POMOZITE!!!...Razvod ili ne???

Vidim da Vam i ovo zvuci komplicirano...a jos je kompliciranije u stvarnosti....verovatno cu ovih dana uzeti sebi stan..odseliti se....biti malo sama...stvari su otisli vec predaleko....moram jos malo razmisliti...hvala svima na pomoci-malo ste se zezali (bila bi i ja sretna kad bih mogla da se zezam sa Vama-ali trenutnu mi je vise do suza nego do smeha :-(..) ...pisacu sta se desava...Cmok
 
Strasno sumnjivo-
3 godine si imala da isprobas proizvod pre kupovine i nisi bila zadovoljna al si se ipak udala i sad kao se cudis sto i posle jos 4 godine jos uvek te ne hefta dobro.
A sta si majke ti ocekivala posle 3 god. traljavog sexa?
Da se odjednom posle svadbe pretvori u Kazanovu?
Ma daj nemoj da nas palis
 
ma teraj tog bolesnika u ******. vidis da oce i da ti finansira odlazak. zar ti to ne govori nedvosmisleno d ajedva ceka da te se resi????? i mrtav ladan na pricu o tvom frajeru. ebote, njemu je bre olaksanje kad je to cuo. u suprotnom bi poludeo, razbio nesto u kuci, popizdeo. halo, zeno, nije mi jasno sta ti nije jasno???
 
Zdravo svima...prvi put sam na forumu jer trebam pomoc od Vas...Imam 30 godina, vec sam 4 godina u braku koji od samog pocetka pa sve do sada opstaje bez aktivnog seksualnog zivota sto je mozda i razlog sto nemamo ni dece...Od pre godinu dana sam u tajnoj vezi sa covekom koji je 12 godina stariji od mene, iza sebe ima jedan propali brak i 15 godisnjeg sina...Ne radi se o avanturi-desila se ljubav-ovaj novi covek insistira da se razvedem, da napustim svoj grad i zivim sa njim u jednoj velikoj europskoj metropoli...Vec godinu dana prolazim kroz agoniju, horor- ne spavam, smrsala sam 15kg....ne znam sta je pametno raditi????..Moj muz je vrlo korektan i tolerantan covek- stvarno mi je drag, ali osecam da smo vise prijatelji, cimeri koji zajedno zive-nego muz i zena u pravom smislu...Posto mi nije prijatno i muci me savest sto zivim ovaj dvojni zivot-prije par dana sam sakupila hrabrost i priznala sam suprugu da sam zaljubljena u drugog coveka...Reakcija je bila neverovatna-ostao je sasvim "cool" i rekao mi da mozemo to prebroditi, da misli da jos nije sve izgubljeno i da ukoliko se oboje portudimo-da mozemo srediti svoj intimni zivot (u cemu ja sumnjam-nismo spavali godinu dana) ...I jos mi dao opciju-ako to odlucim-da se iselim-da ce me finansijski pomoci i da mogu da ga mirno napustim-da nece biti smak sveta....Sta da radim-dali da ostanem u braku sa tako divnom osobom, punom razumevanja i tolerancije-kao sto je moj suprug...ili da napustim sve i produzim zivot sa novim covekom koji me isto tako voli i sa kojim imam veliku fizicku privlacnost i normalnu intimu???

Molim za savet....Hvala unapred.


evo moji matorci se razvode.....i nije prijatno gledati sve to..ali takve se stvari desavaju......sta ces
tebi zapravo niko ovde ne moze da kaze sta da radis......sedi i dobro razmisli sta stvarno zelis i videces nacice vec resenje....

meni iskreno reakcija tvog muza ne ulazi u glavu....:think:
 
On ima vise kesa-definitivno...i kad smo pricali o rastanku- bez problema zeli sve podeliti na pola ( sto ja ne prihvacam-posto ga ja napustam, jos i postoji neki drugi-mozda bi prifvatila neku normalnu, razumnu svotu novca-za pocetak novog zivota)..znaci nije pitanje novca...Vidi se po njemu da mu nije bas svejedno da se ovo desava...ali je reakcija tako mirna-razumna-da mozes poludit...stvarno sam mislila da ce pobesneti, da ce biti skandala...ali nista od toga-samo me pitao ko je- dali on zna za moja osecanja prema njemu...i dali cu se preseliti u drugi grad ako odlucim da odem...to je bilo sve...dan nakon toga, kad sam dosla kuci...samo me je hladno i mirno pitao: molim te da doneses odluku sto pre: ili ostajes i pokusamo da sredimo nase odnose ( ne znam ni ja, a bogami ni on kako) ...ili nadzi sebi stan-lepo se odseli-pa cemo onda videti sta ce se desavati....i toliko...nakon toga smo gledali film i lepo zaspali kao najbolji drugovi-jedan pored drugog....dali je ovo normalno?
 
