posao preko leta

e valjda ima poslova i da ti ne nashtele tamo :I reklamiraju se po novinama poslovi
ma uvek ima ono kirbi i slicno ali to je cimanje za pare doduse mozda je neko talenat pa mu nije toliko cimanje moguce da gresim
ima ono pranje na pumpi i to
 
Inspector:
Aj dajte meni neku ideju !!! Ja se onako solidno razumem u kompove mada i drugi poslovi nisu na odmet inace imam 16 god.... Moze i neki volonterski posao ako mi se svidi aj dajte predloge !!!
Predlazem kompjuterske igraonice i net cafe-e, ili neki posao od kuce (korekcija tekstova, graficki dizajn, seminarski, maturski... kucanje, prevod...)
 
Ko nebi voleo da radi u igraonici net kafeu i slicno.... Samo me interesuje imali nekog na forumu koga zanima da me me primi a ko poseduje tako nesto ??? Inace znam jako brzo da kucam znam slepo kucanje dobro se snalazim na internetu imam polovicno znanje engleskog imam 16 godina i zivim u bg !!! Aj ako ima nekoga koga zanimam neka mi javi !!!
 
?:
kao i casovi necega...
a i to treba malo da se nauci

Mislim da ako si dobar u drzanju casova i ako si psiholog.....da to moze mnogo da ti se isplati....samo moras da cekas da steknes iskustvo....jer takav posao nece pasti s neba...vec se stice iskustvom....onda te jedan ucenik preporuci drugom....itd....a ako tako krenes....imaces uvek posla u slucaju da drzis casove matematike....jer uvek ce biti onih kojima tesko ide.....
 
djorax:
...ako oces kintu onda uci programiranje. Mozda ima nekog ko se bavi time, a da cita ovo pa neka bude ljubazan i kaze nam par iskustva sa time, ima li vajde ili ne?
Thanks in advance :)

ko da je to lako programirati kao sednes i radis
hehe a ljudi idu na fakultete i tako
mislim ok ima i samoukih
ali mislim da trba neko usmeravanje neki kurs skola ne znam sta je danas najbolje za to
 
Ma ljdui kakva matematika to mi najlosije ide :((( !!! Nego sve sto je u vezi sa kompovima dolazi u obzir narocito igraonice, internet kafei, rad za nekim glavnim kompom u kaficima ili neke tako fore !!!
 
i ja da se javim sa izvinjenjem sto me nije bilo. Hvala vam na svim predlozima i da vam kazem da vec nedelju dana radim na pumpi i ide super. Resila sam da kada krene skolska godina da cu drzati osnovcima casove srpskog jezika. Idem u gimn.drustveni smer,tako da srpski super otkidam i to cu u septembru da polepim svuda po gradu i mislila sam da naplacujem oko 250 dinara dvocas,upola manje no profesori. Hvala jos jednom
ljubic
 
Svaka čast za posao! Em zaradiš pare, em dobro pocrniš! :D
Poznajem dosta ljudi koji se otkidaju od posla sa časovima......i to im je veći izvor prihoda, nego što zaradjuju.....samo treba biti dobar u tome......i strpljiv! Mada ipak mislim da je matematika bolji pogodak.....jer uvek će biti onih koji muku muče s istom! :razz:
 

Back
Top