POMOZITE!!!...Razvod ili ne???

(osim sto nije zeleo da spavamo, klasicno je odbacivao svaki moj pokusaj)...
mozda i moze da bude dobar brak bez seksa, ali samo ako oboje tako hoce.
a ti kazes da je od pocetka tako (znaci od tvoje 26. godine - pretpostavljam da ti je muz vrsnjak). izvini, ali to mi ne zvuci u redu.
i nemoj da mesas partnera i prijatelja.
partner nije samo tolerantan i hladan prijatelj na distanci.
mada partner jeste i dobar prijatelj.
razvedi se.
 
:confused: Ja mislim da ova/ovaj njake. Nema sanse da neko ima toliko kilav sex lajf. A i da ga ima to bi se sigurno odrazilo i na druge sfere. No no, lozana najobicnija. :thumbdown:

Ako hoces da kazes ja bi da varam muza malo onda to tako i kazi. Ne volim ove "fine". :dash:
 
ja verujem da postoje ljudi koji su manje.. libiduozni od drugih..
al ne bih mogla da živim tako..

ja kad sam iz neklog razloga uksraćena za seks hiljadu sitnica počne da mi smeta koje inače (a naročito posle) ni ne primećujem.
i onda posle o sebi imam malo loše mišljenje.. kako jbte, kakav sam ja to čovek, čime razmišljam isl
=I
 
ja verujem da postoje ljudi koji su manje.. libiduozni od drugih..
al ne bih mogla da živim tako..

ja kad sam iz neklog razloga uksraćena za seks hiljadu sitnica počne da mi smeta koje inače (a naročito posle) ni ne primećujem.
i onda posle o sebi imam malo loše mišljenje.. kako jbte, kakav sam ja to čovek, čime razmišljam isl
=I

kod tebe se nista ne primjeti
ti si vazda zivcana:)))
 
Ej-stvarno nije zajebancija...muz je stariji 3 godina od mene..nikad nije imao problema sa potencijom-jednostavno nije zeleo da spavamo...Navodno uvek mu je bio vazniji posao (u cemu je vrlo uspesan), postici dobar rejting u drustvu, ja-sa mojom pojavom( glupo je da pricam, ali sam prije-kad sam bila mladja, radila kao fotomodel) samo bila kao kruna na celu pojavu idealnog braka u javnosti..I tako nas i dozivljava javnost-kao idealni koji se nikada ne svadjaju, sve zajedno rade....idila...ali iza te "american beauty" price-stoji nesto drugo...Napominjem da nikada nije projavio niti jedan znak, ama ni najmanji koji ukazuje na homoseksualnost...vec sam i to analizirala-nikada, ama bas nikada nije bilo nista sto bi vodilo ili ukazalo tome...
 
Zdravo svima...prvi put sam na forumu jer trebam pomoc od Vas...Imam 30 godina, vec sam 4 godina u braku koji od samog pocetka pa sve do sada opstaje bez aktivnog seksualnog zivota sto je mozda i razlog sto nemamo ni dece...Od pre godinu dana sam u tajnoj vezi sa covekom koji je 12 godina stariji od mene, iza sebe ima jedan propali brak i 15 godisnjeg sina...Ne radi se o avanturi-desila se ljubav-ovaj novi covek insistira da se razvedem, da napustim svoj grad i zivim sa njim u jednoj velikoj europskoj metropoli...Vec godinu dana prolazim kroz agoniju, horor- ne spavam, smrsala sam 15kg....ne znam sta je pametno raditi????..Moj muz je vrlo korektan i tolerantan covek- stvarno mi je drag, ali osecam da smo vise prijatelji, cimeri koji zajedno zive-nego muz i zena u pravom smislu...Posto mi nije prijatno i muci me savest sto zivim ovaj dvojni zivot-prije par dana sam sakupila hrabrost i priznala sam suprugu da sam zaljubljena u drugog coveka...Reakcija je bila neverovatna-ostao je sasvim "cool" i rekao mi da mozemo to prebroditi, da misli da jos nije sve izgubljeno i da ukoliko se oboje portudimo-da mozemo srediti svoj intimni zivot (u cemu ja sumnjam-nismo spavali godinu dana) ...I jos mi dao opciju-ako to odlucim-da se iselim-da ce me finansijski pomoci i da mogu da ga mirno napustim-da nece biti smak sveta....Sta da radim-dali da ostanem u braku sa tako divnom osobom, punom razumevanja i tolerancije-kao sto je moj suprug...ili da napustim sve i produzim zivot sa novim covekom koji me isto tako voli i sa kojim imam veliku fizicku privlacnost i normalnu intimu???

