POMOZITE!!!...Razvod ili ne???

За савет је вероватно касно, али ћу ипак рећи своје мишљење. Тај муж је пешован, али крије! 100%, чим га боли уво што имаш другог... Ја бих побегла, да сам ти...
Сад ме баш интересује шта се десило на крају...
...И још један податак:
У Србији је највећи однос разведени/венчани! Толико.

Zato shto se puno gledaju sapunice i serije poput Sex and the City gde je moderno da imash oko 4 banke a i dalje se provodish kao tinejdzer. Usput prevrnesh otprilike sve shto nosi pantalone u gradu kome zivish.
To je danas moderno.
 
Muz je definitivno derpe a roditelji su mu konzervativci i nesmeju nikako da saznaju da im je sin pesko jer ce to biti bruka za selo....I to je najverovatnije furundzija(citaj pasivni,primac...)
Ja bih namerno ostao sa njim da sam na njenom mestu.....A za dete bih se snasao...
 
Zdravo svima...prvi put sam na forumu jer trebam pomoc od Vas...Imam 30 godina, vec sam 4 godina u braku koji od samog pocetka pa sve do sada opstaje bez aktivnog seksualnog zivota sto je mozda i razlog sto nemamo ni dece...Od pre godinu dana sam u tajnoj vezi sa covekom koji je 12 godina stariji od mene, iza sebe ima jedan propali brak i 15 godisnjeg sina...Ne radi se o avanturi-desila se ljubav-ovaj novi covek insistira da se razvedem, da napustim svoj grad i zivim sa njim u jednoj velikoj europskoj metropoli...Vec godinu dana prolazim kroz agoniju, horor- ne spavam, smrsala sam 15kg....ne znam sta je pametno raditi????..Moj muz je vrlo korektan i tolerantan covek- stvarno mi je drag, ali osecam da smo vise prijatelji, cimeri koji zajedno zive-nego muz i zena u pravom smislu...Posto mi nije prijatno i muci me savest sto zivim ovaj dvojni zivot-prije par dana sam sakupila hrabrost i priznala sam suprugu da sam zaljubljena u drugog coveka...Reakcija je bila neverovatna-ostao je sasvim "cool" i rekao mi da mozemo to prebroditi, da misli da jos nije sve izgubljeno i da ukoliko se oboje portudimo-da mozemo srediti svoj intimni zivot (u cemu ja sumnjam-nismo spavali godinu dana) ...I jos mi dao opciju-ako to odlucim-da se iselim-da ce me finansijski pomoci i da mogu da ga mirno napustim-da nece biti smak sveta....Sta da radim-dali da ostanem u braku sa tako divnom osobom, punom razumevanja i tolerancije-kao sto je moj suprug...ili da napustim sve i produzim zivot sa novim covekom koji me isto tako voli i sa kojim imam veliku fizicku privlacnost i normalnu intimu???

Molim za savet....Hvala unapred.

1.Muz ti kara drugu djevojku
2.Muz ti je *****
3. Muz te ne voli!

Nesto od toga jeste, ali ozbiljno priznati prevaru i da neko ostane cool to nije ok,vjerovatno osjeca neku obavezu prema tebi voli te al kao sestru mozda ili kao prijateljicu ili rodicu, cudno je sve to de ti lijepo sve popricaj s muzem ! Il ti preuzmi incijativu za seks, al s obzirom na njegove i tvoje godine te da ste u braku barem u 2 mjeseca bi trebalo jednom da se kresnete jer sve je to nekako sumnjivo!
 
Glasam za razvod...mrzelo me je da iscitavam sve, ali iz dva tvoja posta zakljucujem da nemate normalan sexualni zivot i da nemate normalnu komunikaciju, cim do sada nije uspeo da objasni svoje odbijanje da imate sex-dva dovoljna razloga za goodbuy...btw, moja drugarica je imala slicnu situaciju, znaci 5*ssex za pet godina veze, pa kad su raskinuli, oboje su nasli partnere sa kojima su se razbijali od sexa, znaci da medju njima nije stimalo, bar na tom polju ...idi dalje, ako si vec nasla osobu koja ti odgovra,,,a obzirom da je ovo pisano juna,nadam se da si vec otisla...
 

Back
Top