400(a student je)...al o5 to nije to :wink:


----------------------------------------------------------------------------------
www.montenegro-sea.com
Najveća baza privatnog smeštaja u Crnoj Gori
 
Zezam se vec duze vreme sa racunarima, prodaja, preprodaja, servis, upgrade,......
U proncipu ima posla, moze da se zaradi dosta kinde ale ne odjedanput nego vremenom....
Planiram da otvorim servis, sada jos radim na crno :)

ps: najvise volim kada kupim od cigana neispravne komponente za 20-30din i servisiram ih i prdam za 20-30E :) :) :) :p ..... Srpski biznis

Kad nema posla sa kompovima idem sa burazerom i delim flajere i reklame po sanducicimaa :p

Bas sam poslovan covek :)


Pozdrav svima!
 
Treba da odes u frikom, kod pancevackog mosta, bar mislim da je tamo, jos uvek, i onda se prijavis, ali mislim da je kasno za ovu sezonu. Ipak probaj, znas, neki to sa sladoledima i friziderima rade vec godinama, ali ima uvek onih koji odustaju. Srecno!
 
a sta je sa kokicama,kako bi mogla njih da prodajem?Ja jos uvek sama trazim posao,a ako neko slucajno zna neku pekaru,palacinkarnicu,pizzeriu...ili nesto sl.gde je ranije radio a potrebna im je radnica neka mi javi!
 
Ljudi pomagajte!!!???
SABIO SAM 18 GODINA A NISTA NE RADIM!!!!
ZAVRSIO SAM SKOLU I AKO OVAKO NASTAVIM KONOPAC OKO VRATA MI NEGINE...
JEL IMA NEKO NEKI SAVET GDE DA RADIM?
A DA NIJE:TRAFIKA,NOVINE.... VISE BI MI ODGOVARALO ZA MESALICIOM ZA BETON DA RADIM...TU JE DNEVNICA 20 JEVREJA TREBA MI DOBAR SAVET??????
 
Ja sam u slicnoj situaciji. Zavrsio sam srednju skolu i upravo upisao faks. Treba mi posao. MERCURY, mislim da bi smo trebali da se udruzimo zajedno sa jos nekim svrsenim srednjoskolcima i pocnemo neki sopstveni biznis. Sami cemo mnogo teze pronaci izlaz iz ove situacije. Spreman sam na bilo kakvu razmenu ideja.
 

Back
Top