On ima vise kesa-definitivno...i kad smo pricali o rastanku- bez problema zeli sve podeliti na pola ( sto ja ne prihvacam-posto ga ja napustam, jos i postoji neki drugi-mozda bi prifvatila neku normalnu, razumnu svotu novca-za pocetak novog zivota)..znaci nije pitanje novca...Vidi se po njemu da mu nije bas svejedno da se ovo desava...ali je reakcija tako mirna-razumna-da mozes poludit...stvarno sam mislila da ce pobesneti, da ce biti skandala...ali nista od toga-samo me pitao ko je- dali on zna za moja osecanja prema njemu...i dali cu se preseliti u drugi grad ako odlucim da odem...to je bilo sve...dan nakon toga, kad sam dosla kuci...samo me je hladno i mirno pitao: molim te da doneses odluku sto pre: ili ostajes i pokusamo da sredimo nase odnose ( ne znam ni ja, a bogami ni on kako) ...ili nadzi sebi stan-lepo se odseli-pa cemo onda videti sta ce se desavati....i toliko...nakon toga smo gledali film i lepo zaspali kao najbolji drugovi-jedan pored drugog....dali je ovo normalno?

:neutral:
 
Da nađem onog smajlija koji se lupa po sred čela...jer kad bi sebe lupio, toliko bi se lupio da bi me isuviše bolelo...nek se lupa smajli...:lol:

Evo ga...

a050.gif


a010.gif
 
samo me je hladno i mirno pitao: molim te da doneses odluku sto pre: ili ostajes i pokusamo da sredimo nase odnose ( ne znam ni ja, a bogami ni on kako) ...ili nadzi sebi stan-lepo se odseli-pa cemo onda videti sta ce se desavati....i toliko...nakon toga smo gledali film i lepo zaspali kao najbolji drugovi-jedan pored drugog....dali je ovo normalno?

a sta ti ocekujes da on uradi pa da bi ti smatrala da je to "normalno"?
da napravi scenu?
 
On ima vise kesa-definitivno...i kad smo pricali o rastanku- bez problema zeli sve podeliti na pola ( sto ja ne prihvacam-posto ga ja napustam, jos i postoji neki drugi-mozda bi prifvatila neku normalnu, razumnu svotu novca-za pocetak novog zivota)..znaci nije pitanje novca...Vidi se po njemu da mu nije bas svejedno da se ovo desava...ali je reakcija tako mirna-razumna-da mozes poludit...stvarno sam mislila da ce pobesneti, da ce biti skandala...ali nista od toga-samo me pitao ko je- dali on zna za moja osecanja prema njemu...i dali cu se preseliti u drugi grad ako odlucim da odem...to je bilo sve...dan nakon toga, kad sam dosla kuci...samo me je hladno i mirno pitao: molim te da doneses odluku sto pre: ili ostajes i pokusamo da sredimo nase odnose ( ne znam ni ja, a bogami ni on kako) ...ili nadzi sebi stan-lepo se odseli-pa cemo onda videti sta ce se desavati....i toliko...nakon toga smo gledali film i lepo zaspali kao najbolji drugovi-jedan pored drugog....dali je ovo normalno?

nije normalno:nono:
 
Zdravo svima...prvi put sam na forumu jer trebam pomoc od Vas...Imam 30 godina, vec sam 4 godina u braku koji od samog pocetka pa sve do sada opstaje bez aktivnog seksualnog zivota sto je mozda i razlog sto nemamo ni dece...Od pre godinu dana sam u tajnoj vezi sa covekom koji je 12 godina stariji od mene, iza sebe ima jedan propali brak i 15 godisnjeg sina...Ne radi se o avanturi-desila se ljubav-ovaj novi covek insistira da se razvedem, da napustim svoj grad i zivim sa njim u jednoj velikoj europskoj metropoli...Vec godinu dana prolazim kroz agoniju, horor- ne spavam, smrsala sam 15kg....ne znam sta je pametno raditi????..Moj muz je vrlo korektan i tolerantan covek- stvarno mi je drag, ali osecam da smo vise prijatelji, cimeri koji zajedno zive-nego muz i zena u pravom smislu...Posto mi nije prijatno i muci me savest sto zivim ovaj dvojni zivot-prije par dana sam sakupila hrabrost i priznala sam suprugu da sam zaljubljena u drugog coveka...Reakcija je bila neverovatna-ostao je sasvim "cool" i rekao mi da mozemo to prebroditi, da misli da jos nije sve izgubljeno i da ukoliko se oboje portudimo-da mozemo srediti svoj intimni zivot (u cemu ja sumnjam-nismo spavali godinu dana) ...I jos mi dao opciju-ako to odlucim-da se iselim-da ce me finansijski pomoci i da mogu da ga mirno napustim-da nece biti smak sveta....Sta da radim-dali da ostanem u braku sa tako divnom osobom, punom razumevanja i tolerancije-kao sto je moj suprug...ili da napustim sve i produzim zivot sa novim covekom koji me isto tako voli i sa kojim imam veliku fizicku privlacnost i normalnu intimu???