Molim za savet....Hvala unapred.


naravno da treba da se razvedeš...
Moji su se razveli 1982 godine, kada je to bilo tabu tema, kada su na to gledali kao na pljuvanje po krstu...pa su se razveli, jer jednostavno nije išlo...
Danas je potpuno drugačije...
Ljudi se razvode i za mnoooogo veće gluposti, a kamo li za ovako ozbiljne probleme...

Da sam ja u takvoj situaciji, razveo bi se...

Dodatna stvar koja ide u prilog razvodu je to što srećom nemate dece... Jer da imate dece, tek bi tada bio mučan život... Jer mnoge stvari u braku se tolerišu i gutaju zbog dece...

Ma šta neke odavde ovamo propagirale, neke ideje o samodovoljnim ženama - ipak je ženi potreban siguran i jak oslonac, sigurnost u muškarcu...
Još u inostranstvu...:eek:

Ma idi begaj...:ok:
 
Poslednja izmena:
ja verujem da postoje ljudi koji su manje.. libiduozni od drugih..
al ne bih mogla da živim tako..

ja kad sam iz neklog razloga uksraćena za seks hiljadu sitnica počne da mi smeta koje inače (a naročito posle) ni ne primećujem
ja sam mislila da spadam u ove ljude iz tvoje prve recenice... mislim, mozda i spadam, ali ima istine i u ovom iz druge recenice... mada nije u pitanju seks (to stvarno zaboravim odmah), nego kompletna osecaj bliskosti i sebe kao zene... to se razlikuje u vezama koje su kao iz ove teme i u vezama koje su kao ova sad u kojoj sam... nekako, osecam se sigurnije.
 
a da nadjesh ljubavnika kojem ne smeta shto si udata?

vidish, fin ti je muzz, lepo funkcionishete...
generalno, ebace ti se josh neku deceniju, ako budesh imala srece, a posle ce bash ovaj aspekt braka - prijateljstvo biti mnogo bitniji faktor...
zato, lepo, na godinu dana, menjash ljubavnika, nadjesh nekog, po mogucstvu ozzenjenog, izezash se... ako te muzz nije provalio do sada, dok mu nisi rekla, nece ni od sada....
ako zzelish decu, pa napravi ih, nekad... temprirajte to poboljshanje intimnog zzivota na tvoje plodne dane, ionako su i oni jednom mesechno i tako... :D
 
ne pricamo o tvojim pustim zeljama, nego o tome sta se u zivotima realno desava.
naravno, sa nalozenim klincima se ne treba ubedjivati tako da odoh ja...

Pa soory ako neko ima tako katastrofa sex lajf sto niste birale, gde vam je bio mozak i oci. A ako ste vec takav zivot odabrale onda ga tako i vodite i ne kukajte.

Inace sa stanovista ciste produkcije spermatozoida i kako radi ljudski organizam morao bi covek da svrsi vise od 2 put mesecno pa da ga i ne dira uopste. :lol:

Jedino ako ima neku sa strane, a sve sumnjam da je u teminom slucaju to slucaj jer je taj lik rekao da ga zabole ako ova i ode. A da je sam ne bi ga bas tako bolelo dupe.
 
Parka dokle ces da se pretvaras da si zensko?

Ne kapiras kako libido funkcionise. Dobar sex izaziva vece sexualne apetite. ;)

ХОћеш да кажеш да ти имаш секс два пута дневно...
И да због тога ни мало не занемарујеш своје обавезе?
И увек ти прија?
Колико ти имаш година?
И што мислиш колико ћеш издржати тако?
 

Back
Top