Molim za savet....Hvala unapred.

Lepo ti je muz rekao..mirno ga napusti..nece biti smak sveta..Ocigledno bi i njemu laknulo ali je tako "divan"i lukavo ti uvaljuje osecaj grize savesti.Patetican je i verujem da i on ima vezu sa strane..Samo osobe koje veruju u sebe raskidaju lose veze i brakove..Oni drugi ostaju u njima pod gomilom opravdanja..
 
Pa bez aktivnog sexa nema dece tj. po srpski - Ne moze to bez k..ca

ha, ha, ha....:rotf::rotf::rotf:

Mislim da je on *****...
Znam dobro lika koji ima devojku vec skoro 10 god-veza med i mleko... a on u stvari derpe... ne znam kakav sex.zivot imaju-ne zive zajedno-kakav moze biti..:thumbdown: i to sam skontala kad mi je prijatelj rekao "zar ti nije sumnjivo da on svake godine ide na odmor sa njom, pa posle sa drugom"... mislim da ona sirota to ni ne konta... u stvari ne znam... imaju vec 30-tak godina... i stalno odlazu to vencanje... a imaju sve uslove...

To je tako tuzno...:sad2:
 
A sto ti lepo ne porpicas sa muzem?
Mozda njega jednostavno pale druge(nastrane) stvari ali se stidi da ti kaze?
Ne zezam se otkud znas mozda voli sado-mazo,mozda bi hteo neku svoju fantaziju da ozivi ali se jednostavno plasi?
Mislim ako nije ***** i moze da mu se digne a ti kazes nisi karakondzula ne znam za drugi razlog zbog cega ziv muskarac ne bi hteo da spava sa svojom zenom?
Lepo ti popricaj ali totalno otvoreno bez laznog morala i stida
Pozdrav
 
Tvoj muz je gay...
Izvini!

То је и мој утисак... осим ако не пати од неке теже еректилне дисфункције, или је тај "деј" што си оставила линкове, мада ми звучи слабо вероватно. Не могу да схватим ону хладну и помирљиву реакцију... хбт, дугогодишњи цимер да хоће да се исели и живи са другим цимером изазове бурније реакције...
 
A sto ti lepo ne porpicas sa muzem?
Mozda njega jednostavno pale druge(nastrane) stvari ali se stidi da ti kaze?
Ne zezam se otkud znas mozda voli sado-mazo,mozda bi hteo neku svoju fantaziju da ozivi ali se jednostavno plasi?
Mislim ako nije ***** i moze da mu se digne a ti kazes nisi karakondzula ne znam za drugi razlog zbog cega ziv muskarac ne bi hteo da spava sa svojom zenom?
Lepo ti popricaj ali totalno otvoreno bez laznog morala i stida
Pozdrav

Ma sve sam pokusala...godina ga u mirnim i opustenim situacijama ( kad kad i kroz plac) molila i preklinjala da pricamo otvoreno o tome...da nije nista strasno, da je u pitanju i bilo kakav problem-da mozemo potraziti pomoc...ako je nema trauma i radi se o psihickom problemu-da mozemo kod psihijatra, sexologa, na bilo kakvo savetovanje (nemoramo u nasem gradu-koji uopste nije mali i nije nista strasno) da mozemo to i vani-puno smo putovali po Americi, Francuskoj ovih godina...ako je neka druga stvar u pitanju-druge zelje, fetisi ili bilo sta-da mora da mi kaze i da cu sve prihvatiti, nemam nikakvih predrasuda samo da sredimo stvar...Ma trudila sam se godinama-i opet nista-samo odbijanje i ignoriranje problema...A generalno i ja i on smo vrlo normalni ljudi, imamo razumevanja za sve, bez nikakvih predrasuda u odnosu na sve pojave u okolini-imamo prijatelje iz svakakvih krugova...Imam osecaj da mozda nosi neku veliku tajnu u sebi- i nemoze pricati ni sa mnom, ni sa kim drugim...Vise mislim da je asexualan nego da je homo....
 

Back
Top